Get Adobe Flash player

4.5.2019 - Pohár města Ostravy

kategorie Naděje mladší B
1. místo: Wantoła Magdalena, SGA Bielsko-Biała, POL - 23,000
2. místo: Płoskonka Nela, SGA Bielsko-Biała, POL - 18,400
3. místo: Bojda Julia, SGA Bielsko-Biała, POL - 16,983
7. místo: Mikešková Adéla, TJ Spartak Přerov, CZE - 15,150

kategorie Naděje mladší A
1. místo: Golec Julia, SGA Bielsko-Biała, POL - 22,300
2. místo: Serafin Małgorzata, MKS HERMES GRYFINO, POL - 22,150
3. místo: Gadacz Julia, MKS Dabrówka Poznaň, POL - 18,900
8. místo: Hasoňová Nela, TJ Spartak Přerov, CZE - 17,150
10. místo: Dočekalová Olívie, TJ Spartak Přerov, CZE - 15,600

kategorie Kadetky starší
1. místo: Švančarová Ema, SSK Vítkovice, CZE - 27,900
2. místo: Kolbuszewska Urszula, UKS Ronin Team Warszawa, POL - 26,200
3. místo: Dočekalová Stela, TJ Spartak Přerov, CZE - 23,800

kategorie Dorostenky
1. místo: Treumann Aleksandra, MKS Dabrowka Poznaň, POL - 23,400
2. místo: Kolbuszewska Izabela, UKS Ronin Team Warszawa, POL - 22,250
3. místo: Pelczar Hanna, PTG SOKÓŁ KRAKÓW, POL - 22,200
5. místo: Zbožínková Sára, TJ Spartak Přerov, CZE - 17,050



2.6.2019 - MČR KPMG Dubňany u Kyjova

II. kategorie KP
1. místo: Adéla Baranovská, SK MG Břeclav - 23,55
2. místo: Lada Šťovíčková, SC Líšeň - 22,25
3. místo: Sára Jankajová, TJ VS Praha - 22,20
4. místo: Monika Tomečková, TJ Spartak Přerov - 22,10

Celý článek...
 

18.5.2019 a 19.5.2019 - MČR Jablonec nad Nisou

kategorie naděje mladší
1. místo: Dita Pejchová, SK MG Vysočina Jihlava - 28,65
2. místo: Kristýna Gyulzadyan, SK TART MS Brno - 28,00
3. místo: Ilona Žurbenko, TJ SK Prague - 28,00
46. místo: Nela Hasoňová, TJ Spartak Přerov - 8,00

kategorie dorostenky
1. místo: Markéta Urbancová, SK TRASKO Vyškov - 27,00
2. místo: Kateřina Kocová, TJ Slavoj Plzeň - 26,90
3. místo: Nikola Paschová, SKP MG Brno - 26,70
19.  místo: Sára Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 11,10

 

11.5.2019 - MČR kadetky mladší

kategorie kadetky mladší
1. místo: Tereza Procházková, SK MG Vysočina Jihlava - 30,30
2. místo: Natálie Šeďová, SK PROVO Brno - 30,00
3. místo: Adéla Nováková, TJ Sokol Hodkovičky - 28,10
11. místo: Eliška Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 24,55

 

11.5.2019 - Májový pohár
KP - 2. kategorie    
1. místo: Baranovská Adéla, SK MG Břeclav - 22,75
2. místo: Šťovíčková Lada, SPORT CENTRUM Brno - 22,45
3. místo: Tomečková Monika, TJ Spartak Přerov - 22,30
18. místo: Ševčáková Terezie, TJ Spartak Přerov - 19,30
28. místo: Úrubková Tereza, TJ Spartak Přerov - 17,75
30. místo: Chatrná Veronika, TJ Spartak Přerov - 16,60

Celý článek...