Get Adobe Flash player

4.5.2019 - Pohár města Ostravy

kategorie Naděje mladší B
1. místo: Wantoła Magdalena, SGA Bielsko-Biała, POL - 23,000
2. místo: Płoskonka Nela, SGA Bielsko-Biała, POL - 18,400
3. místo: Bojda Julia, SGA Bielsko-Biała, POL - 16,983
7. místo: Mikešková Adéla, TJ Spartak Přerov, CZE - 15,150

kategorie Naděje mladší A
1. místo: Golec Julia, SGA Bielsko-Biała, POL - 22,300
2. místo: Serafin Małgorzata, MKS HERMES GRYFINO, POL - 22,150
3. místo: Gadacz Julia, MKS Dabrówka Poznaň, POL - 18,900
8. místo: Hasoňová Nela, TJ Spartak Přerov, CZE - 17,150
10. místo: Dočekalová Olívie, TJ Spartak Přerov, CZE - 15,600

kategorie Kadetky starší
1. místo: Švančarová Ema, SSK Vítkovice, CZE - 27,900
2. místo: Kolbuszewska Urszula, UKS Ronin Team Warszawa, POL - 26,200
3. místo: Dočekalová Stela, TJ Spartak Přerov, CZE - 23,800

kategorie Dorostenky
1. místo: Treumann Aleksandra, MKS Dabrowka Poznaň, POL - 23,400
2. místo: Kolbuszewska Izabela, UKS Ronin Team Warszawa, POL - 22,250
3. místo: Pelczar Hanna, PTG SOKÓŁ KRAKÓW, POL - 22,200
5. místo: Zbožínková Sára, TJ Spartak Přerov, CZE - 17,050



2.11.2019 - Vinohradský pohár

kategorie naděje starší 2007 a ml.
1. místo: TJ ZŠ Hostivař - 22,35
2. místo: SK MG Chodov - 22,25
3. místo: SK MG Máj Č.B. - 19,35
4. místo: TJ Spartak Přerov - 10,40

kategorie juniorky
1. místo: TJ Spartak Přerov - 19,85
2. místo: SK MG Mantila Brno - 19,45
3. místo: TJ ZŠ Hostivař - 18,25

 

26.10.2019 - Creative Caps Cup

společné skladby

kategorie naděje nemladší B
1. místo: TJSK Prague - 17,80
3. místo: ŠK JUVENTA Bratislava (2011)- 16,55
4. místo: ŠK JUVENTA Bratislava (2012) - 16,55
5. místo: TJ Spartak Přerov - 15,75

Celý článek...
 

19.10.2019 - South Moravia Cup II. SKP MG Brno

dvojce a trojce

kategorie Naděje nejmladší B 2012 a ml. , Naděje nejmladší A 2010 a ml.
1. místo: SC 80 Comutov - 15,200
2. místo: SK MG Havířov - 12,250
3. místo: SK PROVO Brno B - 11,600
8. místo: TJ Spartak Přerov - 3,650

Celý článek...
 

12.10.2019 - O veselský pohár
kategorie naděje nejmladší A (2010 a ml.)
1. místo:  SK MG Olomouc - 22,500
2. místo:  SK MG MANTILA Brno Monkeys - 22,350
3. místo:  SK MG Veselí nad Moravou
5. místo: TJ Spartak Přerov - 12,050