Get Adobe Flash player

11.5.2019 - Májový pohár
KP - 2. kategorie    
1. místo: Baranovská Adéla, SK MG Břeclav - 22,75
2. místo: Šťovíčková Lada, SPORT CENTRUM Brno - 22,45
3. místo: Tomečková Monika, TJ Spartak Přerov - 22,30
18. místo: Ševčáková Terezie, TJ Spartak Přerov - 19,30
28. místo: Úrubková Tereza, TJ Spartak Přerov - 17,75
30. místo: Chatrná Veronika, TJ Spartak Přerov - 16,60

KP - 3. kategorie
1. místo: Kučerková Klára, TJ Sokol Židenice - 22,25
2. místo: Přenosilová Kateřina, TJ Sokol Židenice - 22,15
3. místo: Fikesová Natálie, TJ Sokol Židenice - 22,15
9. místo: Karasová Denisa, TJ Spartak Přerov - 19,95
13. místo: Horáčková Hana, TJ Spartak Přerov - 19,05

KP - 4. kategorie
1. místo: Chlupová Simona, TJ Sokol Židenice - 23,10
2. místo: Farmačková Kateřina, TJ Sokol Židenice - 21,50
3. místo: Kučová Adéla, MG Lužánky - 21,45
8. místo: Lukšová Markéta, TJ Spartak Přerov  19,60
13. místo: Poláková Emma, TJ Spartak Přerov - 17,30

KP - 4. kategorie
1. místo: Ponížilová Zuzana, MG Elite Zlín - 24,30
2. místo: Hradská Valentýna, TJ Sokol Židenice - 22,05
3. místo: Koulová Karolína, SK MG Břeclav - 20,95
11. místo: Pospíšilová Anna, TJ Spartak Přerov - 15,10



2.6.2019 - MČR KPMG Dubňany u Kyjova

II. kategorie KP
1. místo: Adéla Baranovská, SK MG Břeclav - 23,55
2. místo: Lada Šťovíčková, SC Líšeň - 22,25
3. místo: Sára Jankajová, TJ VS Praha - 22,20
4. místo: Monika Tomečková, TJ Spartak Přerov - 22,10

Celý článek...
 

18.5.2019 a 19.5.2019 - MČR Jablonec nad Nisou

kategorie naděje mladší
1. místo: Dita Pejchová, SK MG Vysočina Jihlava - 28,65
2. místo: Kristýna Gyulzadyan, SK TART MS Brno - 28,00
3. místo: Ilona Žurbenko, TJ SK Prague - 28,00
46. místo: Nela Hasoňová, TJ Spartak Přerov - 8,00

kategorie dorostenky
1. místo: Markéta Urbancová, SK TRASKO Vyškov - 27,00
2. místo: Kateřina Kocová, TJ Slavoj Plzeň - 26,90
3. místo: Nikola Paschová, SKP MG Brno - 26,70
19.  místo: Sára Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 11,10

 

11.5.2019 - MČR kadetky mladší

kategorie kadetky mladší
1. místo: Tereza Procházková, SK MG Vysočina Jihlava - 30,30
2. místo: Natálie Šeďová, SK PROVO Brno - 30,00
3. místo: Adéla Nováková, TJ Sokol Hodkovičky - 28,10
11. místo: Eliška Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 24,55

 

11.5.2019 - Májový pohár
KP - 2. kategorie    
1. místo: Baranovská Adéla, SK MG Břeclav - 22,75
2. místo: Šťovíčková Lada, SPORT CENTRUM Brno - 22,45
3. místo: Tomečková Monika, TJ Spartak Přerov - 22,30
18. místo: Ševčáková Terezie, TJ Spartak Přerov - 19,30
28. místo: Úrubková Tereza, TJ Spartak Přerov - 17,75
30. místo: Chatrná Veronika, TJ Spartak Přerov - 16,60

Celý článek...