Get Adobe Flash player

7.4.2019 - Přerovská stužka

I. kategorie
1. místo: Zajícová Veronika, TJ Sokol Třebovice - 23,70
2. místo: Vlniešková Simona, TJ Sokol Třebovice - 22,25
3.-4. místo: Truhanová Tina, TJ Sokol Třebovice - 21,85
3.-4. místo: Kučová Marie, TJ Spartak Přerov - 21,85
6. - 8. místo: Cínová Viktorie, TJ Spartak Přerov - 21,50
10. místo: Koritarová Michaela, TJ Spartak Přerov - 21,00
11. - 12. místo: Bačová Sára, TJ Spartak Přerov - 20,20
16. místo: Janková Emma, TJ Spartak Přerov - 16,35

II. kategorie
1. místo: Tomečková Monika, TJ Spartak Přerov - 23,10
2. místo: Šťovíčková Lada, SPORT CENTRUM Brno - 22,70
3. místo: Fikesová Daniela, TJ Sokol Brno Židenice - 22,25
12. místo: Ševčáková Terezie, TJ Spartak Přerov - 19,20
14. místo: Úrubková Tereza, TJ Spartak Přerov - 19,10
15. - 16. místo: Chatrná Veronika, TJ Spartak Přerov - 18,25

III. kategorie
1. místo: Fikesová Natálie, TJ Sokol Brno Židenice - 22,90
2.- 3. místo: Štverková Vendula, TJ Sokol Třebovice - 22,05
2. - 3. místo: Karasová Denisa, TJ Spartak Přerov - 22,05
4. místo: Horáčková Hana, TJ Spartak Přerov - 21,65
12. místo: Běhalová Tamara, TJ Spartak Přerov - 18,40

IV. kategorie
1. místo: Chlupová Simona, TJ Sokol Brno Židenice - 21,55
2. místo: Líbalová Marta, SK MG Břeclav - 20,75
3. místo: Farmačková Kateřina, TJ Sokol Brno Židenice - 20,50
6. místo: Poláková Emma, TJ Spartak Přerov - 19,75
10. místo: Lukšová Markéta, TJ Spartak Přerov - 19,10

V. kategorie
1. místo: Ponížilová Zuzana, MG Elite Zlín - 24,45
2. místo: Miketová Kateřina, TJ Sokol Třebovice - 22,05
3. místo: Pečinková Tereza, TJ TESLA Brno - 22,00
4. - 5. místo: Kovářová Zuzana, TJ Spartak Přerov - 21,55
14. místo: Pospíšilová Anna, TJ Spartak Přerov - 19,90

 



11.5.2019 - MČR kadetky mladší

kategorie kadetky mladší
1. místo: Tereza Procházková, SK MG Vysočina Jihlava - 30,30
2. místo: Natálie Šeďová, SK PROVO Brno - 30,00
3. místo: Adéla Nováková, TJ Sokol Hodkovičky - 28,10
11. místo: Eliška Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 24,55

 

11.5.2019 - Májový pohár
KP - 2. kategorie    
1. místo: Baranovská Adéla, SK MG Břeclav - 22,75
2. místo: Šťovíčková Lada, SPORT CENTRUM Brno - 22,45
3. místo: Tomečková Monika, TJ Spartak Přerov - 22,30
18. místo: Ševčáková Terezie, TJ Spartak Přerov - 19,30
28. místo: Úrubková Tereza, TJ Spartak Přerov - 17,75
30. místo: Chatrná Veronika, TJ Spartak Přerov - 16,60

Celý článek...
 

4.5.2019 - Pohár města Ostravy

kategorie Naděje mladší B
1. místo: Wantoła Magdalena, SGA Bielsko-Biała, POL - 23,000
2. místo: Płoskonka Nela, SGA Bielsko-Biała, POL - 18,400
3. místo: Bojda Julia, SGA Bielsko-Biała, POL - 16,983
7. místo: Mikešková Adéla, TJ Spartak Přerov, CZE - 15,150

Celý článek...
 

14.4.2019 - Spring Cup a South Moravia Cup

kategorie Kategorie NML 2010
1. místo: Barbora Křížková, TJ SOKOL Hodkovičky - 18,200
2. místo: Emili Berková, SK MG Mantila Brno - 17,750
3. místo: Sofie Berveno, SKP MG BRNO - 17,600
9. místo: Adéla Mikešová, TJ SPARTAK PŘEROV - 3,350

Celý článek...