Get Adobe Flash player

13.4.2019 - O pohár města Vyškova

kategorie Naděje mladší 2010
1. místo: Izabela Bartíková, ŠK ŠOG Nitra - 17,25
2. místo: Nikoletta Demian, SK PROVO Brno - 14,05
3. místo: Melanie Dluhoš, SSK Vítkovice - 13,20
17. místo: Adéla Mikešková, TJ Spartak Přerov - 7,00

kategorie Kadetky starší 2004 - 2005
1. místo: Simona Mokrá, TJ Sokol Bedřichov - 16,25
2. místo: Ema Švančarová, SSK Vítkovice - 15,80
3. místo: Eliška Rákosová, SKMG MANTILA Brno - 15,75
9. místo: Stela Dočekalová, TJ Spartak Přerov - 11,15

kategorie Naděje mladší 2009
1. místo: Emily Hýžová, SKMG Havířov - 16,10
2. místo: Nela Hasoňová, TJ Spartak Přerov - 15,75
3. místo: Darja Gill, SK PROVO Brno - 15,40
23. místo: Olívie Dočekalová, TJ Spartak Přerov - 8,15

kategorie Kadetky mladší
1. místo: Ivana Machová, KMG eS-Art Bratislava - 19,55
2. místo: Liana Horváthová, KMG eS-Art Bratislava - 18,65
3. místo: Anežka Paľová, TJ Rapid Bratislava - 16,60
5. místo: Eliška Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 14,55

kategorie Dorostenky
1. místo: Veronika Moravanská, TJ Sokol Bedřichov - 21,20
2. místo: Markéta Urbancová, SK TRASKO Vyškov - 18,50
3. místo: Sára Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 16,85



11.5.2019 - MČR kadetky mladší

kategorie kadetky mladší
1. místo: Tereza Procházková, SK MG Vysočina Jihlava - 30,30
2. místo: Natálie Šeďová, SK PROVO Brno - 30,00
3. místo: Adéla Nováková, TJ Sokol Hodkovičky - 28,10
11. místo: Eliška Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 24,55

 

11.5.2019 - Májový pohár
KP - 2. kategorie    
1. místo: Baranovská Adéla, SK MG Břeclav - 22,75
2. místo: Šťovíčková Lada, SPORT CENTRUM Brno - 22,45
3. místo: Tomečková Monika, TJ Spartak Přerov - 22,30
18. místo: Ševčáková Terezie, TJ Spartak Přerov - 19,30
28. místo: Úrubková Tereza, TJ Spartak Přerov - 17,75
30. místo: Chatrná Veronika, TJ Spartak Přerov - 16,60

Celý článek...
 

4.5.2019 - Pohár města Ostravy

kategorie Naděje mladší B
1. místo: Wantoła Magdalena, SGA Bielsko-Biała, POL - 23,000
2. místo: Płoskonka Nela, SGA Bielsko-Biała, POL - 18,400
3. místo: Bojda Julia, SGA Bielsko-Biała, POL - 16,983
7. místo: Mikešková Adéla, TJ Spartak Přerov, CZE - 15,150

Celý článek...
 

14.4.2019 - Spring Cup a South Moravia Cup

kategorie Kategorie NML 2010
1. místo: Barbora Křížková, TJ SOKOL Hodkovičky - 18,200
2. místo: Emili Berková, SK MG Mantila Brno - 17,750
3. místo: Sofie Berveno, SKP MG BRNO - 17,600
9. místo: Adéla Mikešová, TJ SPARTAK PŘEROV - 3,350

Celý článek...