Get Adobe Flash player

 

5.6.2022 - MČR kombinovaý program moderní gymnastiky

I. kategorie 2013 - 2014
1. místo: KRATOCHVÍLOVÁ SÁRA, SK  MG Břeclav - 23,85
2. místo: DRAHOŠOVÁ JULIANA, TJ Vodní stavby Praha - 22,75
3. místo: HRBÁČKOVÁ KLÁRA, ASPV Brno - 22,45
14. místo: STRŽÍNKOVÁ NIKOL, TJ Spartak Přerov - 20,60
18. místo: VELEŠÍKOVÁ ELEN, TJ Spartak Přerov - 19,80

II. kategorie 2011 - 2013
1. místo: FRYDRYCHOVÁ DANIELA, TJ Vodní stavby Praha - 23,65
2. místo: KLADRUBSKÁ NELLA, TJ METEOR České Budějovice - 23,15
3. místo: DUFKOVÁ LAURA, SK MG Stodůlky Praha - 22,75
18. místo: KVAPILOVÁ ERIKA, TJ Spartak Přerov - 19,50
19. místo: JANKOVÁ EMMA, TJ Spartak Přerov - 19,45

IV. kategorie 2006 - 2009
1. místo: PŘENOSILOVÁ KATEŘINA, TJ Sokol Brno Židenice - 23,10
2. místo: STUCHLÍKOVÁ SIMONA, TJ Vodní stavby Praha - 22,80
3. místo: ŠTVERKOVÁ VENDULA, TJ Sokol Třebovice - 22,70
5. místo: HORÁČKOVÁ HANA, TJ Spartak Přerov - 22,25

V. kategorie 2006 a st.
1. místo: PONÍŽILOVÁ ZUZANA, MG ELITE Zlín -
2. místo: PLAŠTIAKOVÁ EMA, TJ Vodní stavby Praha - 24,65
3. místo: FIKESOVÁ NATÁLIE, TJ Sokol Brno Židenice - 24,20
10. místo: KARASOVÁ DENISA, TJ Spartak Přerov - 22,4

 

Soutěž družstev:

družstvo SM 2 - 13. místo, 45,50
Stržínková Nikol, TJ Spartak Přerov, I. kat. - 14,00
Janková Emma, TJ Spartak Přerov, II. kat. - 19,00
Vlnešková Simona, TJ Sokol Třebovice, III. kat. - 17,00
Horáčková Hana, TJ Spartak Přerov, IV. kat. - 5,00
Karasová Denisa, TJ Spartak Přerov, V. kat. - 9,50


družstvo SM 1 - 14. místo, 49,50
Velešíková Elen, T Spartak Přerov, I. kat. - 18,00
Kvapilová Erika, TJ Spartak Přerov, II. kat. - 18,00
Zajícová Veronika, TJ Sokol Třebovice, III. kat. - 14,00
Štverková Vendula, TJ Sokol Třebovice, IV. kat. - 3,00
Dékany Viktorie, TJ Sokol Třebovice, V. kat. - 14,50

 



19.11.2022 - MČR Společných skladeb - linie A
kategorie SS seniorky (2006 a starší)
1. místo: TJ Spartak Přerov - 24,050
2. místo: SK MG Mantila Brno - Fénix - 20,400
3. místo: TJ Bohemians Praha - 19,350

Celý článek...
 

17.11.2022 - Sametová stuha 2022

společné skladby

kategorie juniorky:
1. místo: TJ Sokol Hodkovičky - 43,350
2. místo: SKP MG Brno - 42,100
3. místo: SK MG Chodov Praha - 37,750
4. místo: TJ Spartak Přerov - 34,650

Celý článek...
 

13.11.2022 - MANTILA Gym Cup
Společné skladby

kategorie seniorky
1. místo: SK MANTILA - 37,50
2. místo: TJ Bohemians Praha - 36,20
3. místo: SSK Vítkovice - 34,20
4. místo: TJ Spartak Přerov - 23,05

Celý článek...
 

12.11.2022 - Žďárská Popelka

kategorie naděje starší (2010 a mladší)
1. místo: SK TRASKO Vyškov, CZE, Bartoňková Karolína, Chartova Neli, Hlobilová Aneta, Střelcová Lilien, Holubová Kateřina - 41,700
2. místo: TJ SOKOL Bratislava 1. Vinohrady, SVK, Pishchulina Emillia, Ivanová Veronika, Mikloši Sophia Izabella, Vinczeová Lenna, Lalková Michaela, Hyatt Liliana - 35,150
3. místo: ŠK ŠOG Nitra, SVK, Skačanová Sophia, Grimshaw Ema, Homíková Dominika, Šošková Paula, Babčaníková Sofia - 32,850
8. místo: TJ Spartak Přerov, CZE, 6 gymnastek - 24,800

 

12.11.2022 - RYCON CUP

Společné skladby linie A
kategorie juniorky (2007 - 2009)
1. místo: TJ Sokol Hodkovičky - 46,15
2. místo: SK MG Máj České Budějovice - 44,15
3. místo: TJ SK Prague - 42,15
7. místo: TJ Spartak Přerov - 34,85

kategorie seniorky (2006 a starší)
1. místo: TJ Spartak Přerov - 39,55
2. místo: TJ Bohemians Praha - 38,71

 

6.11.2022 - Creative Caps Cup

kategorie naděje nejmladší A (2013 a mladší)
1. místo: CZE, SK MG Veselí nad Moravou - folklor, Bilová Edita, Hlaváčová Aneta, Míšková Karolína, Knotková Apolena, Martinková Rozálie, Sedlářová Marika - 37,250
2. místo: SVK, Juventa Bratislava 2014/15, Šustrová Zara, Kucianová Adela, Zezuláková Tamara, Michaličková Lujza, Rajčan Ellie, ŠK JUVENTA Bratislava - 31,600
3. místo: CZE, SK MG Veselí nad Moravou - latina, Tomečková Alžběta, Valná Ema, Hulíková Viktorie, Juráková Eliška, Horká Sofie, Frolková Markéta - 31,000
4. místo: CZE, TJ Spartak Přerov-28,700

Celý článek...
 

5.11.2022 - Obastní přebor Severomoravské oblasti ve společných skladbách a skladbách dvojic a trojic

kategorie naděje nejmladší (2013 a mladší)
1. místo: TJ Spartak Přerov - 25,500

kategorie naděje mladší (2012 a mladší)
1. místo: TJ Spartak Přerov - 21,950

Celý článek...
 

28.10.2022 - O pohár Královny Elišky

kategorie SS naděje starší
1. místo: TJ Sokol Hodkovičky - 40,65
2. místo: SK TRASKO Vyškov - 39,40
3. místo: TJ SK Prague - 35,40
6. místo: TJ Spartak Přerov - 21,85

Celý článek...
 

22.10. 2022 - TRASKO Cup 2022

kategorie SS naděje nejmladší A (2013 a mladší)
1. místo: SK MG Veselí nad MOravou (folkor), CZE, Bilová Edita, HLaváčová Aneta, Sedlářová Marika, Míšková Karolína, Knotková Apolena, Martinková Rozálie - 33,650
2. místo: TJ Rapid Bratislava 2014, SVK - 33,500
3. místo: ŠK JEENTA Bratislava, SVK, Michaličková Lujza, Kucianová Adela, Zezuláková Tamara, Šustrová Zara, Rajčan Ellie, Fesinets Veronika - 28,850
8. místo: TJ Spartak Přerov 6 gymnastek - 19,150

Celý článek...