Get Adobe Flash player

1.12.2012 - Vánoční Líšeňský pohár

kategorie TROJICE a DVOJICE - lib. náčiní, roč. 2001 a mlad.
1. místo: STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU, Smékalová Barbora, Nepožitková Anna, Palupčíková Tereza - 11,45
2. místo: SK Jihlava, Kučerová Lenka, Houzarová Michaela, Bidmanová Adéla - 11,40
3. místo: TJ Spartak Přerov, Zbožínková Sára, Kučerová Johanka, Ambrožová Michaela - 10,85

kategorie MINI - roč. 2005 a ml.
1. místo: SK MG Mantila - 20,65
2. místo: SK Trasko Vyškov - 18,05
3. místo: SK Jihlava - 17,70
5. místo: TJ Spartak Přerov - 15,45

kategorie NADĚJE NEJMLADŠÍ - roč. 2003 a mladší
1. místo: SK MG Mantila I. - 23,25
2. místo: SK MG Břeclav - 21,60
3. místo: TJ Žďár nad Sázavou - 21,10
6. místo: TJ Spartak Přerov - 17,40

 



11.5.2019 - MČR kadetky mladší

kategorie kadetky mladší
1. místo: Tereza Procházková, SK MG Vysočina Jihlava - 30,30
2. místo: Natálie Šeďová, SK PROVO Brno - 30,00
3. místo: Adéla Nováková, TJ Sokol Hodkovičky - 28,10
11. místo: Eliška Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 24,55

 

11.5.2019 - Májový pohár
KP - 2. kategorie    
1. místo: Baranovská Adéla, SK MG Břeclav - 22,75
2. místo: Šťovíčková Lada, SPORT CENTRUM Brno - 22,45
3. místo: Tomečková Monika, TJ Spartak Přerov - 22,30
18. místo: Ševčáková Terezie, TJ Spartak Přerov - 19,30
28. místo: Úrubková Tereza, TJ Spartak Přerov - 17,75
30. místo: Chatrná Veronika, TJ Spartak Přerov - 16,60

Celý článek...
 

4.5.2019 - Pohár města Ostravy

kategorie Naděje mladší B
1. místo: Wantoła Magdalena, SGA Bielsko-Biała, POL - 23,000
2. místo: Płoskonka Nela, SGA Bielsko-Biała, POL - 18,400
3. místo: Bojda Julia, SGA Bielsko-Biała, POL - 16,983
7. místo: Mikešková Adéla, TJ Spartak Přerov, CZE - 15,150

Celý článek...
 

14.4.2019 - Spring Cup a South Moravia Cup

kategorie Kategorie NML 2010
1. místo: Barbora Křížková, TJ SOKOL Hodkovičky - 18,200
2. místo: Emili Berková, SK MG Mantila Brno - 17,750
3. místo: Sofie Berveno, SKP MG BRNO - 17,600
9. místo: Adéla Mikešová, TJ SPARTAK PŘEROV - 3,350

Celý článek...