Get Adobe Flash player

Kdy a kde trénujeme

Ve školním roce 2021-2022 máme kompletní zázemí v prostorách Sportovní haly TJ Spartak Přerov, spolek, U Tenisu 16. K technice bez náčiní a baletní průpravě využíváme nově přebudovaný zrcadlový sál, prostory s tréninkovými kobercovými plochami jsou nám k dispozici k nácviku techniky náčiní, švihadla, obruče, míče, kuželů a stuhy, tréninku individuálních sestav a společných skladeb.
Od vzniku oddílu po 45 letech působíme v jednom zařízení, kde kompletně fungují všechny složky, zázemí odpovídá vysokému standartu.

001 small   002 small   003 small

005 small   004 small   sal003 small

 

PŘÍPRAVNÉ ODDĚLENÍ:

Zrcadlový sál pod vedením trenérky Bc. Renaty Skácelové:

Úterý     16.00 - 17.00 hod.
Čtvrtek  16.00 - 17.00 hod.

ZÁJMOVÉ ODDĚLENÍ:

Zrcadlový sál pod vedením trenérky Bc. Renaty Skácelové:

Úterý     17.00 - 18.30 hod.
Čtvrtek  17.00 - 18.30 hod.

KOMBINOVANÝ PROGRAM:

Zrcadlový sál a sportovní hala pod vedením trenérky Ivany Bořutové:

Pondělí     16.15 - 18.30 hod.
Středa      16.15 - 18.30 hod.
Pátek       15.00 - 18.30 hod.

VOLNÝ PROGRAM:

Zrcadlový sál a sportovní hala pod vedením trenérek Ivy Otáhalové, Mgr. Alice Gřešákové, Mgr. Naděždy Zemánkové, Bc. Michaely Šlosarové:

Pondělí   15.30 - 18.30 hod.
Středa    15.30 - 18.30 hod.
Pátek      14.30 - 18.00 hod.
Sobota    08.30 - 11.30 hod.

 



12.9.2021 - OBLASTNÍ PŘEBOR, Havířov

Naděje mladší B roč. 2011
1. místo: Mazancová Kateřina, SK MG Olomouc - 19,500
2. místo: Kučová Marie, TJ Spartak Přerov - 12,850
3. místo: Franková Nikol, SK MG Olomouc - 10,200

Naděje mladší B roč. 2012
1. místo: Švorčíková Magdalena, TJ Spartak Přerov - 18,750
2. místo: Plachá Kateřina, SK MG Olomouc - 16,950
3. místo: Odstrčilová Nina, La Pirouette Jeseník - 9,200

Naděje starší B roč. 2009 - 2010
1. místo: Dočekalová Olívie, TJ Spartak Přerov - 25,000
2. místo: Jánská Dominika, SSK Vítkovice - 22,800
3. místo: Brtníková Eliška, SK MG Olomouc - 22,400
4. místo: Mikešková Adéla, TJ Spartak Přerov - 20,950

Celý článek...
 

4.9.2021 - O pohár města Ostravy - 25. ročník mezinárodního závodu CZECH REPUBLIC

sniorky B
1. místo: VařákovÁ Kateřina, TJ Spartak Přerov, CZE - 23,900
2. místo: Dočekalová Stela, TJ Spartak Přerov, CZE - 23,600
3. místo: Kolbuszewska Urszula, UKS Ronin Team, POL - 22,550

juniorky B
1. místo: Szyrszeń Agata, PTG SOKÓŁ KRAKÓW, POL - 25,400
2. místo: Kozová Lucie, SSK Vítkovice, CZE - 24,550
3. místo: Šeďová Natálie, SK PROVO Brno, CZE - 23,650
5. místo: Zbožínková Eliška, TJ Spartak Přerov, CZE - 22,150

Celý článek...