Get Adobe Flash player

Kdy a kde trénujeme

Ve školním roce 2018-2019 máme kompletní zázemí v prostorách Sportovní haly TJ Spartak Přerov, spolek, U Tenisu 16. K technice bez náčiní a baletní průpravě využíváme nově přebudovaný zrcadlový sál, 

001 small   002 small   003 small

005 small   004 small   sal003 small

prostory s tréninkovými kobercovými plochami jsou nám k dispozici k nácviku techniky náčiní, švihadla, obruče, míče, kužeů a stuhy, tréninku individuálních sestav a společných skladeb.
Od vzniku oddílu po 42 letech působíme v jednom zařízení, kde kompletně fungují všechny složky, zázemí odpovídá vysokému standartu.

PŘÍPRAVNÉ ODDĚLENÍ:

Zrcadlový sál pod vedením trenérky Mgr. Dagmar Rýparové:

Úterý     16.00 - 17.00 hod.
Čtvrtek  16.00 - 17.00 hod.

ZÁJMOVÉ ODDĚLENÍ:

Zrcadlový sál pod vedením trenérky Bc. Renaty Skácelové:

Úterý     16.45 - 18.30 hod.
Čtvrtek  16.45 - 18.30 hod.

KOMBINOVANÝ PROGRAM:

Zrcadlový sál a sportovní hala pod vedením trenérky Ivany Bořutové:

Pondělí    16.30 - 18.30 hod.
Středa     16.30 - 18.30 hod.
Pátek      15.00 - 18.30 hod.

VOLNÝ PROGRAM:

Zrcadlový sál a sportovní hala pod vedením trenérek Ivy Otáhalové, Mgr. Alice Otáhalové a Mgr. Naděždy Švrčkové:

Pondělí    15.30 - 18.30 hod.
Středa     15.30 - 18.30 hod.
Pátek      14.30 - 18.30 hod.
Sobota    08.30 - 11.30 hod.

 



14.4.219 - Spring Cup a South Moravia Cup

kategorie Kategorie NML 2010
1. místo: Barbora Křížková, TJ SOKOL Hodkovičky - 18,200
2. místo: Emili Berková, SK MG Mantila Brno - 17,750
3. místo: Sofie Berveno, SKP MG BRNO - 17,600
9. místo: Adéla Mikešová, TJ SPARTAK PŘEROV - 3,350

Celý článek...
 

13.4.2019 - O pohár města Vyškova

kategorie Naděje mladší 2010
1. místo: Izabela Bartíková, ŠK ŠOG Nitra - 17,25
2. místo: Nikoletta Demian, SK PROVO Brno - 14,05
3. místo: Melanie Dluhoš, SSK Vítkovice - 13,20
17. místo: Adéla Mikešková, TJ Spartak Přerov - 7,00

Celý článek...
 

7.4.2019 - Přerovská stužka

I. kategorie
1. místo: Zajícová Veronika, TJ Sokol Třebovice - 23,70
2. místo: Vlniešková Simona, TJ Sokol Třebovice - 22,25
3.-4. místo: Truhanová Tina, TJ Sokol Třebovice - 21,85
3.-4. místo: Kučová Marie, TJ Spartak Přerov - 21,85
6. - 8. místo: Cínová Viktorie, TJ Spartak Přerov - 21,50
10. místo: Koritarová Michaela, TJ Spartak Přerov - 21,00
11. - 12. místo: Bačová Sára, TJ Spartak Přerov - 20,20
16. místo: Janková Emma, TJ Spartak Přerov - 16,35

Celý článek...
 

6.4.2019 - Přerovská stuha

kategorie Naděje mladší B
1. místo: HANKUS Sara, PTG Sokol Krakow - 15,45
2. místo: SELYSKA Alexandra, TJSK Prague - 14,60
3. místo: DEMIAN Nikoletta, SK PROVO Brno - 13,35
5. místo: MIKEŠKOVÁ Adéla, TJ Spartak Přerov - 12,20

Celý článek...