Get Adobe Flash player

BŘEZEN 2019:

09.03.2019 - MONT CUP - VÝSLEDKY

10.03.2019 - Třebovický čertík - VÝSLEDKY

23.03.2019 - Mickey Mouse Cup 2019 - VÝSLEDKY

30.03.2019 - Greater Reg. & BeNeLux Cup open 2019 - VÝSLEDKY

31.03.2019 - Veselská stuha 2019 - VÝSLEDKY

DUBEN 2019:

06.04.2019 - Přerovká stuha - VÝSLEDKY

07.04.2019 - Přerovská stužka - VÝSLEDKY

13.04.2019 - O pohár města Vyškova - VÝSLEDKY

13.04.2019 - Zlínská kočka - VÝSLEDKY

14.04.2019 - Spring Cup a South Moravia Cup - VÝSLEDKY

KVĚTEN 2019:

04.05.2019 - Pohár města Ostravy - VÝSLEDKY

11.05.2019 - Májový pohár - VÝSLEDKY

11.05.2019 - MČR kadetky mladší - VÝSLEDKY

18. a 19.05.2019 - MČR Jablonec nad Nisou - VÝSLEDKY

ČERVEN 2019:

02.06.2019 - MČR KPMG Dubňany u Kyjova - VÝSLEDKY

ŘÍJEN 2019:

12.10.2019 - O veselský pohár -  VÝSLEDKY

19.10.2019 - South Moravia Cup II. SKP MG Brno - VÝSLEDKY

26.10.2019 - Creative Caps Cup - VÝSLEDKY

LISTOPAD 2019:

02.11.2019 - Vinohradský pohár - VÝSLEDKY

17.11.2019 - Sametová stuha - VÝSLEDKY

23.11.2019 - Žďárská popelka - VÝSLEDKY

PROSINEC 2019:

29.11.2019 - 1.12.2019 - Mikulas Kupa 2019 - VÝSLEDKY

08.12.2019 - MČR 2019 - K. Vary - VÝSLEDKY

2019 - kalendář akcí
 
leden
červenec
únor
srpen
září

 

 



8.12.2019 - MČR v MG 2019 - Karlovy Vary

kategorie juniorky (2004 - 2006) se švihadly
1. místo: T.J. Sokol Hodkovičky - 21,250
2. místo: SKP MG Brno - 19,800
3. místo: TJ ZŠ Hostivař - 19,550
5. místo: TJ Spartak Přerov - 16,600

kategorie NST (2007 a mladší) se švihadly a míči
1. místo: SK MG Vysočina Jihlava - 24,300
2. místo: SK TART MS Brno - 21,800
3. místo: SK TRASKO Vyškov - 21,400
12. místo: TJ Spartak Přerov - 6,300

 

29.11. - 1.12.2019 - Mikulas Kupa 2019

kategorie Group 2008-2009-A
1. místo: SKP MG Brno/CZE - 22,500
2. místo: Spartak Prerov/CZE - 21,300
3. místo: SKP MG Brno/CZE - 16,900

kategorie Group junior-A
1. místo: MGFSO/RUS - 33,400
2. místo: Spartak Prerov/CZE - 24,400

 

23.11.2019 - Žďárská popelka

kategorie naděje starší 2007 + ml.
1. místo: SK MG Vysočina Jihlava, CZE - 25,850
2. místo: SK TRASKO Vyškov, CZE - 20,400
3. místo: TJ ZŠ Hostivař, CZE - 19,550
6. místo: TJ Spartak Přerov, CZE - 9,900

kategorie juniorky 2004 - 2006
1. místo: TJ ZŠ Hostivař, CZE - 20,450
2. místo: SK MG MANTILA Brno, CZE - 18,100
3. místo: TJ Spartak Přerov, CZE - 10,250

 

17.11.2019 - Sametová stuha
kategorie dvojice a trojice
naděje nejmladší B 2012 a ml, A 2010 a ml.
1. místo: SK PROVO Brno A - 8,950
2. místo: SK MG Havířov - 7,300
3. místo: SK PROVO Brno B - 5,300
4. místo: TJ Spartak Přerov - 3,400

Celý článek...