Get Adobe Flash player

Trenérky a závodnice a externí pracovníci

 

Naděje mladší, kadetky mladší, kadetky starší, dorostenky:

trenérky: Iva Otáhalová II. tř. , Mgr. Naděžda Švrčková II.tř., Mgr. Alice Otáhalová II. tř.

baletní pedagog: Lucie Roháčková, absolventka konzervatoře

ZÁVODNICE:
 
 

Kombinovaný program MG

I. - V. kategorie:

trenérka: Ivana Bořutová III. tř.
baletní pedagog: Lucie Roháčková, absolventka konzervatoře

ZÁVODNICE:

2012 - Derychová Ela
2012 - Švorčíková Magdaléna
2012 - Výkrutová Marcela
2011 - Derychová Ema
2011 - Janková Emma
2011 - Kučová Marie
2011 - Lesáková Zuzana   
2011 - Plhalová Marie  
2010 - Bačová Sára
2010 - Cínová Viktorie
2010 - Chatrná Veronika
2010 - Koritarová Michaela
2010 - Sedláčková Růžena
2010 - Ševčáková Terezie
2010 - Úrubková Tereza
2008 - Tomečková Monika
2007 - Horáčková Hana
2007 - Běhalová Tamara
2006 - Karasová Denisa
2005 - Lukšová Markéta
2004 - Poláková Emma
2003 - Pospíšilová Anna
2002 - Pecháčková Anna
1998 - Kovářová Zuzana

Představujeme se Vám - Foto ZDE

 

Zájmová gymnastika

trenérka: Bc. Renata Skácelová II. tř.

GYMNASTKY:

2013 - Minarčíková Laura
2012 - Drahošová Elena
2012 - Jemelková Nela
2012 - Navrátilová  Yveta
2012 - Rýparová Adina
2012 - Rýparová Zita
2012 - Sýkorová Rozálie
2010 - Jakubíková Lenka
2010 - Navrátilová Sára
2009 - Valentová Tereza

FOTO ZDE

Přípravné oddělení:

trenérka: Mgr. Dagmar Rýparová III. tř.
asistentky: Anna Pecháčková, Michaela Ambrožová
kontakt - Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

GYMNASTKY:

2013 - Crháková Gabriela
2013 - Dobiášová Denisa
2013 - Paulová Ester
2013 - Sýkorová Veronika
2013 - Špilerová Anna
2013 - Švehlová Sofie
2013 - Zaťovičová Aneta
2012 - Černošková Barbora
2012 - Hronová Natálie
2012 - Vokounová Sofie

FOTO ZDE


Externí spolupracovníci:

Střih hudby: Michal Zbořil
Šití trikotů: Pavla Šlosarová

Webdesign, webmastering: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 



14.4.219 - Spring Cup a South Moravia Cup

kategorie Kategorie NML 2010
1. místo: Barbora Křížková, TJ SOKOL Hodkovičky - 18,200
2. místo: Emili Berková, SK MG Mantila Brno - 17,750
3. místo: Sofie Berveno, SKP MG BRNO - 17,600
9. místo: Adéla Mikešová, TJ SPARTAK PŘEROV - 3,350

Celý článek...
 

13.4.2019 - O pohár města Vyškova

kategorie Naděje mladší 2010
1. místo: Izabela Bartíková, ŠK ŠOG Nitra - 17,25
2. místo: Nikoletta Demian, SK PROVO Brno - 14,05
3. místo: Melanie Dluhoš, SSK Vítkovice - 13,20
17. místo: Adéla Mikešková, TJ Spartak Přerov - 7,00

Celý článek...
 

7.4.2019 - Přerovská stužka

I. kategorie
1. místo: Zajícová Veronika, TJ Sokol Třebovice - 23,70
2. místo: Vlniešková Simona, TJ Sokol Třebovice - 22,25
3.-4. místo: Truhanová Tina, TJ Sokol Třebovice - 21,85
3.-4. místo: Kučová Marie, TJ Spartak Přerov - 21,85
6. - 8. místo: Cínová Viktorie, TJ Spartak Přerov - 21,50
10. místo: Koritarová Michaela, TJ Spartak Přerov - 21,00
11. - 12. místo: Bačová Sára, TJ Spartak Přerov - 20,20
16. místo: Janková Emma, TJ Spartak Přerov - 16,35

Celý článek...
 

6.4.2019 - Přerovská stuha

kategorie Naděje mladší B
1. místo: HANKUS Sara, PTG Sokol Krakow - 15,45
2. místo: SELYSKA Alexandra, TJSK Prague - 14,60
3. místo: DEMIAN Nikoletta, SK PROVO Brno - 13,35
5. místo: MIKEŠKOVÁ Adéla, TJ Spartak Přerov - 12,20

Celý článek...