Get Adobe Flash player

Trenérky a závodnice a externí pracovníci

 

Naděje mladší, kadetky mladší, kadetky starší, dorostenky:

trenérky: Iva Otáhalová II. tř. , Mgr. Naděžda Švrčková II.tř., Mgr. Alice Otáhalová II. tř.

baletní pedagog: Lucie Roháčková, absolventka konzervatoře

ZÁVODNICE:
 
 

Kombinovaný program MG

I. - V. kategorie:

trenérka: Ivana Bořutová III. tř.
baletní pedagog: Lucie Roháčková, absolventka konzervatoře

ZÁVODNICE:

2012 - Derychová Ela
2012 - Švorčíková Magdaléna
2012 - Výkrutová Marcela
2011 - Derychová Ema
2011 - Janková Emma
2011 - Kučová Marie
2011 - Lesáková Zuzana   
2011 - Plhalová Marie  
2010 - Bačová Sára
2010 - Cínová Viktorie
2010 - Chatrná Veronika
2010 - Koritarová Michaela
2010 - Sedláčková Růžena
2010 - Ševčáková Terezie
2010 - Úrubková Tereza
2008 - Tomečková Monika
2007 - Horáčková Hana
2007 - Běhalová Tamara
2006 - Karasová Denisa
2005 - Lukšová Markéta
2004 - Poláková Emma
2003 - Pospíšilová Anna
2002 - Pecháčková Anna
1998 - Kovářová Zuzana

Představujeme se Vám - Foto ZDE

 

Zájmová gymnastika

trenérka: Bc. Renata Skácelová II. tř.

GYMNASTKY:

2013 - Minarčíková Laura
2012 - Drahošová Elena
2012 - Jemelková Nela
2012 - Navrátilová  Yveta
2012 - Rýparová Adina
2012 - Rýparová Zita
2012 - Sýkorová Rozálie
2010 - Jakubíková Lenka
2010 - Navrátilová Sára
2009 - Valentová Tereza

FOTO ZDE

Přípravné oddělení:

trenérka: Mgr. Dagmar Rýparová III. tř.
asistentky: Anna Pecháčková, Michaela Ambrožová
kontakt - Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

GYMNASTKY:

2013 - Crháková Gabriela
2013 - Dobiášová Denisa
2013 - Paulová Ester
2013 - Sýkorová Veronika
2013 - Špilerová Anna
2013 - Švehlová Sofie
2013 - Zaťovičová Aneta
2012 - Černošková Barbora
2012 - Hronová Natálie
2012 - Vokounová Sofie

FOTO ZDE


Externí spolupracovníci:

Střih hudby: Michal Zbořil
Šití trikotů: Pavla Šlosarová

Webdesign, webmastering: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 



8.- 9.12.2018 - MČR v MG 2018 Karlovy Vary - skladby dvojic a trojic

kategorie seniorky
1. místo: SK TRASKO Vyškov, Suchomelová Dana, Urbancová Markéta, Pavlíková Michaela - 19,050
2. místo: TJ Spartak Přerov, Šlosarová Michaela, Vařáková Kateřina, Zbožínková Sára - 18,650
3. místo: TJ Sokol Hodkovičky, Kristýna Kleinová, Kateřina Minksová - 18,450

kategorie naděje starší
1. místo: TJ ZŠ Hostivař - 20,500
2. místo: SKP MG Brno - 17,000
3. místo: TJ SK Prague - 15,600
10. místo: TJ Spartak Přerov, Olívie DOČEKALOVÁ, Nela HASOŇOVÁ, Hana HORÁČKOVÁ, Denisa KARASOVÁ, Eliška ZBOŽÍNKOVÁ - 4,550

 

2.12.2018 - Advent Cup

kategorie seniorky:
1. místo: Vařáková + Šlosarová + Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 22,95
2. místo: Kleinová + Minksová, TJ Sokol Hodkovičky Praha - 22,55
3. místo: Vodičková + Tripská, TJ Sokol Hodkovičky Praha - 21,65

 

24.11.2018 - Žďárská popelka

dvojice,trojice
kategorie Seniorky 2002
1. místo: TJ Spartak Přerov - Vařáková, Ślosarová, Zbožínková -  22,550
2. místo: TJ Tesla Brno - Horáková, Pavlíková - 18,900
3. místo: TJ Sokol Hodkovičky II - Tripská, Vodičková - 15,900

Celý článek...
 

17.11.2018 - Sametová stuha

kategorie juniorky - dvojice a trojice
1. místo: TJ Sokol Hodkovičky, Sofie Ocelíková, Tereza Zůnová, Tereza Čermáková - 20,650
2. místo: ŠK Juventa Bratislava, Tamara Obložínská, Timea Oravcová - 17,600
3. místo: SK MG Mantila Brno, Tereza Točíková, Eliška Rákosová Terzieva Charlotte - 14,900
6. místo: TJ Spartak Přerov, Stela Dočekalová, Anna Pospíšilová, Ema Poláková - 7,700

kategorie naděje starší
1. místo: SK MG Mantila Brno - 20,550
2. místo: SKP MG Brno - 20,200
3. místo: TJSK Prague - 17,850
5. místo: TJ Spartak Přerov - 11,200

Celý článek...