Get Adobe Flash player

Aktuality

SENIORKY ZÍSKALY NA MČR TITUL VE SPOLEČNÉ SKLADBĚ S OBRUČEMI
MCR Brno 2022 006 smallMCR Brno 2022 004 smallMCR Brno 2022 003 smallSportovní hala Masarykovy univerzity v Brně Bohunicích hostila o víkendu moderní gymnastky v královské disciplíně společných skladbách. V pěti kategoriích 59 družstev předvedlo své výkony. Nejmladší měly na programu jedno provedení skladby bez náčiní, další družstva ve všeobecném závodě předvedla první provedení, nejlepších šest týmů postoupilo do finálové části, kde bojovaly o tituly nejvyšší. Přerovské moderní gymnastky měly zastoupení ve třech kategoriích, nadějí starších, juniorek a seniorek.
Trochu sportovního štěstí scházelo v sobotu našim mladším zástupkyním v kategorii nadějí starších a juniorek, aby zhodnotily svou aktuální výkonnost. Stejný scénář, zaváhání, podobné hodnocení nadějí 14.200 a juniorek 14.700 stačilo v silné konkurenci na 11. místo. Obě družstva byla složena převážně z mladších gymnastek, které mohou v kategoriích závodit ještě v dalším roce a posunout své výkony dál.

Celý článek...

CREATIVE CAPS CUP 2022
Po tříleté pauze v podzimním termínu zaplnily o víkendu sportovní haly Start Přerov moderní gymnastky.  Z 11 oddílů České a Slovenské republiky poměřilo své síly v deseti kategoriích 191 gymnastek na 17. ročníku pohárové soutěže společných skladeb, dvojic a trojic Creative Caps Cup 2022.
Bilancí výsledků domácích moderních gymnastek TJ Spartak Přerov, které připravují široký 27 členný tým závodnic v pěti kategoriích společných skladeb je zisk zlata, stříbra, bronzu, čtvrté a šesté místo.
creative 2022 015 smallcreative 2022 014 smallcreative 2022 010 small

Celý článek...

První listopadový víkend bude pro 320 moderních gymnastek závodní. V sobotu 6.11.2022 od 12:30h proběhne ve sportovní hale Start OBLASTNÍ PŘEBOR SEVEROMORAVSKÉ OBLASTI V KATEGORIÍCH DVOJIC, TROJIC A SPOLEČNÝCH SKLADEB, který je nominačním soubojem o postup na vrcholné domácí události.

V neděli si poměří síly na startu v dopoledním programu dvojice a trojice, v odpolední části proběhnou společné skladby.

Přijďte povzbudit všechny týmy!

Srdečně zvou pořadatelé.

plakatek small

 

  NAŠE MLADÁ GYMNASTICKÁ ZÁKLADNA:

  I. přípravné oddělení:
muchnova small rybkova small sindlerova small  dostalova small  dungelova small
Kristýna Muchnová Kristýna Rybková Julie Šindlerová Barbora Dostálová Adéla Dungleová
kocicova small spilerova small tymkanyc small masna small vykoukalova small
Gabriela Kočicová Kristýna Špilerová Valentýna Tymkanyč Jitka Masná Izabela Vykoukalová
krajcarova small zelena small

 

 

 

Ella Krajcarová Emma Zelená

 

  II. přípravné oddělení:

badurova small cernosek small gracova small  karikova small  strejckova small
Klára Baďurová Nela Černošek Nikol Grácová Karolína Kariková Stela Strejčková
skobrtalova small tomeckova small behulova small brostenau small hegerova small
Taťána Škobrtalová Veronika Tomečková Barbora Běhulová Elisabet Brosteanu Eliška Hegerová
nevralova small vinglarkova small

 

 

 

Nina Nevřelová Terezie Vinglárková

AKADEMIE MODERNÍCH GYMNASTEK Z HLEDÁČKU JANA GEBAUERA:

akaemie2022 030 smallakaemie2022 022 smallakaemie2022 028 smallakaemie2022 021 smallakaemie2022 005 smallakaemie2022 040 smallakaemie2022 038 smallakaemie2022 006 smallakaemie2022 039 smallakaemie2022 037 smallakaemie2022 018 smallakaemie2022 025 small

 

Celý článek...

Více článků...



19.11.2022 - MČR Společných skladeb - linie A
kategorie SS seniorky (2006 a starší)
1. místo: TJ Spartak Přerov - 24,050
2. místo: SK MG Mantila Brno - Fénix - 20,400
3. místo: TJ Bohemians Praha - 19,350

Celý článek...
 

17.11.2022 - Sametová stuha 2022

společné skladby

kategorie juniorky:
1. místo: TJ Sokol Hodkovičky - 43,350
2. místo: SKP MG Brno - 42,100
3. místo: SK MG Chodov Praha - 37,750
4. místo: TJ Spartak Přerov - 34,650

Celý článek...
 

13.11.2022 - MANTILA Gym Cup
Společné skladby

kategorie seniorky
1. místo: SK MANTILA - 37,50
2. místo: TJ Bohemians Praha - 36,20
3. místo: SSK Vítkovice - 34,20
4. místo: TJ Spartak Přerov - 23,05

Celý článek...
 

12.11.2022 - Žďárská Popelka

kategorie naděje starší (2010 a mladší)
1. místo: SK TRASKO Vyškov, CZE, Bartoňková Karolína, Chartova Neli, Hlobilová Aneta, Střelcová Lilien, Holubová Kateřina - 41,700
2. místo: TJ SOKOL Bratislava 1. Vinohrady, SVK, Pishchulina Emillia, Ivanová Veronika, Mikloši Sophia Izabella, Vinczeová Lenna, Lalková Michaela, Hyatt Liliana - 35,150
3. místo: ŠK ŠOG Nitra, SVK, Skačanová Sophia, Grimshaw Ema, Homíková Dominika, Šošková Paula, Babčaníková Sofia - 32,850
8. místo: TJ Spartak Přerov, CZE, 6 gymnastek - 24,800

 

12.11.2022 - RYCON CUP

Společné skladby linie A
kategorie juniorky (2007 - 2009)
1. místo: TJ Sokol Hodkovičky - 46,15
2. místo: SK MG Máj České Budějovice - 44,15
3. místo: TJ SK Prague - 42,15
7. místo: TJ Spartak Přerov - 34,85

kategorie seniorky (2006 a starší)
1. místo: TJ Spartak Přerov - 39,55
2. místo: TJ Bohemians Praha - 38,71

 

6.11.2022 - Creative Caps Cup

kategorie naděje nejmladší A (2013 a mladší)
1. místo: CZE, SK MG Veselí nad Moravou - folklor, Bilová Edita, Hlaváčová Aneta, Míšková Karolína, Knotková Apolena, Martinková Rozálie, Sedlářová Marika - 37,250
2. místo: SVK, Juventa Bratislava 2014/15, Šustrová Zara, Kucianová Adela, Zezuláková Tamara, Michaličková Lujza, Rajčan Ellie, ŠK JUVENTA Bratislava - 31,600
3. místo: CZE, SK MG Veselí nad Moravou - latina, Tomečková Alžběta, Valná Ema, Hulíková Viktorie, Juráková Eliška, Horká Sofie, Frolková Markéta - 31,000
4. místo: CZE, TJ Spartak Přerov-28,700

Celý článek...
 

5.11.2022 - Obastní přebor Severomoravské oblasti ve společných skladbách a skladbách dvojic a trojic

kategorie naděje nejmladší (2013 a mladší)
1. místo: TJ Spartak Přerov - 25,500

kategorie naděje mladší (2012 a mladší)
1. místo: TJ Spartak Přerov - 21,950

Celý článek...
 

28.10.2022 - O pohár Královny Elišky

kategorie SS naděje starší
1. místo: TJ Sokol Hodkovičky - 40,65
2. místo: SK TRASKO Vyškov - 39,40
3. místo: TJ SK Prague - 35,40
6. místo: TJ Spartak Přerov - 21,85

Celý článek...
 

22.10. 2022 - TRASKO Cup 2022

kategorie SS naděje nejmladší A (2013 a mladší)
1. místo: SK MG Veselí nad MOravou (folkor), CZE, Bilová Edita, HLaváčová Aneta, Sedlářová Marika, Míšková Karolína, Knotková Apolena, Martinková Rozálie - 33,650
2. místo: TJ Rapid Bratislava 2014, SVK - 33,500
3. místo: ŠK JEENTA Bratislava, SVK, Michaličková Lujza, Kucianová Adela, Zezuláková Tamara, Šustrová Zara, Rajčan Ellie, Fesinets Veronika - 28,850
8. místo: TJ Spartak Přerov 6 gymnastek - 19,150

Celý článek...