Get Adobe Flash player

8.12.2012 - Mikulášský pohár

kategorie C -  2001 a mladší:
1. místo: SVČ Bruntál (Barbora Smékalová,Anna Nepožitková,Tereza Palupčíková) - 13,500
2. místo: TJ Sokol Bratislava (Amy Richardsonová,Ema Ribanská) - 12,750
3. místo: ASPV Brno I. (Nikol Horáčková,Alina Chamzina,Nela Polášková) - 12,600
5. místo: TJ Spartak Přerov (Sára Zbožínková,Johanka Kučerová) - 12,300

Kategorie E - 1997 a mladší:
1. místo: SVČ Bruntál (Martina Pavelková,Marie Orságová) - 13,850
2. místo: TJ Sokol Milevsko (Kamila Mošanská,Jana Kofroňová) - 11,650
3. místo: TJ Spartak Přerov (Martina Tomanová,Martina Jemelková,Martina Zbožínková) - 11,300

Kategorie Lady:
1. místo: TJ Spartak Přerov (Blanka Bořutová,Pavlína Koplíková) - 14,150
2. místo: TJ Sokol Hodkovičky (Nella a Nicol Endrisovy) - 13,400
3. místo: Danubia Bratislava (Sára Olejárová,Laura Széliová) - 13,000

 



11.5.2019 - MČR kadetky mladší

kategorie kadetky mladší
1. místo: Tereza Procházková, SK MG Vysočina Jihlava - 30,30
2. místo: Natálie Šeďová, SK PROVO Brno - 30,00
3. místo: Adéla Nováková, TJ Sokol Hodkovičky - 28,10
11. místo: Eliška Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 24,55

 

11.5.2019 - Májový pohár
KP - 2. kategorie    
1. místo: Baranovská Adéla, SK MG Břeclav - 22,75
2. místo: Šťovíčková Lada, SPORT CENTRUM Brno - 22,45
3. místo: Tomečková Monika, TJ Spartak Přerov - 22,30
18. místo: Ševčáková Terezie, TJ Spartak Přerov - 19,30
28. místo: Úrubková Tereza, TJ Spartak Přerov - 17,75
30. místo: Chatrná Veronika, TJ Spartak Přerov - 16,60

Celý článek...
 

4.5.2019 - Pohár města Ostravy

kategorie Naděje mladší B
1. místo: Wantoła Magdalena, SGA Bielsko-Biała, POL - 23,000
2. místo: Płoskonka Nela, SGA Bielsko-Biała, POL - 18,400
3. místo: Bojda Julia, SGA Bielsko-Biała, POL - 16,983
7. místo: Mikešková Adéla, TJ Spartak Přerov, CZE - 15,150

Celý článek...
 

14.4.2019 - Spring Cup a South Moravia Cup

kategorie Kategorie NML 2010
1. místo: Barbora Křížková, TJ SOKOL Hodkovičky - 18,200
2. místo: Emili Berková, SK MG Mantila Brno - 17,750
3. místo: Sofie Berveno, SKP MG BRNO - 17,600
9. místo: Adéla Mikešová, TJ SPARTAK PŘEROV - 3,350

Celý článek...