Get Adobe Flash player

8.12.2012 - Mikulášský pohár

kategorie C -  2001 a mladší:
1. místo: SVČ Bruntál (Barbora Smékalová,Anna Nepožitková,Tereza Palupčíková) - 13,500
2. místo: TJ Sokol Bratislava (Amy Richardsonová,Ema Ribanská) - 12,750
3. místo: ASPV Brno I. (Nikol Horáčková,Alina Chamzina,Nela Polášková) - 12,600
5. místo: TJ Spartak Přerov (Sára Zbožínková,Johanka Kučerová) - 12,300

Kategorie E - 1997 a mladší:
1. místo: SVČ Bruntál (Martina Pavelková,Marie Orságová) - 13,850
2. místo: TJ Sokol Milevsko (Kamila Mošanská,Jana Kofroňová) - 11,650
3. místo: TJ Spartak Přerov (Martina Tomanová,Martina Jemelková,Martina Zbožínková) - 11,300

Kategorie Lady:
1. místo: TJ Spartak Přerov (Blanka Bořutová,Pavlína Koplíková) - 14,150
2. místo: TJ Sokol Hodkovičky (Nella a Nicol Endrisovy) - 13,400
3. místo: Danubia Bratislava (Sára Olejárová,Laura Széliová) - 13,000

 



2.6.2019 - MČR KPMG Dubňany u Kyjova

II. kategorie KP
1. místo: Adéla Baranovská, SK MG Břeclav - 23,55
2. místo: Lada Šťovíčková, SC Líšeň - 22,25
3. místo: Sára Jankajová, TJ VS Praha - 22,20
4. místo: Monika Tomečková, TJ Spartak Přerov - 22,10

Celý článek...
 

18.5.2019 a 19.5.2019 - MČR Jablonec nad Nisou

kategorie naděje mladší
1. místo: Dita Pejchová, SK MG Vysočina Jihlava - 28,65
2. místo: Kristýna Gyulzadyan, SK TART MS Brno - 28,00
3. místo: Ilona Žurbenko, TJ SK Prague - 28,00
46. místo: Nela Hasoňová, TJ Spartak Přerov - 8,00

kategorie dorostenky
1. místo: Markéta Urbancová, SK TRASKO Vyškov - 27,00
2. místo: Kateřina Kocová, TJ Slavoj Plzeň - 26,90
3. místo: Nikola Paschová, SKP MG Brno - 26,70
19.  místo: Sára Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 11,10

 

11.5.2019 - MČR kadetky mladší

kategorie kadetky mladší
1. místo: Tereza Procházková, SK MG Vysočina Jihlava - 30,30
2. místo: Natálie Šeďová, SK PROVO Brno - 30,00
3. místo: Adéla Nováková, TJ Sokol Hodkovičky - 28,10
11. místo: Eliška Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 24,55

 

11.5.2019 - Májový pohár
KP - 2. kategorie    
1. místo: Baranovská Adéla, SK MG Břeclav - 22,75
2. místo: Šťovíčková Lada, SPORT CENTRUM Brno - 22,45
3. místo: Tomečková Monika, TJ Spartak Přerov - 22,30
18. místo: Ševčáková Terezie, TJ Spartak Přerov - 19,30
28. místo: Úrubková Tereza, TJ Spartak Přerov - 17,75
30. místo: Chatrná Veronika, TJ Spartak Přerov - 16,60

Celý článek...