Get Adobe Flash player

Bowling 2012:

kategorie děti:
1. PECHÁČKOVÁ Anna - 98
2. VAŘÁKOVÁ Veronika - 97
3. HANZLÍKOVÁ Lenka - 80
4. VAŘÁKOVÁ Kateřina - 77
5. SZÁRAZOVÁ Ilona - 76
6.-7. MARKOVIČOVÁ Sára - 72
6.-7. LUKŠOVÁ Markéta - 72
8. DOČEKALOVÁ Stela - 70
9. LUKŠA Radek - 65
10. POLÁKOVÁ Emma - 55
11. UVÍROVÁ Magdaléna - 51

kategorie muži:
1.JEMELKA Dan - 141
2. OTÁHAL Roman - 129
3.-4. SZÁRAZ Tibor - 123
3.-4. LUKŠA Zdeněk - 123
5. ŽIŽKA Zbyněk- 100
6. KOHN Ota - 93
7. DOČEKAL Antonín - 88


kategorie ženy a dorostenky:
1. BOŘUTOVÁ Blanka - 129
2. OTÁHALOVÁ Alice - 122
3. SZÁRAZOVÁ Dáša - 116
4. JEMELKOVÁ Martina - 114
5. BOŘUTOVÁ Ivana - 100
6. LUKŠOVÁ Silvie - 77
7. KUNČAROVÁ Renata - 69
8. MARKOVIČOVÁ Kamila - 67
9. OTÁHALOVÁ Iva - 66
10. DOČEKALOVÁ Lenka - 60
11. KOLÍSKOVÁ Martina - 59
12. VAŘÁKOVÁ Hana - 46

 



14.4.219 - Spring Cup a South Moravia Cup

kategorie Kategorie NML 2010
1. místo: Barbora Křížková, TJ SOKOL Hodkovičky - 18,200
2. místo: Emili Berková, SK MG Mantila Brno - 17,750
3. místo: Sofie Berveno, SKP MG BRNO - 17,600
9. místo: Adéla Mikešová, TJ SPARTAK PŘEROV - 3,350

Celý článek...
 

13.4.2019 - O pohár města Vyškova

kategorie Naděje mladší 2010
1. místo: Izabela Bartíková, ŠK ŠOG Nitra - 17,25
2. místo: Nikoletta Demian, SK PROVO Brno - 14,05
3. místo: Melanie Dluhoš, SSK Vítkovice - 13,20
17. místo: Adéla Mikešková, TJ Spartak Přerov - 7,00

Celý článek...
 

7.4.2019 - Přerovská stužka

I. kategorie
1. místo: Zajícová Veronika, TJ Sokol Třebovice - 23,70
2. místo: Vlniešková Simona, TJ Sokol Třebovice - 22,25
3.-4. místo: Truhanová Tina, TJ Sokol Třebovice - 21,85
3.-4. místo: Kučová Marie, TJ Spartak Přerov - 21,85
6. - 8. místo: Cínová Viktorie, TJ Spartak Přerov - 21,50
10. místo: Koritarová Michaela, TJ Spartak Přerov - 21,00
11. - 12. místo: Bačová Sára, TJ Spartak Přerov - 20,20
16. místo: Janková Emma, TJ Spartak Přerov - 16,35

Celý článek...
 

6.4.2019 - Přerovská stuha

kategorie Naděje mladší B
1. místo: HANKUS Sara, PTG Sokol Krakow - 15,45
2. místo: SELYSKA Alexandra, TJSK Prague - 14,60
3. místo: DEMIAN Nikoletta, SK PROVO Brno - 13,35
5. místo: MIKEŠKOVÁ Adéla, TJ Spartak Přerov - 12,20

Celý článek...