Get Adobe Flash player

Aktuality

  PŘEROVSKÁ STUHA a PŘEROVSKÁ STUŽKA  - 9. a 10. DUBNA 2022

  POZVÁNKA na závody v moderní gymnastice jednotlivkyň

plakatek smallO víkendu 9. a 10. dubna 2022 proběhnou  téměř po třech letech na Sportovní hale U Tenisu 16, Přerov závody v moderní gymnastice jednotlivkyň Přerovská stuha a Přerovská stužka.
V sobotu se představí na koberci zástupkyně volného programu, které v sedmi kategoriích ve dvojboji sestav poměří své síly v konkurenci 80 závodnic ze 12 oddílů ČR.
V neděli nastoupí v pěti kategoriích 70 gymnastek, předvedou povinnou a volnou sestavu. Na koberci budou k vidění sestavy bez náčiní, se švihadlem, obručí, míčem, kužely a stuhou.
Oba závody začínají od 9:00h.
Přijďte zhlédnout a  povzbudit zástupkyně elegantního estetického sportu.

Srdečně zvou pořadatelé.

AKADEMIE MODERNÍCH GYMNASTEK z hledáčku manželů Šárky a Pavla Motanových

akademie MG 002 smallakademie MG 003 smallakademie MG 004 smallakademie MG 005 smallakademie MG 006 smallakademie MG 007 smallakademie MG 008 smallakademie MG 009 smallakademie MG 010 smallakademie MG 011 smallakademie MG 012 smallakademie MG 013 smallakademie MG 015 smallakademie MG 014 smallakademie MG 016 smallakademie MG 017 smallakademie MG 020 smallakademie MG 018 smallakademie MG 019 smallakademie MG 021 smallakademie MG 023 smallakademie MG 022 smallakademie MG 025 smallakademie MG 024 1akademie MG 026 smallakademie MG 001 smallakademie MG 027 smallakademie MG 028 small



28.5.2022 - Jarní kohoutovický pohár 2022 - ZP

KP I. kat.
1. místo: Kratochvílová Sára, SK MG Břeclav - 23,80
2. místo: Hrbáčková Klára, ASPV Brno - 22,90
3. místo: Sedlářová Marika, SK MG Veselí nad MOravou - 22,20
4. místo: Kolářová Marie, TJ Spartak Přerov - 21,65

KP III. kat.
1. místo: Baranovská Adéla, SK  MG Břeclav - 24,45
2. místo: Novotná Nicol, TJ Sokol Brno Židenice - 23,00
3. místo: Humpolíková Adéla, ASPV Brno - 22,50
4. místo: Adéla Mikešková, TJ Spartak Přerov - 32,00
6. místo: Koritarová Michaela, TJ Spartak Přerov - 21,30
15. místo: Úrubková Tereza, TJ Spartak Přerov - 19,15

Celý článek...
 

14.5. - 15.5.2022 - Mistrovství České republiky
kategorie juniorky B
1. místo: Žurbenko Ilona, TJSK Prague - 64,100
2. místo: Kusalová Lada, SK TRASKO Vyškov - 61,150
3. místo: Pivoňková Eliška, SK PROVO Brno - 58,650
7. místo: Zbožínková Eliška, TJ Spartak Přerov - 56,050
9. místo: Hasoňová Nela, TJ Spartak Přerov - 55,300
21. místo Tomečková Monika, TJ Spartak Přerov - 33,000
24. místo: Dočekalová Olívie, TJ Spartak Přerov - 32,100

Celý článek...
 

1.5.2022 - Veselská stuha 2022

III. kategorie (2009 - 2011)
1. místo: Zajícová Veronika, TJ Sokol Třebovice - 21,700
2. místo: Novotná Nicol, TJ Sokol Brno - Židenice - 20,750
3. místo: Říhová Lucie, SPORT CENTRUM Brno - 20,650
4. místo: Chatrná Veronika, TJ Spartak Přerov - 19,300
14. místo: Koritarová Michaela, TJ Spartak Přerov - 18,050

Celý článek...
 

30.4.2022 - O Líšeňskou gymnastku

kategorie Naděje madší B (2012)
1. místo: Grambličková Diana, TJ Rapid Bratislava - 34,600
2. místo: Paligová Kristína, TJ Rapid Bratislava - 32,950
3. místo Luknárová Zoe Mária, TJ Rapid Bratislava - 32,550
10. místo Švorčíková Magdaléna, TJ Spartak Přerov - 22,800

kategorie Naděje starší B (2011)
1. místo. Zornik Laura, SK PROVO Brno - 34,950
2. místo: Procházková Kristína, SK PROVO Brno - 34,200
3. místo: Lesáková Zuzana, TJ Spartak Přerov - 30,150
8. místo: Kučová Marie, TJ Spartak Přerov - 25,950

Celý článek...
 

24.4.2022 - Hradecká korunka 2022

I. kategorie
1. místo: Diblíková Karolína, Sport centrum Brno - 22,05
2. místo: Kavková Eliška, Sport centrum Brno - 21,15
3. místo: Horáková Anna, Sport centrum Brno - 20,85
4. místo: Kolářová Marie, TJ Spartak Přerov - 20,05

II. kategorie
1. místo: Neumanová Anna, SKMG Břeclav - 22,30
2. místo: Černá Dominika, TJ Tesla Brno - 22,05
3. místo: Káš Jůlie Nikol, MIKA Chomutov - 21,95
7. místo: Janková Emma, TJ Spartak Přerov - 19,75
9. místo: Cimra Máša, TJ Spartak Přerov - 18,80

Celý článek...