Get Adobe Flash player

8.12.2012 - Mikulášský pohár

kategorie C -  2001 a mladší:
1. místo: SVČ Bruntál (Barbora Smékalová,Anna Nepožitková,Tereza Palupčíková) - 13,500
2. místo: TJ Sokol Bratislava (Amy Richardsonová,Ema Ribanská) - 12,750
3. místo: ASPV Brno I. (Nikol Horáčková,Alina Chamzina,Nela Polášková) - 12,600
5. místo: TJ Spartak Přerov (Sára Zbožínková,Johanka Kučerová) - 12,300

Kategorie E - 1997 a mladší:
1. místo: SVČ Bruntál (Martina Pavelková,Marie Orságová) - 13,850
2. místo: TJ Sokol Milevsko (Kamila Mošanská,Jana Kofroňová) - 11,650
3. místo: TJ Spartak Přerov (Martina Tomanová,Martina Jemelková,Martina Zbožínková) - 11,300

Kategorie Lady:
1. místo: TJ Spartak Přerov (Blanka Bořutová,Pavlína Koplíková) - 14,150
2. místo: TJ Sokol Hodkovičky (Nella a Nicol Endrisovy) - 13,400
3. místo: Danubia Bratislava (Sára Olejárová,Laura Széliová) - 13,000

 



14.4.219 - Spring Cup a South Moravia Cup

kategorie Kategorie NML 2010
1. místo: Barbora Křížková, TJ SOKOL Hodkovičky - 18,200
2. místo: Emili Berková, SK MG Mantila Brno - 17,750
3. místo: Sofie Berveno, SKP MG BRNO - 17,600
9. místo: Adéla Mikešová, TJ SPARTAK PŘEROV - 3,350

Celý článek...
 

13.4.2019 - O pohár města Vyškova

kategorie Naděje mladší 2010
1. místo: Izabela Bartíková, ŠK ŠOG Nitra - 17,25
2. místo: Nikoletta Demian, SK PROVO Brno - 14,05
3. místo: Melanie Dluhoš, SSK Vítkovice - 13,20
17. místo: Adéla Mikešková, TJ Spartak Přerov - 7,00

Celý článek...
 

7.4.2019 - Přerovská stužka

I. kategorie
1. místo: Zajícová Veronika, TJ Sokol Třebovice - 23,70
2. místo: Vlniešková Simona, TJ Sokol Třebovice - 22,25
3.-4. místo: Truhanová Tina, TJ Sokol Třebovice - 21,85
3.-4. místo: Kučová Marie, TJ Spartak Přerov - 21,85
6. - 8. místo: Cínová Viktorie, TJ Spartak Přerov - 21,50
10. místo: Koritarová Michaela, TJ Spartak Přerov - 21,00
11. - 12. místo: Bačová Sára, TJ Spartak Přerov - 20,20
16. místo: Janková Emma, TJ Spartak Přerov - 16,35

Celý článek...
 

6.4.2019 - Přerovská stuha

kategorie Naděje mladší B
1. místo: HANKUS Sara, PTG Sokol Krakow - 15,45
2. místo: SELYSKA Alexandra, TJSK Prague - 14,60
3. místo: DEMIAN Nikoletta, SK PROVO Brno - 13,35
5. místo: MIKEŠKOVÁ Adéla, TJ Spartak Přerov - 12,20

Celý článek...