Get Adobe Flash player

Nejlepší sportovci kraje a města Přerova 2011 s naší účastí.

aktuality 2012 001 smallDosažené výsledky na poli sportovním byly hlavním kritériem při výběru nominací v jednotlivých kategoriích. Vícemistryně České republiky kategorie žen Blanka Bořutová se probojovala do obou nominací. Ikdyž nevystoupila na pomyslné stupně nejvyšší samotné zařazení do elitní skupiny sportovců kategorie dospělých je vynikajícím oceněním.

Trojnásobná mistryně republiky kadetek mladších Michaela Šlosarová byla sportovní komisí vyhodnocena jako druhá nejlepší juniorka města Přerova.

aktuality 2012 smallV měsíci květnu přebere vítězné ocenění i v juniorské kategorii města Lipníka. Za svou excelentní medialovou závodní sezónu je ohodnocení namístě. Po družstvu seniorek, které vítězné ocenění za kolektiv roku obdržely v roce 2004 je Míša první individuální přerovskou moderní gymnastkou, která byla takto oceněna.

Z úspěchu výše jmenovaných měl velkou radost i celý realizační tým oddílu.

 

 



19.11.2022 - MČR Společných skladeb - linie A
kategorie SS seniorky (2006 a starší)
1. místo: TJ Spartak Přerov - 24,050
2. místo: SK MG Mantila Brno - Fénix - 20,400
3. místo: TJ Bohemians Praha - 19,350

Celý článek...
 

17.11.2022 - Sametová stuha 2022

společné skladby

kategorie juniorky:
1. místo: TJ Sokol Hodkovičky - 43,350
2. místo: SKP MG Brno - 42,100
3. místo: SK MG Chodov Praha - 37,750
4. místo: TJ Spartak Přerov - 34,650

Celý článek...
 

13.11.2022 - MANTILA Gym Cup
Společné skladby

kategorie seniorky
1. místo: SK MANTILA - 37,50
2. místo: TJ Bohemians Praha - 36,20
3. místo: SSK Vítkovice - 34,20
4. místo: TJ Spartak Přerov - 23,05

Celý článek...
 

12.11.2022 - Žďárská Popelka

kategorie naděje starší (2010 a mladší)
1. místo: SK TRASKO Vyškov, CZE, Bartoňková Karolína, Chartova Neli, Hlobilová Aneta, Střelcová Lilien, Holubová Kateřina - 41,700
2. místo: TJ SOKOL Bratislava 1. Vinohrady, SVK, Pishchulina Emillia, Ivanová Veronika, Mikloši Sophia Izabella, Vinczeová Lenna, Lalková Michaela, Hyatt Liliana - 35,150
3. místo: ŠK ŠOG Nitra, SVK, Skačanová Sophia, Grimshaw Ema, Homíková Dominika, Šošková Paula, Babčaníková Sofia - 32,850
8. místo: TJ Spartak Přerov, CZE, 6 gymnastek - 24,800

 

12.11.2022 - RYCON CUP

Společné skladby linie A
kategorie juniorky (2007 - 2009)
1. místo: TJ Sokol Hodkovičky - 46,15
2. místo: SK MG Máj České Budějovice - 44,15
3. místo: TJ SK Prague - 42,15
7. místo: TJ Spartak Přerov - 34,85

kategorie seniorky (2006 a starší)
1. místo: TJ Spartak Přerov - 39,55
2. místo: TJ Bohemians Praha - 38,71

 

6.11.2022 - Creative Caps Cup

kategorie naděje nejmladší A (2013 a mladší)
1. místo: CZE, SK MG Veselí nad Moravou - folklor, Bilová Edita, Hlaváčová Aneta, Míšková Karolína, Knotková Apolena, Martinková Rozálie, Sedlářová Marika - 37,250
2. místo: SVK, Juventa Bratislava 2014/15, Šustrová Zara, Kucianová Adela, Zezuláková Tamara, Michaličková Lujza, Rajčan Ellie, ŠK JUVENTA Bratislava - 31,600
3. místo: CZE, SK MG Veselí nad Moravou - latina, Tomečková Alžběta, Valná Ema, Hulíková Viktorie, Juráková Eliška, Horká Sofie, Frolková Markéta - 31,000
4. místo: CZE, TJ Spartak Přerov-28,700

Celý článek...
 

5.11.2022 - Obastní přebor Severomoravské oblasti ve společných skladbách a skladbách dvojic a trojic

kategorie naděje nejmladší (2013 a mladší)
1. místo: TJ Spartak Přerov - 25,500

kategorie naděje mladší (2012 a mladší)
1. místo: TJ Spartak Přerov - 21,950

Celý článek...
 

28.10.2022 - O pohár Královny Elišky

kategorie SS naděje starší
1. místo: TJ Sokol Hodkovičky - 40,65
2. místo: SK TRASKO Vyškov - 39,40
3. místo: TJ SK Prague - 35,40
6. místo: TJ Spartak Přerov - 21,85

Celý článek...
 

22.10. 2022 - TRASKO Cup 2022

kategorie SS naděje nejmladší A (2013 a mladší)
1. místo: SK MG Veselí nad MOravou (folkor), CZE, Bilová Edita, HLaváčová Aneta, Sedlářová Marika, Míšková Karolína, Knotková Apolena, Martinková Rozálie - 33,650
2. místo: TJ Rapid Bratislava 2014, SVK - 33,500
3. místo: ŠK JEENTA Bratislava, SVK, Michaličková Lujza, Kucianová Adela, Zezuláková Tamara, Šustrová Zara, Rajčan Ellie, Fesinets Veronika - 28,850
8. místo: TJ Spartak Přerov 6 gymnastek - 19,150

Celý článek...