Get Adobe Flash player

Sára ZBOŽÍNKOVÁ

zbozinkova s portret small

Datum narození:  23.4.2001

váha: 51 kg

výška: 163 cm

osobní cíl:  stát se mistryní ČR

záliby: moderní gymnastika, turistika, cestování, hudba

oblíbené náčiní:  obruč, míč, švihadlo

oblíbená gymnastka: Michaela Šlosarová, Yana Kudryavtseva, Margarita Mamun, Ganna Rizatdinova

gymnasticky cvičím od roku 2006

Fota rok: 2010, 2011, 2018, 2018

zbozinkova 001 small zbozinkova 003 small zbozinkova s008 smallzbozinkovas009 small

Nejlepší umístění:

rok 2019:
MZ Přerovská stuha 3. místo
MZ Ajur Cup 5. místo
OP dorostenky 4 x 2. místo
MZ O pohár města Ostravy 5 místo
MČR dorostenky 19. místo
MZ BeNeLux Cup open 3. místo
rok 2018:
Z Princess of Hearts  - 1.místo
Mantila Gym Cup – 4.místo
Přerovská stuha – 4. místo
OP Havířov dorostenky 4 x 3. místo
MČR Vyškov – 13. místo
MZ Wroclaw – 4. místo
OP trojice seniorky – 1. místo
Kohoutovický Mantila Cup – 1. místo
Sametová stuha – 3.místo
Vinohradský pohár – 2. místo
Žďárská popelka – 2. místo
MČR trojice seniorky Karlovy Vary – 2. místo
rok 2017:

OP seniorky dvojice - 2. místo
Trasko Cup - 3. místo
Creative Caps Cup -  2. místo
MČR seniorky dvojice Vyškov - 3. místo
Alena Fialová Memorial 2017 – 4. místo
O pohár města Vyškova -  7. místo
Kohoutovický Mantila Gym Cup - 2.  místo
MZ Přerovská stuha - 3. místo
OP Ostrava dorostenky – 1.  a 3 x 3.místo
MZ London Spring Cup – 2 x 3. místo, 2 x 4.místo
MČR dorostenky – 20. místo

rok 2016:

MZ Ajur Cup - 6. místo
OP kadetky starší - 3 x 3. místo
MZ O pohár města Ostravy - 3. místo
MČR kadetky starší - 9. místo
MZ Ljubljana - 2 x 2. místo 1 x 1. místo

rok 2015:

OP SS juniorky - 1. místo
Mantila cup - 3. místo
Systherm  cup - 3. místo
MČR SS juniorky  8. místo
MZ Ajur Cup- 4. místo
MZ Přerovská stuha -  1. a 3. místo
Oblastní přebor Havířov  - 3 x 2. místo
MČR kadetky starší Třebíč - 18. místo

rok 2014:

MZ Žďárská sněženka - 23. místo
MZ Přerovská stuha - 13. místo
OP kadetky starší - 6. místo
MZ Maribor - 5. a 6. místo

rok 2013:

OP trojice – 2. místo
Creative Caps cup – 2. místo
Jihlavský ježek – 2. místo

rok 2012:

OP trojice 2. místo
Creative Caps cup 2. místo
Líšeňský pohár 3. místo
Plzeňský pohár 1. místo

rok 2011:

Přerovská stuha - 9. místo
OP naděje mladší  - 12. místo
Danubia Cup  - 9. místo
OP naděje mladší  3.místo
Kohoutovický  pohár 1. místo
MČR naděje  mladší 9.místo

rok 2010:

MZ AJUR CUP - 6. místo
MZ Přerovská stuha - 6. a 3. místo
OP naděje nejmladší - 4. místo
MZ Slezská stuha - 8. místo
Valašský závod I. - 4. místo PM Servic Cup I. - 4. místo
Mantila Cup I. - 3. místo
OP SS I. - 1. místo

rok 2009:

PM Servis CUP  E - 1. místo
OP kategorie E - 3.místo
Jablonecký pohár E - 3.místo

 



18. - 19.5.2024 - MČR Seniorky B, Naděje mladší B - Milevsko

Seniorky B (2008 a starší):
1. místo: Řiháková Laura, SK MG MANTILA BRNO, CZE - 66,650
2. místo: Ponížilová Zuzana, MG Elite Zlín, CZE - 65,800
3. místo: Wright Ella Luisa, T.J.Sokol Hodkovičky, CZE - 64,350
4. místo: Vařáková Kateřina, TJ Spartak Přerov, CZE - 62,900
13. místo: Zbožínková Eliška, TJ Spartak Přerov, CZE - 58,150
16. místo: Švorčíková Magdaléna, TJ Spartak Přerov, CZE - 32,900
17. místo: Tomečková Monika, TJ Spartak Přerov, CZE - 56,300

 

11. - 12.5.2024 - MČR Juniorky B, Naděje starší B - Brno

Juniorky B:
1. místo: Hasoňová Nela, TJ Spartak Přerov, CZE - 65,400
2. místo: Yuza Oleksandra, SC 80 Chomutov, UKR - 63,750
3. místo: Zemanová Veronika, SK PROVO Brno, CZE - 62,350

Naděje starší B (2011 - 2012):
1. místo: Petkovská Sofie, SK MG Mantila Brno, CZE - 58,750
2. místo: Němcová Evelyn, SK PROVO Brno, CZE - 58,000
3. místo: Semenjuková Sofie, SK PROVO Brno, CZE - 57,200
12. místo: Lesáková Zuzana, TJ Spartak Přerov, CZE - 49,950
26. místo: Švorčíková Magdalena, TJ Spartak Přerov, CZE - 42,700
29. místo:  Kučová Marie, TJ Spartak Přerov, CZE - 41,600

 

4.5.2024 - Májový pohár

I. kategorie KP
1. místo: Elen MARŠÁLKOVÁ, SK Břeclav - 22,60
2. místo: Veronika BRADÁČOVÁ, SK Břeclav - 22,55
3. místo: Julie MARCINISZYNOVÁ, SK Břeclav - 20,75
7. místo: Simona PLUHÁČKOVÁ, TJ Spartak Přerov - 19,10
11. místo: Alena LESÁKOVÁ, TJ Spartak Přerov - 18,25
12. místo: Emma ZELENÁ, TJ Spartak Přerov - 17,40
15. místo: Nikol GRÁCOVÁ, TJ Spartak Přerov - 16,70

Celý článek...
 

4.5.2024 - O pohár města Ostravy - 28. ročník mezinárodního závodu CZECH REPUBLIC

Naděje nejmladší (2015 a ml.)
1. místo: Baum Sofie, SSK Vítkovice, CZE - 39,250
2. místo: Godula Milena, SGA Bielsko-Biała, POL - 38,400
3. místo: Knotková Apolena, SK MG Veselí nad Moravou, CZE - 36,300
15. místo: Běhulová Barbora, TJ Spartak Přerov, CZE - 29,750
20. místo: Kolářová Kristina Jasmina, TJ Spartak Přerov, CZE - 26,750

Celý článek...
 

28.4.2024 - Brněnský dráček

kat. 1.B KPMG
1. místo: ČERVINKOVÁ Julie, TJ Tesla Brno - 20,350
2. místo: BARTÍKOVÁ Mariana, TJ Tesla Brno - 20,099
3. místo: NYESTE Nicole, TJ Sokol Třebovice - 19,683
5. místo: PLUHÁČKOVÁ Simona, TJ Spartak Přerov - 18,883
6. místo: GRÁCOVÁ Nikol, TJ Spartak Přerov - 18,783
7. místo: LESÁKOVÁ Alena, TJ Spartak Přerov - 18,383

Celý článek...
 

20.4.2024 - O pohár města Vyškova

Juniorky B (2009 - 2010)
1. místo: Veronika Zemanová, SK PROVO Brno - 43,000
2. místo: Nela Hasoňová, TJ Spartak Přerov - 40,867
3. místo: Barbora Nováková, SK Trasko Vyškov - 38,900
12. místo: Veronika Chatrná, TJ Spartak Přerov - 30,667

Seniorky B (2008 a st.)
1. místo: Kateřina Vařáková, TJ Spartak Přerov - 48,400
2. místo: Zuzana Ponížilová, MG Elite Zlín - 42,566
3. místo: Lada Kusalová, SK Trasko Vyškov - 40,933
4. místo: Eliška Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 39,933

 

14.4.2024 - PŘEROVSKÁ STUŽKA

I. kategorie (2015-2016)
1. místo: Neumannová Ema, SK MG Břeclav, CZE - 21,234
2. místo: Pluháčková Simona, TJ Spartak Přerov, CZE - 20,250
3. místo: Lesáková Alena, TJ Spartak Přerov, CZE - 19,316
10. místo: Grácová Nikol, TJ Spartak Přerov, CZE - 17,583
11. místo: Zelená Emma, TJ Spartak Přerov, CZE - 16,933

Celý článek...