Get Adobe Flash player

Kateřina VAŘÁKOVÁ

Datum narození: 21.1.2004varakova011 small

váha: 60 kg

výška: 166 cm

osobní cíl: být nejlepší gymnastkou

záliby: gymnastika, tanec, kreslení

oblíbené náčiní: obruč, kužele

oblíbená gymnastka: Michaela Šlosarová

gymnasticky cvičím od roku 2009

 Fota rok: 2012, 2018, 2021

varakova 004 smallvarakova010 smallvarakova014 smallvarakova015 smallvarakova016 smallviden2022 008 small

Nejlepší umístění:

rok 2022:

Přerovská stuha - 1. místo
RG Cup Hradec Králové – 1. místo
MČR Hradec Králové - 2 x 1. místo
OP Ostrava - 4 x 1. místo
Vyškovský pohár – 1. místo
MZ Vídeň – 1. místo + ocenění  Miss temperament
MČR SS Brno seniorky, 5 obručí - 1. místo
Sametová stuha - 1. místo
Rycon Cup - 1. místo
Rycon Cup - 1. místo
OP Přerov SS seniorky - 2. místo

rok 2021:

O Pohár města Ostravy - 1. místo
RG Cup Hradec Králové – 1. místo
MČR Hradec - 2 x 1., 1 x 2 a 3. místo
South Moravia Cup – 1. místo
Flora Cup – 1. místo

rok 2020:

O pohár města Ostravy - 3. místo

rok 2018:

MZ Princess of Hearts  - 7.místo
O Líšeňskou gymnastku  2. místo
O Vinohradský hrozen – 3. místo
Přerovská stuha – 1. místo
OP Havířov KST – 4 x 1. místo
MČR Jablonec nad Nisou – 4, 3. a 2. místo
MZ Wroclaw – 1. místo
OP trojice seniorky – 1. místo
Kohoutovický Mantila Cup – 1. místo
Sametová stuha – 3.místo
Vinohradský pohár – 2. místo
Žďárská popelka – 2. místo
MČR trojice seniorky Karlovy Vary – 2. místo

rok 2017:

OP juniorky trojice - 1. místo
Třebíčský podzim-  1. místo
Creative Caps Cup-  2. místo
MČR juniorky trojice Vyškov - 6. místo
Alena Fialová Memorial 2017 - 2. místo
MZ Přerovská stuha - 1. místo
O Líšeňskou gymnastku - 3. místo
O pohár města Vyškova - 1. místo
OP Ostrava kadetky starší – 4 x 1. místo
MZ London Spring Cup – 3. místo, 6. a 7. místo
MČR kadetky starší – 24. místo

rok 2016:

OP SS naděje starší – 1. místo
Kohoutovický Mantila Gym Cup – 5. místo
MČR naděje starší 14. místo
MZ PM CUP Warszawa - 8. místo
MZ Přerovská stuha - 2. místo
MZ Veselská panenka - 1. místo
OP kadetky mladší - 4 x 1. místo
MZ Ajur Cup - 2. místo
MČR kadetky mladší - 3x 4. místo 1x 6. místo
MZ Ljubljana - 2. místo

rok 2015:

OP SS naděje starší - 1. místo
Systherm cup - 2. místo
Chodov cup - 5. místo
MČR naděje starší - 6. místo
MZ Goodwill Cup - 2. místo
MZ Ajur Cup - 2. místo
O pohár města Vyškova- 2. místo
MZ Přerovská stuha – 2 x 2. a 3. místo
Oblastní přebor Havířov - 2 x 1. a  2 x 2. místo
MČR kadetky mladší  Třebíč -  2. a 5. místo

rok 2014:

MZ PM CUP Warszawa - 9. místo
MZ Přerovská stuha - 3. místo
MZ O pohár města Ostravy - 3.místo
OP naděje mladší - 1.místo, 3x2.místo
O pohár města Vyškova - 3. místo
MČR naděje mladší - 29.místo
MZ Maribor - 4. a 5. místo
OP SS naděje mladší - 1. místo
Sametová stuha - 1. místo
Líšeňský pohár - 3. místo
MČR naděje mladší Jablonec - 13. místo

rok 2013:

OP NML – 2. místo
Creative Caps cup 1. místo
Trasko  cup -  1.místo
Třebíčský podzim -  3. místo
MČR NML - 13. místo
Veselský pohár 2. místo
MZ Přerovská stuha - 3. místo, obruč
MZ Nitra Pribinov pohár - 4. místo
OP naděje mladší - 3 x 3. místo
MČR naděje mladší - 23. místo

rok 2012:

Valentýnské srdíčko - 5. místo
MZ Přerovská stuha - 7. místo
MZ O pohár města Ostravy - 9.místo
Kohoutovický pohár - 4 .místo
Táborský pohár - 4. místo
OP naděje nejmladší - 4. místo
OP SS 2003 a ml. 1. místo
Creative Caps cup 5.místo
Sametová stuha 8. místo

rok 2011:

Třebovický čertík - 3.místo
Přerovská stužka - 1.místo
OP ZPMG 0.kategorie A - 2.místo
0 kategorie E OP - 2.místo
Creative Caps Cup - 4.místo
Třebíčský podzim - 4.místo
Kohoutovický pohár - 3.místo

rok 2010:

OP ZPMG 0.kategorie B - 2.místo
OP 0.kategorie - 1.místo

 

 

 



18. - 19.5.2024 - MČR Seniorky B, Naděje mladší B - Milevsko

Seniorky B (2008 a starší):
1. místo: Řiháková Laura, SK MG MANTILA BRNO, CZE - 66,650
2. místo: Ponížilová Zuzana, MG Elite Zlín, CZE - 65,800
3. místo: Wright Ella Luisa, T.J.Sokol Hodkovičky, CZE - 64,350
4. místo: Vařáková Kateřina, TJ Spartak Přerov, CZE - 62,900
13. místo: Zbožínková Eliška, TJ Spartak Přerov, CZE - 58,150
16. místo: Švorčíková Magdaléna, TJ Spartak Přerov, CZE - 32,900
17. místo: Tomečková Monika, TJ Spartak Přerov, CZE - 56,300

 

11. - 12.5.2024 - MČR Juniorky B, Naděje starší B - Brno

Juniorky B:
1. místo: Hasoňová Nela, TJ Spartak Přerov, CZE - 65,400
2. místo: Yuza Oleksandra, SC 80 Chomutov, UKR - 63,750
3. místo: Zemanová Veronika, SK PROVO Brno, CZE - 62,350

Naděje starší B (2011 - 2012):
1. místo: Petkovská Sofie, SK MG Mantila Brno, CZE - 58,750
2. místo: Němcová Evelyn, SK PROVO Brno, CZE - 58,000
3. místo: Semenjuková Sofie, SK PROVO Brno, CZE - 57,200
12. místo: Lesáková Zuzana, TJ Spartak Přerov, CZE - 49,950
26. místo: Švorčíková Magdalena, TJ Spartak Přerov, CZE - 42,700
29. místo:  Kučová Marie, TJ Spartak Přerov, CZE - 41,600

 

4.5.2024 - Májový pohár

I. kategorie KP
1. místo: Elen MARŠÁLKOVÁ, SK Břeclav - 22,60
2. místo: Veronika BRADÁČOVÁ, SK Břeclav - 22,55
3. místo: Julie MARCINISZYNOVÁ, SK Břeclav - 20,75
7. místo: Simona PLUHÁČKOVÁ, TJ Spartak Přerov - 19,10
11. místo: Alena LESÁKOVÁ, TJ Spartak Přerov - 18,25
12. místo: Emma ZELENÁ, TJ Spartak Přerov - 17,40
15. místo: Nikol GRÁCOVÁ, TJ Spartak Přerov - 16,70

Celý článek...
 

4.5.2024 - O pohár města Ostravy - 28. ročník mezinárodního závodu CZECH REPUBLIC

Naděje nejmladší (2015 a ml.)
1. místo: Baum Sofie, SSK Vítkovice, CZE - 39,250
2. místo: Godula Milena, SGA Bielsko-Biała, POL - 38,400
3. místo: Knotková Apolena, SK MG Veselí nad Moravou, CZE - 36,300
15. místo: Běhulová Barbora, TJ Spartak Přerov, CZE - 29,750
20. místo: Kolářová Kristina Jasmina, TJ Spartak Přerov, CZE - 26,750

Celý článek...
 

28.4.2024 - Brněnský dráček

kat. 1.B KPMG
1. místo: ČERVINKOVÁ Julie, TJ Tesla Brno - 20,350
2. místo: BARTÍKOVÁ Mariana, TJ Tesla Brno - 20,099
3. místo: NYESTE Nicole, TJ Sokol Třebovice - 19,683
5. místo: PLUHÁČKOVÁ Simona, TJ Spartak Přerov - 18,883
6. místo: GRÁCOVÁ Nikol, TJ Spartak Přerov - 18,783
7. místo: LESÁKOVÁ Alena, TJ Spartak Přerov - 18,383

Celý článek...
 

20.4.2024 - O pohár města Vyškova

Juniorky B (2009 - 2010)
1. místo: Veronika Zemanová, SK PROVO Brno - 43,000
2. místo: Nela Hasoňová, TJ Spartak Přerov - 40,867
3. místo: Barbora Nováková, SK Trasko Vyškov - 38,900
12. místo: Veronika Chatrná, TJ Spartak Přerov - 30,667

Seniorky B (2008 a st.)
1. místo: Kateřina Vařáková, TJ Spartak Přerov - 48,400
2. místo: Zuzana Ponížilová, MG Elite Zlín - 42,566
3. místo: Lada Kusalová, SK Trasko Vyškov - 40,933
4. místo: Eliška Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 39,933

 

14.4.2024 - PŘEROVSKÁ STUŽKA

I. kategorie (2015-2016)
1. místo: Neumannová Ema, SK MG Břeclav, CZE - 21,234
2. místo: Pluháčková Simona, TJ Spartak Přerov, CZE - 20,250
3. místo: Lesáková Alena, TJ Spartak Přerov, CZE - 19,316
10. místo: Grácová Nikol, TJ Spartak Přerov, CZE - 17,583
11. místo: Zelená Emma, TJ Spartak Přerov, CZE - 16,933

Celý článek...