Get Adobe Flash player

Kateřina VAŘÁKOVÁ

Datum narození: 21.1.2004varakova portret small

váha: 49 kg

výška: 163 cm

osobní cíl: být nejlepší gymnastkou

záliby: gymnastika, tanec, kreslení

oblíbené náčiní: obruč, kužele

oblíbená gymnastka: Michaela Šlosarová

gymnasticky cvičím od roku 2009

 Fota rok: 2012, 2014, 2018, 2018, 2018

varakova 004 smallvarakova2014 1 smallvarakova008 smallvarakova009 smallvarakova010 small

Nejlepší umístění:

rok 2018:

MZ Princess of Hearts  - 7.místo
O Líšeňskou gymnastku  2. místo
O Vinohradský hrozen – 3. místo
Přerovská stuha – 1. místo
OP Havířov KST – 4 x 1. místo
MČR Jablonec nad Nisou – 4, 3. a 2. místo
MZ Wroclaw – 1. místo
OP trojice seniorky – 1. místo
Kohoutovický Mantila Cup – 1. místo
Sametová stuha – 3.místo
Vinohradský pohár – 2. místo
Žďárská popelka – 2. místo
MČR trojice seniorky Karlovy Vary – 2. místo

rok 2017:

OP juniorky trojice - 1. místo
Třebíčský podzim-  1. místo
Creative Caps Cup-  2. místo
MČR juniorky trojice Vyškov - 6. místo
Alena Fialová Memorial 2017 - 2. místo
MZ Přerovská stuha - 1. místo
O Líšeňskou gymnastku - 3. místo
O pohár města Vyškova - 1. místo
OP Ostrava kadetky starší – 4 x 1. místo
MZ London Spring Cup – 3. místo, 6. a 7. místo
MČR kadetky starší – 24. místo

rok 2016:

OP SS naděje starší – 1. místo
Kohoutovický Mantila Gym Cup – 5. místo
MČR naděje starší 14. místo
MZ PM CUP Warszawa - 8. místo
MZ Přerovská stuha - 2. místo
MZ Veselská panenka - 1. místo
OP kadetky mladší - 4 x 1. místo
MZ Ajur Cup - 2. místo
MČR kadetky mladší - 3x 4. místo 1x 6. místo
MZ Ljubljana - 2. místo

rok 2015:

OP SS naděje starší - 1. místo
Systherm cup - 2. místo
Chodov cup - 5. místo
MČR naděje starší - 6. místo
MZ Goodwill Cup - 2. místo
MZ Ajur Cup - 2. místo
O pohár města Vyškova- 2. místo
MZ Přerovská stuha – 2 x 2. a 3. místo
Oblastní přebor Havířov - 2 x 1. a  2 x 2. místo
MČR kadetky mladší  Třebíč -  2. a 5. místo

rok 2014:

MZ PM CUP Warszawa - 9. místo
MZ Přerovská stuha - 3. místo
MZ O pohár města Ostravy - 3.místo
OP naděje mladší - 1.místo, 3x2.místo
O pohár města Vyškova - 3. místo
MČR naděje mladší - 29.místo
MZ Maribor - 4. a 5. místo
OP SS naděje mladší - 1. místo
Sametová stuha - 1. místo
Líšeňský pohár - 3. místo
MČR naděje mladší Jablonec - 13. místo

rok 2013:

OP NML – 2. místo
Creative Caps cup 1. místo
Trasko  cup -  1.místo
Třebíčský podzim -  3. místo
MČR NML - 13. místo
Veselský pohár 2. místo
MZ Přerovská stuha - 3. místo, obruč
MZ Nitra Pribinov pohár - 4. místo
OP naděje mladší - 3 x 3. místo
MČR naděje mladší - 23. místo

rok 2012:

Valentýnské srdíčko - 5. místo
MZ Přerovská stuha - 7. místo
MZ O pohár města Ostravy - 9.místo
Kohoutovický pohár - 4 .místo
Táborský pohár - 4. místo
OP naděje nejmladší - 4. místo
OP SS 2003 a ml. 1. místo
Creative Caps cup 5.místo
Sametová stuha 8. místo

rok 2011:

Třebovický čertík - 3.místo
Přerovská stužka - 1.místo
OP ZPMG 0.kategorie A - 2.místo
0 kategorie E OP - 2.místo
Creative Caps Cup - 4.místo
Třebíčský podzim - 4.místo
Kohoutovický pohár - 3.místo

rok 2010:

OP ZPMG 0.kategorie B - 2.místo
OP 0.kategorie - 1.místo

 

 

 



11.5.2019 - MČR kadetky mladší

kategorie kadetky mladší
1. místo: Tereza Procházková, SK MG Vysočina Jihlava - 30,30
2. místo: Natálie Šeďová, SK PROVO Brno - 30,00
3. místo: Adéla Nováková, TJ Sokol Hodkovičky - 28,10
11. místo: Eliška Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 24,55

 

11.5.2019 - Májový pohár
KP - 2. kategorie    
1. místo: Baranovská Adéla, SK MG Břeclav - 22,75
2. místo: Šťovíčková Lada, SPORT CENTRUM Brno - 22,45
3. místo: Tomečková Monika, TJ Spartak Přerov - 22,30
18. místo: Ševčáková Terezie, TJ Spartak Přerov - 19,30
28. místo: Úrubková Tereza, TJ Spartak Přerov - 17,75
30. místo: Chatrná Veronika, TJ Spartak Přerov - 16,60

Celý článek...
 

4.5.2019 - Pohár města Ostravy

kategorie Naděje mladší B
1. místo: Wantoła Magdalena, SGA Bielsko-Biała, POL - 23,000
2. místo: Płoskonka Nela, SGA Bielsko-Biała, POL - 18,400
3. místo: Bojda Julia, SGA Bielsko-Biała, POL - 16,983
7. místo: Mikešková Adéla, TJ Spartak Přerov, CZE - 15,150

Celý článek...
 

14.4.2019 - Spring Cup a South Moravia Cup

kategorie Kategorie NML 2010
1. místo: Barbora Křížková, TJ SOKOL Hodkovičky - 18,200
2. místo: Emili Berková, SK MG Mantila Brno - 17,750
3. místo: Sofie Berveno, SKP MG BRNO - 17,600
9. místo: Adéla Mikešová, TJ SPARTAK PŘEROV - 3,350

Celý článek...