Get Adobe Flash player

Johanka KUČEROVÁ

 kucerova profile2013 small

Datum narození:  10.6.2001      

váha: 41 kg      

výška: 160 cm      

osobní cíl:  vyhrát mezinárodní závody v MG 

záliby: gymnastika, plavání, kolečkové brusle, četba, matematika 

oblíbené náčiní: švihadlo

oblíbená gymnastka:  Michaela Šlosarová 

gymnasticky cvičím od roku 2008

 

Fota rok: 2009, 2012, 2011, 2013, 2013

kucerova 001 small  kucerova2012 veseli small  kucerova 006 small kucerova michalov001 small kucerova michalov002 small

Nejlepší umístění:

rok 2013:

OP naděje starší – 1. místo
MČR – 6. místo
Kohoutovický pohár - 7. místo
MZ Přerovská stuha - 9. místo
OP kadetky mladší - 5. místo
MČR kadetky mladší - 16. místo

rok 2012:

MZ Bělehrad - 6. místo
MZ Přerovská stuha - 17. místo
MZ O pohár města Ostravy - 11.místo
O pohár města Vyškova - 12. místo
OP naděje mladší - 7. místo
Kohoutovický pohár - 7.místo
OP SS juniorky 1. místo
Creative Caps cup 3. místo
MČR SS juniorky 8. místo
OP trojice 2. místo
Creative Caps cup 2. místo
Líšeňský pohár 3. místo

rok 2011:

Přerovská stuha - 11. místo
OP naděje mladší  - 14. místo
AJUR Cup - 9. místo
Táborský pohár - 7. místo
Danubia Cup - 7. místo
OP naděje mladší - 3. místo
Kohoutovický  pohár - 1. místo
MČR naděje  mladší - 9. místo

rok 2010:

MZ Slezská stuha - 6. místo
MZ AJUR CUP - 7. místo
Slavoj VUK keramika pohár - 11. místo
Kohoutovický GYM CUP  - 9. místo
Valašský závod I. - 4. místo
PM Servic Cup I. - 4. místo
Mantila Cup I. - 3. místo
OP SS I. - 1. místo

rok 2009:

PM Servis CUP  E - 1. místo
OP kategorie E - 3.místo
Jablonecký pohár E - 3.místo



18. - 19.5.2024 - MČR Seniorky B, Naděje mladší B - Milevsko

Seniorky B (2008 a starší):
1. místo: Řiháková Laura, SK MG MANTILA BRNO, CZE - 66,650
2. místo: Ponížilová Zuzana, MG Elite Zlín, CZE - 65,800
3. místo: Wright Ella Luisa, T.J.Sokol Hodkovičky, CZE - 64,350
4. místo: Vařáková Kateřina, TJ Spartak Přerov, CZE - 62,900
13. místo: Zbožínková Eliška, TJ Spartak Přerov, CZE - 58,150
16. místo: Švorčíková Magdaléna, TJ Spartak Přerov, CZE - 32,900
17. místo: Tomečková Monika, TJ Spartak Přerov, CZE - 56,300

 

11. - 12.5.2024 - MČR Juniorky B, Naděje starší B - Brno

Juniorky B:
1. místo: Hasoňová Nela, TJ Spartak Přerov, CZE - 65,400
2. místo: Yuza Oleksandra, SC 80 Chomutov, UKR - 63,750
3. místo: Zemanová Veronika, SK PROVO Brno, CZE - 62,350

Naděje starší B (2011 - 2012):
1. místo: Petkovská Sofie, SK MG Mantila Brno, CZE - 58,750
2. místo: Němcová Evelyn, SK PROVO Brno, CZE - 58,000
3. místo: Semenjuková Sofie, SK PROVO Brno, CZE - 57,200
12. místo: Lesáková Zuzana, TJ Spartak Přerov, CZE - 49,950
26. místo: Švorčíková Magdalena, TJ Spartak Přerov, CZE - 42,700
29. místo:  Kučová Marie, TJ Spartak Přerov, CZE - 41,600

 

4.5.2024 - Májový pohár

I. kategorie KP
1. místo: Elen MARŠÁLKOVÁ, SK Břeclav - 22,60
2. místo: Veronika BRADÁČOVÁ, SK Břeclav - 22,55
3. místo: Julie MARCINISZYNOVÁ, SK Břeclav - 20,75
7. místo: Simona PLUHÁČKOVÁ, TJ Spartak Přerov - 19,10
11. místo: Alena LESÁKOVÁ, TJ Spartak Přerov - 18,25
12. místo: Emma ZELENÁ, TJ Spartak Přerov - 17,40
15. místo: Nikol GRÁCOVÁ, TJ Spartak Přerov - 16,70

Celý článek...
 

4.5.2024 - O pohár města Ostravy - 28. ročník mezinárodního závodu CZECH REPUBLIC

Naděje nejmladší (2015 a ml.)
1. místo: Baum Sofie, SSK Vítkovice, CZE - 39,250
2. místo: Godula Milena, SGA Bielsko-Biała, POL - 38,400
3. místo: Knotková Apolena, SK MG Veselí nad Moravou, CZE - 36,300
15. místo: Běhulová Barbora, TJ Spartak Přerov, CZE - 29,750
20. místo: Kolářová Kristina Jasmina, TJ Spartak Přerov, CZE - 26,750

Celý článek...
 

28.4.2024 - Brněnský dráček

kat. 1.B KPMG
1. místo: ČERVINKOVÁ Julie, TJ Tesla Brno - 20,350
2. místo: BARTÍKOVÁ Mariana, TJ Tesla Brno - 20,099
3. místo: NYESTE Nicole, TJ Sokol Třebovice - 19,683
5. místo: PLUHÁČKOVÁ Simona, TJ Spartak Přerov - 18,883
6. místo: GRÁCOVÁ Nikol, TJ Spartak Přerov - 18,783
7. místo: LESÁKOVÁ Alena, TJ Spartak Přerov - 18,383

Celý článek...
 

20.4.2024 - O pohár města Vyškova

Juniorky B (2009 - 2010)
1. místo: Veronika Zemanová, SK PROVO Brno - 43,000
2. místo: Nela Hasoňová, TJ Spartak Přerov - 40,867
3. místo: Barbora Nováková, SK Trasko Vyškov - 38,900
12. místo: Veronika Chatrná, TJ Spartak Přerov - 30,667

Seniorky B (2008 a st.)
1. místo: Kateřina Vařáková, TJ Spartak Přerov - 48,400
2. místo: Zuzana Ponížilová, MG Elite Zlín - 42,566
3. místo: Lada Kusalová, SK Trasko Vyškov - 40,933
4. místo: Eliška Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 39,933

 

14.4.2024 - PŘEROVSKÁ STUŽKA

I. kategorie (2015-2016)
1. místo: Neumannová Ema, SK MG Břeclav, CZE - 21,234
2. místo: Pluháčková Simona, TJ Spartak Přerov, CZE - 20,250
3. místo: Lesáková Alena, TJ Spartak Přerov, CZE - 19,316
10. místo: Grácová Nikol, TJ Spartak Přerov, CZE - 17,583
11. místo: Zelená Emma, TJ Spartak Přerov, CZE - 16,933

Celý článek...