Get Adobe Flash player

Johanka KUČEROVÁ

 kucerova profile2013 small

Datum narození:  10.6.2001      

váha: 41 kg      

výška: 160 cm      

osobní cíl:  vyhrát mezinárodní závody v MG 

záliby: gymnastika, plavání, kolečkové brusle, četba, matematika 

oblíbené náčiní: švihadlo

oblíbená gymnastka:  Michaela Šlosarová 

gymnasticky cvičím od roku 2008

 

Fota rok: 2009, 2012, 2011, 2013, 2013

kucerova 001 small  kucerova2012 veseli small  kucerova 006 small kucerova michalov001 small kucerova michalov002 small

Nejlepší umístění:

rok 2013:

OP naděje starší – 1. místo
MČR – 6. místo
Kohoutovický pohár - 7. místo
MZ Přerovská stuha - 9. místo
OP kadetky mladší - 5. místo
MČR kadetky mladší - 16. místo

rok 2012:

MZ Bělehrad - 6. místo
MZ Přerovská stuha - 17. místo
MZ O pohár města Ostravy - 11.místo
O pohár města Vyškova - 12. místo
OP naděje mladší - 7. místo
Kohoutovický pohár - 7.místo
OP SS juniorky 1. místo
Creative Caps cup 3. místo
MČR SS juniorky 8. místo
OP trojice 2. místo
Creative Caps cup 2. místo
Líšeňský pohár 3. místo

rok 2011:

Přerovská stuha - 11. místo
OP naděje mladší  - 14. místo
AJUR Cup - 9. místo
Táborský pohár - 7. místo
Danubia Cup - 7. místo
OP naděje mladší - 3. místo
Kohoutovický  pohár - 1. místo
MČR naděje  mladší - 9. místo

rok 2010:

MZ Slezská stuha - 6. místo
MZ AJUR CUP - 7. místo
Slavoj VUK keramika pohár - 11. místo
Kohoutovický GYM CUP  - 9. místo
Valašský závod I. - 4. místo
PM Servic Cup I. - 4. místo
Mantila Cup I. - 3. místo
OP SS I. - 1. místo

rok 2009:

PM Servis CUP  E - 1. místo
OP kategorie E - 3.místo
Jablonecký pohár E - 3.místo



11.5.2019 - MČR kadetky mladší

kategorie kadetky mladší
1. místo: Tereza Procházková, SK MG Vysočina Jihlava - 30,30
2. místo: Natálie Šeďová, SK PROVO Brno - 30,00
3. místo: Adéla Nováková, TJ Sokol Hodkovičky - 28,10
11. místo: Eliška Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 24,55

 

11.5.2019 - Májový pohár
KP - 2. kategorie    
1. místo: Baranovská Adéla, SK MG Břeclav - 22,75
2. místo: Šťovíčková Lada, SPORT CENTRUM Brno - 22,45
3. místo: Tomečková Monika, TJ Spartak Přerov - 22,30
18. místo: Ševčáková Terezie, TJ Spartak Přerov - 19,30
28. místo: Úrubková Tereza, TJ Spartak Přerov - 17,75
30. místo: Chatrná Veronika, TJ Spartak Přerov - 16,60

Celý článek...
 

4.5.2019 - Pohár města Ostravy

kategorie Naděje mladší B
1. místo: Wantoła Magdalena, SGA Bielsko-Biała, POL - 23,000
2. místo: Płoskonka Nela, SGA Bielsko-Biała, POL - 18,400
3. místo: Bojda Julia, SGA Bielsko-Biała, POL - 16,983
7. místo: Mikešková Adéla, TJ Spartak Přerov, CZE - 15,150

Celý článek...
 

14.4.2019 - Spring Cup a South Moravia Cup

kategorie Kategorie NML 2010
1. místo: Barbora Křížková, TJ SOKOL Hodkovičky - 18,200
2. místo: Emili Berková, SK MG Mantila Brno - 17,750
3. místo: Sofie Berveno, SKP MG BRNO - 17,600
9. místo: Adéla Mikešová, TJ SPARTAK PŘEROV - 3,350

Celý článek...