Get Adobe Flash player

Michaela ŠLOSAROVÁ

 slosarova 2015 small

Datum narození: 15.4.1998      

váha: 60 kg      

výška: 172 cm      

osobní cíl:  stát se reprezentantkou ČR 

záliby: hudba, tanec, cestování, běh, rodina, přátelé

oblíbené náčiní:  míč, stuha       

oblíbená gymnastka: Evgenia Kanaeva, Ganna Rizatdinova, Elizaveta Nazarenkova

gymnasticky cvičím od roku 2002

 

Fota rok: 2007, 2012, 2013, 2015, 2018, 2018, 2018

slosarova2007 243 smallslosarova008 smallslosarova michalov001 smallslosarova 2015 001 smallslosarova009 smallslosarova011 small

slosarova010 small

Nejlepší umístění: 

rok 2018

OP trojice seniorky – 1. místo
Kohoutovický Mantila Cup – 1. místo
Sametová stuha – 3.místo
Vinohradský pohár – 2. místo
Žďárská popelka – 2. místo
MČR trojice seniorky Karlovy Vary – 2. místo

rok 2016

MZ PM CUP Warszawa - 11. místo
MZ Krakow - 6. místo
MZ Přerovská stuha - 2. místo
MZ Ajur Cup - 3. místo
MZ Spring Cup - 5. místo
MZ Wroclaw - 3. místo

rok 2015

MZ Gent  - 15. místo
OP seniorky MT - 2. místo
Sametová stuha - 1. místo
MČR MT - 4. a  2x 2. místo
Oblastní přebor I.VT - 1. místo
MČR I.VT Brno - 8. místo
MZ Ajur Cup - 3. místo
MZ Goodwill Cup – 2. místo
MZ Přerovská stuha - 3 x 1. a 1 x 2. místo
MZ Danubia Cup - 7. místo
MZ Pécs -  4. a 7. místo

rok 2014

MZ PM CUP Warszawa - 4. místo
MZ Žďárská sněženka - 2. místo
MZ Přerovská stuha - 2. místo
MZ AJUR CUP - 1. místo
OP dorostenky - 2 x 1.místo, 1 x 3.místo
MČR dorostenky - 3 x 1.místo
MZ Maribor - 1 x 1. místo, 1 x 3.místo
OP MT seniorky - 2. místo
Sametová stuha  - 3 x 1. místo
Rycon Cup - 1. místo, 2 x 2. místo
MČR MT seniorky - 2. místo, 2 x 3. místo

rok 2013:

OP seniorky MT – 1. místo
Creative Caps cup – 2. místo
Trasko cup – 2. místo
Sametová stuha – 2. místo
Chodov cup – 3. místo
MČR seniorky MT – 4. místo, 2x 5. místo
MZ Třebíč - 1. místo
MZ Přerovská stuha - 1. místo
MZ Nitra Pribinov pohár - 1. místo
OP kadetky starší - 1x1.místo, 2x 2. místo, 1x 3. místo
MČR kadetky starší - 3x 1. místo, 1x 2.místo
MZ Pécs - 3x 1. místo

rok 2012:

MZ PM CUP Warszawa - 11. místo
MZ Pribinov pohár Nitra - 2. místo
MZ Bělehrad - 30.místo
MZ Přerovská stuha - 2.místo
MZ O pohár města Ostravy - 3. místo
OP kadetky starší Ostrava - 4x1.místo
Táborský pohár - 2. místo
MČR kadetky starší - 2 x 2. místo
OP SS juniorky 1. místo
Creative Caps cup 3. místo
MČR  SS juniorky 8. místo

rok 2011:
O pohár města Písku - 3.místo
Přerovská stuha - 1. místo
RG Proactive Cup - 1. místo
OP kadetky mladší - 1. místo
VUK keramika pohár - 1. místo
Ajur Cup - 1. místo
Táborský pohár - 1. místo
MČR kadetky mladší - 3x1. místo, 1x3. místo
MZ Vídeň - 5. místo
Roztančené náčiní - 2. místo
Creative Caps Cup - 1.místo

rok 2010:

MZ Přerovská  stuha -  3. a 4. místo
Jihlavský pohár -  1. místo
OP kadetky  mladší - 3. místo
Slavoj VUK keramika pohár - 1. místo
MZ Maribor  - 2x 5. místo
MČR kadetky  mladší - 4. a 8. místo
MZ Wiena - 3. místo
Trasko Cup  juniorky - 3. místo
Veselský pohár  juniorky - 3. místo
OP SS juniorky -  1. místo
Mantila Cup  - 1. místo
MČR juniorky - 6. místo

rok 2009:

OP naděje starší - 2. místo
PM Servis Cup - 2. místo
MZ Přerovská stuha - 3. místo
MZ Graz - 11.místo
Oblastní přebor naděje mladší - 3x2 a 1x3. místo
MZ Písek - 7. místo
MZ Maribor - 2. a 3. místo
MČR naděje mladší - 22. místo

rok 2008:

MZ Podzimní pohár - 2 x 1. místo
O Mikulášskou punčochu - 2. místo
Veselský pohár D  - 4. místo
PM Servis Cup - 3. místo
MZ Gloriettepokal  Vídeň - 2. místo
Brněnský drak - 5.místo
MZ Přerovská stuha - 6. místo
MZ Graz - 9.místo
Oblastní přebor naděje mladší - 3. a 6. místo
Kohoutovický pohár - 2. místo
MZ Maribor - 3. místo

rok 2007:

MZ One World Olympia společné skladby - 5. místo
Oblastní přebor kategorie D - 1. místo
PM Servis  Cup - 1. místo
Brněnský drak společné skladby - 5. místo
MZ Podzimní pohár - 3.místo
Oblastní přebor naděje nejmladší - 2. místo
O pohár starosty města Zubří - 3. místo
Vyškovský pohár - 3 místo
Přerovská stuha - 3. místo

rok 2006:

One world 1. místo
OP Bruntál - 6 místo
Břeclavský pohár společné skladby - 2. místo
Třebíčský podzim společné skladby - 2. místo
PM SERVIS CUP společné skladby  - 2. místo
Mantila Cup společné skladby - 2. místo
Oblastní přebor Havířov společné skladby - 1. místo

rok 2005:

Májový kvítek - 2. místo

rok 2004:

Májový kvítek - 2. místo



14.4.219 - Spring Cup a South Moravia Cup

kategorie Kategorie NML 2010
1. místo: Barbora Křížková, TJ SOKOL Hodkovičky - 18,200
2. místo: Emili Berková, SK MG Mantila Brno - 17,750
3. místo: Sofie Berveno, SKP MG BRNO - 17,600
9. místo: Adéla Mikešová, TJ SPARTAK PŘEROV - 3,350

Celý článek...
 

13.4.2019 - O pohár města Vyškova

kategorie Naděje mladší 2010
1. místo: Izabela Bartíková, ŠK ŠOG Nitra - 17,25
2. místo: Nikoletta Demian, SK PROVO Brno - 14,05
3. místo: Melanie Dluhoš, SSK Vítkovice - 13,20
17. místo: Adéla Mikešková, TJ Spartak Přerov - 7,00

Celý článek...
 

7.4.2019 - Přerovská stužka

I. kategorie
1. místo: Zajícová Veronika, TJ Sokol Třebovice - 23,70
2. místo: Vlniešková Simona, TJ Sokol Třebovice - 22,25
3.-4. místo: Truhanová Tina, TJ Sokol Třebovice - 21,85
3.-4. místo: Kučová Marie, TJ Spartak Přerov - 21,85
6. - 8. místo: Cínová Viktorie, TJ Spartak Přerov - 21,50
10. místo: Koritarová Michaela, TJ Spartak Přerov - 21,00
11. - 12. místo: Bačová Sára, TJ Spartak Přerov - 20,20
16. místo: Janková Emma, TJ Spartak Přerov - 16,35

Celý článek...
 

6.4.2019 - Přerovská stuha

kategorie Naděje mladší B
1. místo: HANKUS Sara, PTG Sokol Krakow - 15,45
2. místo: SELYSKA Alexandra, TJSK Prague - 14,60
3. místo: DEMIAN Nikoletta, SK PROVO Brno - 13,35
5. místo: MIKEŠKOVÁ Adéla, TJ Spartak Přerov - 12,20

Celý článek...