Get Adobe Flash player

Pavlína KOPLÍKOVÁ

koplikova profile2013 small

Datum narození:  6. 1. 1993       

váha: 56 kg       

výška: 166,5 cm       

osobní cíl: splnění mistrovské třídy      

záliby: atletika, turistika bruslení, kino, lyžování, památky

oblíbené náčiní:  stuha, kužele      

oblíbená gymnastka:  Inna Zhukova      

gymnasticky cvičím od roku 2000

 

Fota rok: 2001, 2004, 2010, 2011
koplikovax small   koplikova 04 small   koplikova 004 small   koplikova 005 small

Nejlepší umístění:

rok 2014

OP MT seniorky - 1. místo
Creative Caps Cup - 2. místo
Rycon Cup - 3 x 3. místo
Systherm Cup - 1. místo, 2 x  2. místo
MČR MT seniorky Jablonec  - 3 x 7. místo

rok 2013

OP seniorky MT – 1. místo
Creative Caps cup – 2. místo
Trasko cup – 2. místo
Sametová stuha – 2. místo
Chodov cup – 3. místo
MČR seniorky MT – 4. místo, 2x 5. místo

rok 2011:

O pohár města Písku - 1. místo
OP dorostenky - 1. místo
Ajur Cup - 2. místo
Přerovská stuha - 1. místo
MČR dorostenky - 2x4. místo
VUK keramika pohár- 2. místo
Roztančené náčiní - 2.místo
Plzeňský soudek - 1.místo
Creative Caps Cup - 2.místo
Mikulášský pohár - 1.místo
Memoriál Hermy Jochovej - 2.místo
OP trojice Lady 1. místo
Creative Caps Cup 3. místo
Kohoutovický pohár 1. místo

rok 2010:

MZ Warszava 6.místo
MZ Ajur Cup 9.místo
MZ Přerovská stuha 9. a 3.místo
MČR  I.VT 17.místo
MZ Ostrava 11.místo
MZ Maribor 6 a 2.místo

rok 2009:

MZ Izrael The north rainbow 3x3. místo
MZ Jihlava - 6. a 7. místo
MZ Slezská stuha - 2. a 4. místo
MZ Chodov - 14.místo MČR I.VT - 10.místo
MZ Ostrava - 1x2. 2x3.místo
MZ Podzimní pohár - 1. a 3.místo

rok 2008:

MZ Bielsko Biala - 10.místo
Oblastní přebor seniorky - 1. místo
PM Servic Cup - 4.místo
MZ Gloriettepokal  Vídeň - 3. místo
Plzeňský pohár - 5. místo
MČR seniorky - 10.místo
MZ Přerovská stuha - 2. místo
MZ Slezská stuha - 9. místo
Oblastní přebor juniorky - 1. místo
MČR juniorky - 25. místo
MZ Charm Cup  - 4. a 6. místo

rok 2007:

O pohár Obce Kostice společné skladby  - 2. místo
MZ One World Olympia  Brno  - 2. místo
Oblastní přebor juniorky - 2. místo
PM Servis Cup - 1. místo
MZ Gloriette Pokal Vídeň - 3.místo
MČR společné skladby juniorky  - 3. místo
Memoriál Hermy Jochovej Bratislava - 1. místo
MČR juniorky Hradec Králové  - 32. místo
MZ Podzimní pohár  - 9. místo
MZ Lodž  - 5. místo
Přerovská stuha - 1. místo
MZ Chodov Cup  - 15. místo
MZ Baver Cup Třebíč  - 12. místo
MZ Csepel CUP Budapešť  - 11. místo

rok 2006:

MZ Milevský pohár - 13.místo
Oblastní přebor Havířov - 3.místo
MČR Brno juniorky - 30. místo
MZ One World - 3x 2. místo
MZ Podzimní pohár - 2. místo
PM SERVIS CUP  společné skladby -  3. místo
Oblastní přebor juniorky  Havířov - 1. místo
Veselský pohár společné  skladby - 3. místo
MZ Groriettepokal Vídeň - 5.  místo
MČR Plzeň juniorky společné  skladby  - 7. místo
One World Gymnastické Vánoce  - 4. místo

rok 2005:

Přerovská stuha - 6. místo
Oblastní přebor Havířov - 3. místo
O pohár města Vyškova - 4. místo
MČR Písek naděje starší - 9. místo
"O HRADECKOU STUHU" - 3. místo
Oblastní přebor - 7. místo
Pohár obce Kostice společné skladby -  2. místo
Brněnský drak společné skladby - 4. místo
Břeclavský pohár společné skladby  - 4. místo
OP společné skladby Přerov - 2. místo

rok 2004:

Členka nadějí ČR a SCM Havířov Jarní pohár Brno - 2. místo
Intercup Bedřichov - 6. místo
VUK Plzeň - 3.místo
Chodovský pohár MZ - 7. místo
Sancé Cup MZ - 11. místo
Závod SCM Jihlava - 3. místo
MČR naděje starší - 12.místo

rok 2003:

INTERCUP, mezinár. závod - naděje mladší - 3. místo
Přerovská stuha - 1. místo
Oblastní přebor - 6. místo
Milevsko- naděje mladší
10. místo Valašský frgál - 3. místo
Celostátní soutěž juniorských družstev - skupina B - 1. místo
Celostátní  soutěž juniorských družstev - bez náčiní - 3. místo
OP společné skladby naděje - 2. místo
MČR - společnéskladby naděje, Přerov - 9. místo
Vánoční pohár - společné skladby, Hradec Králové - 3. místo

rok 2002:

Přerovská stuha, soutěž družstev - 3. místo
Přerovská stuha - jednotlivkyně Kadetky C - 4. místo
OP Kadetek C Ostrava - 7. místo
2. závod Kalokagathia Cupu - Bruntál - 5. místo
O pohár města Vyškova účast ve finále Líšeňský pohár Brno - 2. místo
4. závod Kalokagathia CupuVeselí - 4.místo
Trasko Cup - společné skladby - 3. místo

rok 2001:

Kalokagathia cup  - 5. místo, 7. místo - celkově 8. místo

 

 



28.5.2022 - Jarní kohoutovický pohár 2022 - ZP

KP I. kat.
1. místo: Kratochvílová Sára, SK MG Břeclav - 23,80
2. místo: Hrbáčková Klára, ASPV Brno - 22,90
3. místo: Sedlářová Marika, SK MG Veselí nad MOravou - 22,20
4. místo: Kolářová Marie, TJ Spartak Přerov - 21,65

KP III. kat.
1. místo: Baranovská Adéla, SK  MG Břeclav - 24,45
2. místo: Novotná Nicol, TJ Sokol Brno Židenice - 23,00
3. místo: Humpolíková Adéla, ASPV Brno - 22,50
4. místo: Adéla Mikešková, TJ Spartak Přerov - 32,00
6. místo: Koritarová Michaela, TJ Spartak Přerov - 21,30
15. místo: Úrubková Tereza, TJ Spartak Přerov - 19,15

Celý článek...
 

14.5. - 15.5.2022 - Mistrovství České republiky
kategorie juniorky B
1. místo: Žurbenko Ilona, TJSK Prague - 64,100
2. místo: Kusalová Lada, SK TRASKO Vyškov - 61,150
3. místo: Pivoňková Eliška, SK PROVO Brno - 58,650
7. místo: Zbožínková Eliška, TJ Spartak Přerov - 56,050
9. místo: Hasoňová Nela, TJ Spartak Přerov - 55,300
21. místo Tomečková Monika, TJ Spartak Přerov - 33,000
24. místo: Dočekalová Olívie, TJ Spartak Přerov - 32,100

Celý článek...
 

1.5.2022 - Veselská stuha 2022

III. kategorie (2009 - 2011)
1. místo: Zajícová Veronika, TJ Sokol Třebovice - 21,700
2. místo: Novotná Nicol, TJ Sokol Brno - Židenice - 20,750
3. místo: Říhová Lucie, SPORT CENTRUM Brno - 20,650
4. místo: Chatrná Veronika, TJ Spartak Přerov - 19,300
14. místo: Koritarová Michaela, TJ Spartak Přerov - 18,050

Celý článek...
 

30.4.2022 - O Líšeňskou gymnastku

kategorie Naděje madší B (2012)
1. místo: Grambličková Diana, TJ Rapid Bratislava - 34,600
2. místo: Paligová Kristína, TJ Rapid Bratislava - 32,950
3. místo Luknárová Zoe Mária, TJ Rapid Bratislava - 32,550
10. místo Švorčíková Magdaléna, TJ Spartak Přerov - 22,800

kategorie Naděje starší B (2011)
1. místo. Zornik Laura, SK PROVO Brno - 34,950
2. místo: Procházková Kristína, SK PROVO Brno - 34,200
3. místo: Lesáková Zuzana, TJ Spartak Přerov - 30,150
8. místo: Kučová Marie, TJ Spartak Přerov - 25,950

Celý článek...
 

24.4.2022 - Hradecká korunka 2022

I. kategorie
1. místo: Diblíková Karolína, Sport centrum Brno - 22,05
2. místo: Kavková Eliška, Sport centrum Brno - 21,15
3. místo: Horáková Anna, Sport centrum Brno - 20,85
4. místo: Kolářová Marie, TJ Spartak Přerov - 20,05

II. kategorie
1. místo: Neumanová Anna, SKMG Břeclav - 22,30
2. místo: Černá Dominika, TJ Tesla Brno - 22,05
3. místo: Káš Jůlie Nikol, MIKA Chomutov - 21,95
7. místo: Janková Emma, TJ Spartak Přerov - 19,75
9. místo: Cimra Máša, TJ Spartak Přerov - 18,80

Celý článek...