Get Adobe Flash player

Pavlína KOPLÍKOVÁ

koplikova profile2013 small

Datum narození:  6. 1. 1993       

váha: 56 kg       

výška: 166,5 cm       

osobní cíl: splnění mistrovské třídy      

záliby: atletika, turistika bruslení, kino, lyžování, památky

oblíbené náčiní:  stuha, kužele      

oblíbená gymnastka:  Inna Zhukova      

gymnasticky cvičím od roku 2000

 

Fota rok: 2001, 2004, 2010, 2011
koplikovax small   koplikova 04 small   koplikova 004 small   koplikova 005 small

Nejlepší umístění:

rok 2014

OP MT seniorky - 1. místo
Creative Caps Cup - 2. místo
Rycon Cup - 3 x 3. místo
Systherm Cup - 1. místo, 2 x  2. místo
MČR MT seniorky Jablonec  - 3 x 7. místo

rok 2013

OP seniorky MT – 1. místo
Creative Caps cup – 2. místo
Trasko cup – 2. místo
Sametová stuha – 2. místo
Chodov cup – 3. místo
MČR seniorky MT – 4. místo, 2x 5. místo

rok 2011:

O pohár města Písku - 1. místo
OP dorostenky - 1. místo
Ajur Cup - 2. místo
Přerovská stuha - 1. místo
MČR dorostenky - 2x4. místo
VUK keramika pohár- 2. místo
Roztančené náčiní - 2.místo
Plzeňský soudek - 1.místo
Creative Caps Cup - 2.místo
Mikulášský pohár - 1.místo
Memoriál Hermy Jochovej - 2.místo
OP trojice Lady 1. místo
Creative Caps Cup 3. místo
Kohoutovický pohár 1. místo

rok 2010:

MZ Warszava 6.místo
MZ Ajur Cup 9.místo
MZ Přerovská stuha 9. a 3.místo
MČR  I.VT 17.místo
MZ Ostrava 11.místo
MZ Maribor 6 a 2.místo

rok 2009:

MZ Izrael The north rainbow 3x3. místo
MZ Jihlava - 6. a 7. místo
MZ Slezská stuha - 2. a 4. místo
MZ Chodov - 14.místo MČR I.VT - 10.místo
MZ Ostrava - 1x2. 2x3.místo
MZ Podzimní pohár - 1. a 3.místo

rok 2008:

MZ Bielsko Biala - 10.místo
Oblastní přebor seniorky - 1. místo
PM Servic Cup - 4.místo
MZ Gloriettepokal  Vídeň - 3. místo
Plzeňský pohár - 5. místo
MČR seniorky - 10.místo
MZ Přerovská stuha - 2. místo
MZ Slezská stuha - 9. místo
Oblastní přebor juniorky - 1. místo
MČR juniorky - 25. místo
MZ Charm Cup  - 4. a 6. místo

rok 2007:

O pohár Obce Kostice společné skladby  - 2. místo
MZ One World Olympia  Brno  - 2. místo
Oblastní přebor juniorky - 2. místo
PM Servis Cup - 1. místo
MZ Gloriette Pokal Vídeň - 3.místo
MČR společné skladby juniorky  - 3. místo
Memoriál Hermy Jochovej Bratislava - 1. místo
MČR juniorky Hradec Králové  - 32. místo
MZ Podzimní pohár  - 9. místo
MZ Lodž  - 5. místo
Přerovská stuha - 1. místo
MZ Chodov Cup  - 15. místo
MZ Baver Cup Třebíč  - 12. místo
MZ Csepel CUP Budapešť  - 11. místo

rok 2006:

MZ Milevský pohár - 13.místo
Oblastní přebor Havířov - 3.místo
MČR Brno juniorky - 30. místo
MZ One World - 3x 2. místo
MZ Podzimní pohár - 2. místo
PM SERVIS CUP  společné skladby -  3. místo
Oblastní přebor juniorky  Havířov - 1. místo
Veselský pohár společné  skladby - 3. místo
MZ Groriettepokal Vídeň - 5.  místo
MČR Plzeň juniorky společné  skladby  - 7. místo
One World Gymnastické Vánoce  - 4. místo

rok 2005:

Přerovská stuha - 6. místo
Oblastní přebor Havířov - 3. místo
O pohár města Vyškova - 4. místo
MČR Písek naděje starší - 9. místo
"O HRADECKOU STUHU" - 3. místo
Oblastní přebor - 7. místo
Pohár obce Kostice společné skladby -  2. místo
Brněnský drak společné skladby - 4. místo
Břeclavský pohár společné skladby  - 4. místo
OP společné skladby Přerov - 2. místo

rok 2004:

Členka nadějí ČR a SCM Havířov Jarní pohár Brno - 2. místo
Intercup Bedřichov - 6. místo
VUK Plzeň - 3.místo
Chodovský pohár MZ - 7. místo
Sancé Cup MZ - 11. místo
Závod SCM Jihlava - 3. místo
MČR naděje starší - 12.místo

rok 2003:

INTERCUP, mezinár. závod - naděje mladší - 3. místo
Přerovská stuha - 1. místo
Oblastní přebor - 6. místo
Milevsko- naděje mladší
10. místo Valašský frgál - 3. místo
Celostátní soutěž juniorských družstev - skupina B - 1. místo
Celostátní  soutěž juniorských družstev - bez náčiní - 3. místo
OP společné skladby naděje - 2. místo
MČR - společnéskladby naděje, Přerov - 9. místo
Vánoční pohár - společné skladby, Hradec Králové - 3. místo

rok 2002:

Přerovská stuha, soutěž družstev - 3. místo
Přerovská stuha - jednotlivkyně Kadetky C - 4. místo
OP Kadetek C Ostrava - 7. místo
2. závod Kalokagathia Cupu - Bruntál - 5. místo
O pohár města Vyškova účast ve finále Líšeňský pohár Brno - 2. místo
4. závod Kalokagathia CupuVeselí - 4.místo
Trasko Cup - společné skladby - 3. místo

rok 2001:

Kalokagathia cup  - 5. místo, 7. místo - celkově 8. místo

 

 



MEZINÁRODNÍM ZÁVODEM MIKULÁS KUPA V BUDAPEŠTI A MČR V KARLOVÝCH VARECH ZAKONČILY MODERNÍ GYMNASTKY PODZIMNÍ ZÁVODNÍ SEZÓNU

bilance 2019 a 009 smallbilance 2019 a 007 smallbilance 2019 a 003 small55 klubů z Evropy a Asie se zúčastnilo třídenního mezinárodního klání v individuálním programu a společných skladbách Mikulás Kupa v  Budapešti. Přerovský oddíl reprezentovaly ve společných skladbách družstva nadějí starších a juniorek. Oba týmy dosáhly v obou provedeních skladeb nejvyšší hodnocení v sezóně, naděje 10,0 bodů a 11,3, juniorky 11,9 a 12,50 bodu a obsadily krásné druhé příčky na stupních vítězů.
O týden později pod taktovkou pořadatelů klubu TOP GYM Karlovy Vary proběhlo Mistrovství České republiky společných skladeb. Ve čtyřech kategoriích bojovalo 41 týmů od nadějí mladších až po seniorky. K vidění byly napínavé souboje nejlepších moderních gymnastek všech kategorií. Cílem týmů byl postup do šestičlenného finále, o úspěchu či neúspěchu rozhodovala čistota provedení skladby, synchron, počet trajektorií a pádů náčiní.

Celý článek...
 

8.12.2019 - MČR v MG 2019 - Karlovy Vary

kategorie juniorky (2004 - 2006) se švihadly
1. místo: T.J. Sokol Hodkovičky - 21,250
2. místo: SKP MG Brno - 19,800
3. místo: TJ ZŠ Hostivař - 19,550
5. místo: TJ Spartak Přerov - 16,600

kategorie NST (2007 a mladší) se švihadly a míči
1. místo: SK MG Vysočina Jihlava - 24,300
2. místo: SK TART MS Brno - 21,800
3. místo: SK TRASKO Vyškov - 21,400
12. místo: TJ Spartak Přerov - 6,300

 

29.11. - 1.12.2019 - Mikulas Kupa 2019

kategorie Group 2008-2009-A
1. místo: SKP MG Brno/CZE - 22,500
2. místo: Spartak Prerov/CZE - 21,300
3. místo: SKP MG Brno/CZE - 16,900

kategorie Group junior-A
1. místo: MGFSO/RUS - 33,400
2. místo: Spartak Prerov/CZE - 24,400

 

23.11.2019 - Žďárská popelka

kategorie naděje starší 2007 + ml.
1. místo: SK MG Vysočina Jihlava, CZE - 25,850
2. místo: SK TRASKO Vyškov, CZE - 20,400
3. místo: TJ ZŠ Hostivař, CZE - 19,550
6. místo: TJ Spartak Přerov, CZE - 9,900

kategorie juniorky 2004 - 2006
1. místo: TJ ZŠ Hostivař, CZE - 20,450
2. místo: SK MG MANTILA Brno, CZE - 18,100
3. místo: TJ Spartak Přerov, CZE - 10,250