Get Adobe Flash player

Blanka BOŘUTOVÁ

borutova profile2013 s

Datum narození:  29.6.1992      

váha: 62 kg       

výška: 175 cm       

osobní cíl:  finálová účast na MČR

záliby: spánek, nakupování, poslouchání hudby, lyžování 

oblíbené náčiní:  obruč      

oblíbená gymnastka:  Ganna Rizat

gymnasticky cvičím od roku 1996

 

Fota rok: 2000, 2013, 2013, 2013, 2013
borutova small borutova michalov001 small borutova michalov002 smallborutova2013 001 smallborutova2013 002 small

Nejlepší umístění:

rok 2014:

Třebovický čertík - 1. místo
Přerovská stuha - 1. místo
Velikonoční perníček - 1. místo
Závod ke dni dětí - 1. místo
OP ženy - 1. místo
MČR ženy - 1. místo

rok 2013:

OP seniorky MT – 1. místo
Creative Caps cup – 2. místo
Trasko cup – 2. místo
Sametová stuha – 2. místo
Chodov cup – 3. místo
MČR seniorky MT – 4. místo, 2x 5. místo
MZ Goodwil cup - 1. místo
MZ Přerovská stuha - 2x 3. místo
MZ Nitra Pribinov pohár - 1. místo
OP dorostenky - 2x 2. místo, 2x 3. místo
MČR dorostenky - 16. místo
MZ Ostrava - 5. místo

rok 2012:

Přerovská stuha - 1.místo
O Vinohradský hrozen - 3. místo
Velikonoční perníček - 2. místo
Veselská panenka - 1.místo
OP ženy - 1.místo
MČR ženy - 2x2.místo
OP trojice Lady 1. místo
Creative Caps Cup 3. místo
Kohoutovický pohár 1. místo

rok 2011:

Přerovská stuha - 3. místo
Bruntálské jaro  - 1. místo
OP ženy - 2. místo
MČR ženy  - 2x2. místo
Creative  Caps Cup - 2.místo
Mikulášský pohár - 1.místo
Memoriál Hermy  Jochovej - 2.místo

rok 2010:

MZ Přerovská stuha 2. a 1.místo
OP dorostenky 3.místo
MČR dorostenky Písek 19.místo

rok 2009:

MZ Písek - 5.místo
MZ Ostravský pohár - 5. a 6. místo
MZ Jihlava - 5. a 7. místo
MZ Vyškov - 3 místo
Veselská panenka - 5. místo
MZ Podzimní pohár - 5. místo

rok 2008:

MZ Podzimní pohár  - 3x1. místo
Oblastní přebor seniorky  - 1. místo
PM Servic Cup  - 4.místo
MZ Gloriettepokal  Vídeň  - 3. místo
Plzeňský pohár  - 5. místo
MČR seniorky  - 10.místo
MZ Přerovská stuha  - 6.  místo
MZ Ostravský pohár  - 5. a 7. místo
Oblastní přebor dorostenky  - 9. místo
MČR dorostenky  - 21. místo
O pohár VUK  - 2. místo
MZ Sziget cup  - 3. místo

rok 2007:

O pohár Obce Kostice společné skladby - 2. místo
MZ One World Olympia  Brno - 2. místo
Oblastní přebor juniorky - 2. místo
PM Servis Cup - 1. místo
MZ Gloriette Pokal Vídeň - 3.místo
MČR společné skladby juniorky - 3. místo
Memoriál Hermy Jochovej Bratislava - 1. místo
MČR kadetky Žďár - 17. místo Oblastní přebor - 5. místo
Vyškovský pohár - 5. místo
Přerovská stuha - 2. místo
MZ Csepel CUP Budapešť  - 11. místo

rok 2006:

Přerovská stuha - 2. místo
Veselský pohár - 3. místo
MČR kadetky Veselí - 25.místo
MZ Podzimní pohár - 1. místo
PM SERVIS CUP  společné skladby -  3. místo
Oblastní přebor juniorky  Havířov - 1. místo
Veselský pohár společné  skladby - 3. místo
MZ Groriettepokal Vídeň - 5.  místo
MČR Plzeň juniorky společné  skladby  - 7. místo
One World Gymnastické Vánoce  - 4. místo

rok 2005:

Přerovská stuha - 13. místo

rok 2004:

Přerovská stuha - 4. místo

 

 



2.6.2019 - MČR KPMG Dubňany u Kyjova

II. kategorie KP
1. místo: Adéla Baranovská, SK MG Břeclav - 23,55
2. místo: Lada Šťovíčková, SC Líšeň - 22,25
3. místo: Sára Jankajová, TJ VS Praha - 22,20
4. místo: Monika Tomečková, TJ Spartak Přerov - 22,10

Celý článek...
 

18.5.2019 a 19.5.2019 - MČR Jablonec nad Nisou

kategorie naděje mladší
1. místo: Dita Pejchová, SK MG Vysočina Jihlava - 28,65
2. místo: Kristýna Gyulzadyan, SK TART MS Brno - 28,00
3. místo: Ilona Žurbenko, TJ SK Prague - 28,00
46. místo: Nela Hasoňová, TJ Spartak Přerov - 8,00

kategorie dorostenky
1. místo: Markéta Urbancová, SK TRASKO Vyškov - 27,00
2. místo: Kateřina Kocová, TJ Slavoj Plzeň - 26,90
3. místo: Nikola Paschová, SKP MG Brno - 26,70
19.  místo: Sára Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 11,10

 

11.5.2019 - MČR kadetky mladší

kategorie kadetky mladší
1. místo: Tereza Procházková, SK MG Vysočina Jihlava - 30,30
2. místo: Natálie Šeďová, SK PROVO Brno - 30,00
3. místo: Adéla Nováková, TJ Sokol Hodkovičky - 28,10
11. místo: Eliška Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 24,55

 

11.5.2019 - Májový pohár
KP - 2. kategorie    
1. místo: Baranovská Adéla, SK MG Břeclav - 22,75
2. místo: Šťovíčková Lada, SPORT CENTRUM Brno - 22,45
3. místo: Tomečková Monika, TJ Spartak Přerov - 22,30
18. místo: Ševčáková Terezie, TJ Spartak Přerov - 19,30
28. místo: Úrubková Tereza, TJ Spartak Přerov - 17,75
30. místo: Chatrná Veronika, TJ Spartak Přerov - 16,60

Celý článek...