Get Adobe Flash player

Kombinovaný program I - V.: 

trenérka: Ivana Bořutová III. tř.

 

Představujeme se Vám...

karasova001 smallkarasova002 small

Denisa Karasová

 pospisilova a 001 smallpospisilova a 002 small

 Anna Pospíšilová

 pechackova2013 001 smallpechackova2013 002 small

Anna Pecháčková
kovarova zuzana2016 smallkarasova2013 002 small
Kovářová Zuzana
polakova001 smallpolakova002 small
Poláková Emma
horackova 001 smallhorackova 002 small 
Hana Horáčková
tomeckova monika2016 smalltomeckova 001 small 
 Monika Tomečková
chatrna002 small chatrna001 small
Chatrná Veronika

 behalova tamara2016 small

Běhalová Tamara

zajmove odd 2016 008 small cinova002 small

Cínová Viktorie

zajmove odd 2016 009 small sevcakova001 small

Ševčáková Terezie

 kucova001 smallkucova002 small

Kučová Marie

bacova001 smallbacova002 small

Bačová Sára

sedlackova002 smallsedlackova001 small 
 Sedláčková Růžena
zajmova gym2017 008 small
Janková Emma
 zajmove odd 2016 005 small
Úrubková Tereza
IMG 9683 small
Švorčíková Magdaléna
IMG 9698 small
Výkrutová Marcela
IMG 9686 small
Lesáková Zuzana
koritarova001 small

Koritarová Michaela

 

 

 



8.- 9.12.2018 - MČR v MG 2018 Karlovy Vary - skladby dvojic a trojic

kategorie seniorky
1. místo: SK TRASKO Vyškov, Suchomelová Dana, Urbancová Markéta, Pavlíková Michaela - 19,050
2. místo: TJ Spartak Přerov, Šlosarová Michaela, Vařáková Kateřina, Zbožínková Sára - 18,650
3. místo: TJ Sokol Hodkovičky, Kristýna Kleinová, Kateřina Minksová - 18,450

kategorie naděje starší
1. místo: TJ ZŠ Hostivař - 20,500
2. místo: SKP MG Brno - 17,000
3. místo: TJ SK Prague - 15,600
10. místo: TJ Spartak Přerov, Olívie DOČEKALOVÁ, Nela HASOŇOVÁ, Hana HORÁČKOVÁ, Denisa KARASOVÁ, Eliška ZBOŽÍNKOVÁ - 4,550

 

2.12.2018 - Advent Cup

kategorie seniorky:
1. místo: Vařáková + Šlosarová + Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 22,95
2. místo: Kleinová + Minksová, TJ Sokol Hodkovičky Praha - 22,55
3. místo: Vodičková + Tripská, TJ Sokol Hodkovičky Praha - 21,65

 

24.11.2018 - Žďárská popelka

dvojice,trojice
kategorie Seniorky 2002
1. místo: TJ Spartak Přerov - Vařáková, Ślosarová, Zbožínková -  22,550
2. místo: TJ Tesla Brno - Horáková, Pavlíková - 18,900
3. místo: TJ Sokol Hodkovičky II - Tripská, Vodičková - 15,900

Celý článek...
 

17.11.2018 - Sametová stuha

kategorie juniorky - dvojice a trojice
1. místo: TJ Sokol Hodkovičky, Sofie Ocelíková, Tereza Zůnová, Tereza Čermáková - 20,650
2. místo: ŠK Juventa Bratislava, Tamara Obložínská, Timea Oravcová - 17,600
3. místo: SK MG Mantila Brno, Tereza Točíková, Eliška Rákosová Terzieva Charlotte - 14,900
6. místo: TJ Spartak Přerov, Stela Dočekalová, Anna Pospíšilová, Ema Poláková - 7,700

kategorie naděje starší
1. místo: SK MG Mantila Brno - 20,550
2. místo: SKP MG Brno - 20,200
3. místo: TJSK Prague - 17,850
5. místo: TJ Spartak Přerov - 11,200

Celý článek...