Get Adobe Flash player

Kombinovaný program I - V.: 

trenérka: Ivana Bořutová III. tř.

 

Představujeme se Vám...

karasova001 smallkarasova002 small

Denisa Karasová

 pospisilova a 001 smallpospisilova a 002 small

 Anna Pospíšilová

 pechackova2013 001 smallpechackova2013 002 small

Anna Pecháčková
kovarova zuzana2016 smallkarasova2013 002 small
Kovářová Zuzana
polakova001 smallpolakova002 small
Poláková Emma
horackova 001 smallhorackova 002 small 
Hana Horáčková
tomeckova monika2016 smalltomeckova 001 small 
 Monika Tomečková
chatrna002 small chatrna001 small
Chatrná Veronika

 behalova tamara2016 small

Běhalová Tamara

zajmove odd 2016 008 small cinova002 small

Cínová Viktorie

zajmove odd 2016 009 small sevcakova001 small

Ševčáková Terezie

 kucova001 smallkucova002 small

Kučová Marie

bacova001 smallbacova002 small

Bačová Sára

sedlackova002 smallsedlackova001 small 
 Sedláčková Růžena
zajmova gym2017 008 small
Janková Emma
 zajmove odd 2016 005 small
Úrubková Tereza
IMG 9683 small
Švorčíková Magdaléna
IMG 9698 small
Výkrutová Marcela
IMG 9686 small
Lesáková Zuzana
koritarova001 small

Koritarová Michaela

 

 

 



11.5.2019 - MČR kadetky mladší

kategorie kadetky mladší
1. místo: Tereza Procházková, SK MG Vysočina Jihlava - 30,30
2. místo: Natálie Šeďová, SK PROVO Brno - 30,00
3. místo: Adéla Nováková, TJ Sokol Hodkovičky - 28,10
11. místo: Eliška Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 24,55

 

11.5.2019 - Májový pohár
KP - 2. kategorie    
1. místo: Baranovská Adéla, SK MG Břeclav - 22,75
2. místo: Šťovíčková Lada, SPORT CENTRUM Brno - 22,45
3. místo: Tomečková Monika, TJ Spartak Přerov - 22,30
18. místo: Ševčáková Terezie, TJ Spartak Přerov - 19,30
28. místo: Úrubková Tereza, TJ Spartak Přerov - 17,75
30. místo: Chatrná Veronika, TJ Spartak Přerov - 16,60

Celý článek...
 

4.5.2019 - Pohár města Ostravy

kategorie Naděje mladší B
1. místo: Wantoła Magdalena, SGA Bielsko-Biała, POL - 23,000
2. místo: Płoskonka Nela, SGA Bielsko-Biała, POL - 18,400
3. místo: Bojda Julia, SGA Bielsko-Biała, POL - 16,983
7. místo: Mikešková Adéla, TJ Spartak Přerov, CZE - 15,150

Celý článek...
 

14.4.2019 - Spring Cup a South Moravia Cup

kategorie Kategorie NML 2010
1. místo: Barbora Křížková, TJ SOKOL Hodkovičky - 18,200
2. místo: Emili Berková, SK MG Mantila Brno - 17,750
3. místo: Sofie Berveno, SKP MG BRNO - 17,600
9. místo: Adéla Mikešová, TJ SPARTAK PŘEROV - 3,350

Celý článek...