Get Adobe Flash player

2.4.2011 - Bruntálské jaro 2011

kategorie III.VTp

1. místo: Kateřina Minková, TJ Bohemians Praha - 7,750

2. místo: Simona Slováková, TJ Slavoj Bruntál - 7,100

3. místo: Tereza Palupčíková, TJ Slavoj Bruntál - 7,050

4. místo: Michaela Ambrožová, TJ Spartak Přerov - 7,050

5. místo: Anna Pecháčková, TJ Spartak Přerov - 7,000

8. místo: Alena Žaroská, TJ Spartak Přerov - 6,550

kategorie I.VTp

1. místo: Magdalena Krzyžanková, Kalokagáthia Rožnov p.R. - 6,800

2. místo: Marie Orságová, TJ Slavoj Bruntál - 6,750

3. místo: Anna Koňaříková, TJ Slavoj Bruntál - 6,250

4. místo: Martina Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 6,000

6. místo: Martina Tomanová, TJ Spartak Přerov - 5,550

7. místo: Martina Jemelková, TJ Spartak Přerov - 5,400

kategorie ženy

1. místo: Blanka Bořutová, TJ Spartak Přerov - 15,600

2. místo: Monika Jarmarová, TJ Slavoj Bruntál - 14,900

3. místo: Anna Stoklasová, Kalokagáthia Rožnov p.R. - 11,950

kategorie NADĚJE MLADŠÍ B

1. místo: Patricie Ulrychová, SK MG Havířov- 31,150

2. místo: Laura Baranová, TJ Bohemians Praha - 30,925

3. místo: Anna Nepožitková, TJ Slavoj Bruntál - 29,4752

6. místo: Sára Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 11.7252

9. místo: Johanka Kučerová, TJ Spartak Přerov - 10.725

kategorie kadetky starší

1. místo: Veronika Kašpaříková, TJ Slavoj Bruntál - 34,900

2. místo: Sára Olejárová, DANUBIA Bratislava (SVK) - 33,000

3. místo: Johana Roubalová, SK MG Veselí n.Mor. - 30,400

5. místo: Eliška Opletalová, TJ Spartak Přerov - 28,850



4.10.2020 - KOHOUTOVICKÝ MANTILA GYM CUP
kategorie naděje starší 2009
1. místo: Anna Kofroňová, LA PIROUETTE Jeseník - 22,00
2. místo: Šárka Trnková, RG ESPRIT - 20,90
3. místo: Zuzana Krejčová, RG ESPRIT - 17,70
4. místo: Nela Hasoňová, TJ Spartak Přerov - 17,00

kategorie kadetky mladší 2009, 2008
1. místo: Natali Berková, SK MG MANTILA Brno - 23,30
2. místo: Sofie Václavíčková, SK MG MANTILA Brno - 22,15
3. místo: Karin Králová, Proactive Milevsko - 20,45
14. místo: Olívie Dočekalová, TJ Spartak Přerov - 13,25

Celý článek...
 

4.10.2020 - Českomoravský pohár I. kolo

III. kategorie
1. místo: ASPV Brno - 23,850
2. místo: TJ Spartak Přerov - 21,750
3. místo: MG Lužánky Brno - 19,850

I. kategorie
1. místo: TJ Tesla Brno - 20,400
2. místo: MG Lužánky Brno - 19,400
3. místo: KMG Zlín Bella - 19,000
5. místo: TJ Spartak Přerov - 15,500

 

19.9.2020 - Oblastní přebor Severomoravská oblastní komise moderní gymnastiky

kategorie naděje nejmladší B (2012)
1. místo: Švorčíková Magdaléna, TJ Spartak Přerov - 7,750
2. místo: Gruzsková Ellen, La Pirouette Jesenik - 6,800
3. místo: Němcová Elena, La Pirouette Jesenik - 5,000

kategorie naděje starší B (2009)
1. místo: Kofroňová Anna, La Pirouette Jeseník - 34,850
2. místo: Hýžová Emily, SK MG Havířov - 33,600
3. místo: Lhotská Kristýna, SK MG Havířov - 30,900
4. místo: Hasoňová Nela, TJ Spartak Přerov - 30,400

 

5.9.2020 - O pohár města Ostravy - 24. ročník mezinárodního závodu CZECH REPUBLIC

kategorie dorostenky
1. místo: Gierach Natalia, MKS Dąbrówka Poznań  - 23,550
2. místo: Kocová Kateřina, TJ Slavoj Plzeň - 22,750
3. místo: Vařáková Kateřina, TJ Spartak Přerov - 21,550

kategorie kadetky starší
1. místo: Tomicová Rebecca, SKP MG Brno - 23,400
2. místo: Rydzewska Michalina, MKS Dąbrówka Poznanń Poland - 22,300
3. místo: Tenorová Tereza, SG MG MANTILA BRNO - 20,650
4. místo: Zbožínková Eliška, TJ Spartak Přerov - 20,200
8. místo: Dočekalová Stela, TJ Spartak Přerov - 19,650

Celý článek...