Get Adobe Flash player

2.4.2011 - Bruntálské jaro 2011

kategorie III.VTp

1. místo: Kateřina Minková, TJ Bohemians Praha - 7,750

2. místo: Simona Slováková, TJ Slavoj Bruntál - 7,100

3. místo: Tereza Palupčíková, TJ Slavoj Bruntál - 7,050

4. místo: Michaela Ambrožová, TJ Spartak Přerov - 7,050

5. místo: Anna Pecháčková, TJ Spartak Přerov - 7,000

8. místo: Alena Žaroská, TJ Spartak Přerov - 6,550

kategorie I.VTp

1. místo: Magdalena Krzyžanková, Kalokagáthia Rožnov p.R. - 6,800

2. místo: Marie Orságová, TJ Slavoj Bruntál - 6,750

3. místo: Anna Koňaříková, TJ Slavoj Bruntál - 6,250

4. místo: Martina Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 6,000

6. místo: Martina Tomanová, TJ Spartak Přerov - 5,550

7. místo: Martina Jemelková, TJ Spartak Přerov - 5,400

kategorie ženy

1. místo: Blanka Bořutová, TJ Spartak Přerov - 15,600

2. místo: Monika Jarmarová, TJ Slavoj Bruntál - 14,900

3. místo: Anna Stoklasová, Kalokagáthia Rožnov p.R. - 11,950

kategorie NADĚJE MLADŠÍ B

1. místo: Patricie Ulrychová, SK MG Havířov- 31,150

2. místo: Laura Baranová, TJ Bohemians Praha - 30,925

3. místo: Anna Nepožitková, TJ Slavoj Bruntál - 29,4752

6. místo: Sára Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 11.7252

9. místo: Johanka Kučerová, TJ Spartak Přerov - 10.725

kategorie kadetky starší

1. místo: Veronika Kašpaříková, TJ Slavoj Bruntál - 34,900

2. místo: Sára Olejárová, DANUBIA Bratislava (SVK) - 33,000

3. místo: Johana Roubalová, SK MG Veselí n.Mor. - 30,400

5. místo: Eliška Opletalová, TJ Spartak Přerov - 28,850



28.5.2022 - Jarní kohoutovický pohár 2022 - ZP

KP I. kat.
1. místo: Kratochvílová Sára, SK MG Břeclav - 23,80
2. místo: Hrbáčková Klára, ASPV Brno - 22,90
3. místo: Sedlářová Marika, SK MG Veselí nad MOravou - 22,20
4. místo: Kolářová Marie, TJ Spartak Přerov - 21,65

KP III. kat.
1. místo: Baranovská Adéla, SK  MG Břeclav - 24,45
2. místo: Novotná Nicol, TJ Sokol Brno Židenice - 23,00
3. místo: Humpolíková Adéla, ASPV Brno - 22,50
4. místo: Adéla Mikešková, TJ Spartak Přerov - 32,00
6. místo: Koritarová Michaela, TJ Spartak Přerov - 21,30
15. místo: Úrubková Tereza, TJ Spartak Přerov - 19,15

Celý článek...
 

14.5. - 15.5.2022 - Mistrovství České republiky
kategorie juniorky B
1. místo: Žurbenko Ilona, TJSK Prague - 64,100
2. místo: Kusalová Lada, SK TRASKO Vyškov - 61,150
3. místo: Pivoňková Eliška, SK PROVO Brno - 58,650
7. místo: Zbožínková Eliška, TJ Spartak Přerov - 56,050
9. místo: Hasoňová Nela, TJ Spartak Přerov - 55,300
21. místo Tomečková Monika, TJ Spartak Přerov - 33,000
24. místo: Dočekalová Olívie, TJ Spartak Přerov - 32,100

Celý článek...
 

1.5.2022 - Veselská stuha 2022

III. kategorie (2009 - 2011)
1. místo: Zajícová Veronika, TJ Sokol Třebovice - 21,700
2. místo: Novotná Nicol, TJ Sokol Brno - Židenice - 20,750
3. místo: Říhová Lucie, SPORT CENTRUM Brno - 20,650
4. místo: Chatrná Veronika, TJ Spartak Přerov - 19,300
14. místo: Koritarová Michaela, TJ Spartak Přerov - 18,050

Celý článek...
 

30.4.2022 - O Líšeňskou gymnastku

kategorie Naděje madší B (2012)
1. místo: Grambličková Diana, TJ Rapid Bratislava - 34,600
2. místo: Paligová Kristína, TJ Rapid Bratislava - 32,950
3. místo Luknárová Zoe Mária, TJ Rapid Bratislava - 32,550
10. místo Švorčíková Magdaléna, TJ Spartak Přerov - 22,800

kategorie Naděje starší B (2011)
1. místo. Zornik Laura, SK PROVO Brno - 34,950
2. místo: Procházková Kristína, SK PROVO Brno - 34,200
3. místo: Lesáková Zuzana, TJ Spartak Přerov - 30,150
8. místo: Kučová Marie, TJ Spartak Přerov - 25,950

Celý článek...
 

24.4.2022 - Hradecká korunka 2022

I. kategorie
1. místo: Diblíková Karolína, Sport centrum Brno - 22,05
2. místo: Kavková Eliška, Sport centrum Brno - 21,15
3. místo: Horáková Anna, Sport centrum Brno - 20,85
4. místo: Kolářová Marie, TJ Spartak Přerov - 20,05

II. kategorie
1. místo: Neumanová Anna, SKMG Břeclav - 22,30
2. místo: Černá Dominika, TJ Tesla Brno - 22,05
3. místo: Káš Jůlie Nikol, MIKA Chomutov - 21,95
7. místo: Janková Emma, TJ Spartak Přerov - 19,75
9. místo: Cimra Máša, TJ Spartak Přerov - 18,80

Celý článek...