Get Adobe Flash player

9.4.2011 - BAVER CUP 2011

kategorie children 2000 - 2001

bez náčiní

1. místo: Čondor Tena, CRO - KRGZ Zagreb - 16,700

2. místo: Uvírová Magdaléna, CZE - TJ Spartak Přerov - 16,050

3. místo: Seichterová Lada, CZE - SK MG BAVER Třebč - 16,000

16. místo: Kučerová Johanka, TJ Spartak Přerov - 13,600

20. místo: Zbožínková Sára, CZE - TJ Spartak Přerov - 13,050

libovolné náčiní

1. místo: Čondor Tena, CRO - KRGZ Zagreb - 19, 150

2. místo: Dziaková Hanka, SVK - TJ Sokol Bratislava - 16,675

3. místo: Říháčková Barbora, CZE - SKP MG Brno - 16,250

7. místo: Uvírová Magdaléna, CZE - TJ Spartak Přerov - 15,025

16. místo: Zbožínková Sára, CZE - TJ Spartak Přerov - 13,125

26. místo: Kučerová Johanka, TJ Spartak Přerov - 8,150

celkové výsledky

1. místo: Čondor Tena, CRO - KRGZ Zagreb - 35,850

2. místo: Dziaková Hanka, SVK - TJ Sokol Bratislava - 32,500

3. místo: Seichterová Lada, CZE - SK MG BAVER Třebč - 32,100

5. místo: Uvírová Magdaléna, CZE - TJ Spartak Přerov - 31,075

18. místo: Zbožínková Sára, CZE - TJ Spartak Přerov - 26,175

26. místo: Kučerová Johanka, TJ Spartak Přerov - 21,750



19.9.2020 - Oblastní přebor Severomoravská oblastní komise moderní gymnastiky

kategorie naděje nejmladší B (2012)
1. místo: Švorčíková Magdaléna, TJ Spartak Přerov - 7,750
2. místo: Gruzsková Ellen, La Pirouette Jesenik - 6,800
3. místo: Němcová Elena, La Pirouette Jesenik - 5,000

kategorie naděje starší B (2009)
1. místo: Kofroňová Anna, La Pirouette Jeseník - 34,850
2. místo: Hýžová Emily, SK MG Havířov - 33,600
3. místo: Lhotská Kristýna, SK MG Havířov - 30,900
4. místo: Hasoňová Nela, TJ Spartak Přerov - 30,400

 

5.9.2020 - O pohár města Ostravy - 24. ročník mezinárodního závodu CZECH REPUBLIC

kategorie dorostenky
1. místo: Gierach Natalia, MKS Dąbrówka Poznań  - 23,550
2. místo: Kocová Kateřina, TJ Slavoj Plzeň - 22,750
3. místo: Vařáková Kateřina, TJ Spartak Přerov - 21,550

kategorie kadetky starší
1. místo: Tomicová Rebecca, SKP MG Brno - 23,400
2. místo: Rydzewska Michalina, MKS Dąbrówka Poznanń Poland - 22,300
3. místo: Tenorová Tereza, SG MG MANTILA BRNO - 20,650
4. místo: Zbožínková Eliška, TJ Spartak Přerov - 20,200
8. místo: Dočekalová Stela, TJ Spartak Přerov - 19,650

Celý článek...