Get Adobe Flash player

9.4.2011 - BAVER CUP 2011

kategorie children 2000 - 2001

bez náčiní

1. místo: Čondor Tena, CRO - KRGZ Zagreb - 16,700

2. místo: Uvírová Magdaléna, CZE - TJ Spartak Přerov - 16,050

3. místo: Seichterová Lada, CZE - SK MG BAVER Třebč - 16,000

16. místo: Kučerová Johanka, TJ Spartak Přerov - 13,600

20. místo: Zbožínková Sára, CZE - TJ Spartak Přerov - 13,050

libovolné náčiní

1. místo: Čondor Tena, CRO - KRGZ Zagreb - 19, 150

2. místo: Dziaková Hanka, SVK - TJ Sokol Bratislava - 16,675

3. místo: Říháčková Barbora, CZE - SKP MG Brno - 16,250

7. místo: Uvírová Magdaléna, CZE - TJ Spartak Přerov - 15,025

16. místo: Zbožínková Sára, CZE - TJ Spartak Přerov - 13,125

26. místo: Kučerová Johanka, TJ Spartak Přerov - 8,150

celkové výsledky

1. místo: Čondor Tena, CRO - KRGZ Zagreb - 35,850

2. místo: Dziaková Hanka, SVK - TJ Sokol Bratislava - 32,500

3. místo: Seichterová Lada, CZE - SK MG BAVER Třebč - 32,100

5. místo: Uvírová Magdaléna, CZE - TJ Spartak Přerov - 31,075

18. místo: Zbožínková Sára, CZE - TJ Spartak Přerov - 26,175

26. místo: Kučerová Johanka, TJ Spartak Přerov - 21,750



11.5.2019 - MČR kadetky mladší

kategorie kadetky mladší
1. místo: Tereza Procházková, SK MG Vysočina Jihlava - 30,30
2. místo: Natálie Šeďová, SK PROVO Brno - 30,00
3. místo: Adéla Nováková, TJ Sokol Hodkovičky - 28,10
11. místo: Eliška Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 24,55

 

11.5.2019 - Májový pohár
KP - 2. kategorie    
1. místo: Baranovská Adéla, SK MG Břeclav - 22,75
2. místo: Šťovíčková Lada, SPORT CENTRUM Brno - 22,45
3. místo: Tomečková Monika, TJ Spartak Přerov - 22,30
18. místo: Ševčáková Terezie, TJ Spartak Přerov - 19,30
28. místo: Úrubková Tereza, TJ Spartak Přerov - 17,75
30. místo: Chatrná Veronika, TJ Spartak Přerov - 16,60

Celý článek...
 

4.5.2019 - Pohár města Ostravy

kategorie Naděje mladší B
1. místo: Wantoła Magdalena, SGA Bielsko-Biała, POL - 23,000
2. místo: Płoskonka Nela, SGA Bielsko-Biała, POL - 18,400
3. místo: Bojda Julia, SGA Bielsko-Biała, POL - 16,983
7. místo: Mikešková Adéla, TJ Spartak Přerov, CZE - 15,150

Celý článek...
 

14.4.2019 - Spring Cup a South Moravia Cup

kategorie Kategorie NML 2010
1. místo: Barbora Křížková, TJ SOKOL Hodkovičky - 18,200
2. místo: Emili Berková, SK MG Mantila Brno - 17,750
3. místo: Sofie Berveno, SKP MG BRNO - 17,600
9. místo: Adéla Mikešová, TJ SPARTAK PŘEROV - 3,350

Celý článek...