Get Adobe Flash player

16.4.2011 - Přerovská stuha

naděje mladší

1. místo: GVOZDIC Nastasija, SK Ritam Beograd - 34,300

2. místo: UVÍROVÁ Magdaléna, TJ Spartak Přerov - 33,925

3. místo: RŮŽIČKOVÁ Barbora, TJ Slavoj Bruntál - 32,725

9. místo: ZBOŽÍNKOVÁ Sára, TJ Spartak Přerov - 28,500

11. místo: KUČEROVÁ Johanka, TJ Spartak Přerov - 28,125

kadetky mladší

1. místo: ŠLOSAROVÁ Michaela, TJ SPARTAK Přerov - 52,450

2. místo: HORÁKOVÁ Natálie, TJ TESLA Brno - 49,875

3. místo: FOUSKOVÁ Nikol, GSK Ústí nad Labem - 45,525

kadetky starší

1. místo: HANUŠOVÁ Kateřina, GSK Ústí nad Labem - 54,600

2. místo: KAŠPAŘÍKOVÁ Veronika, TJ Slavoj Bruntál - 52,975

3. místo: ROUBALOVÁ Johana, SK MG Veselí n. Mor - 51,850

4. místo: OPLETALOVÁ Eliška, TJ SPARTAK Přerov - 48,800

dorostenky

1. místo: KOPLÍKOVÁ Pavlína, TJ SPARTAK Přerov - 56,700

2. místo: HAVIERNIKOVÁ Tereza, TJ Spartak Přerov - 53,875

3. místo: STŘECHOVSKÁ Barbora, TJ TESLA Brno - 53,550

seniorky

1. místo: SAVIC Tamara, SK Ritam Beograd - 62,65

2. místo: ROUBALOVÁ Eliška, SK MG Veselí n. Mor - 57,55



2.6.2019 - MČR KPMG Dubňany u Kyjova

II. kategorie KP
1. místo: Adéla Baranovská, SK MG Břeclav - 23,55
2. místo: Lada Šťovíčková, SC Líšeň - 22,25
3. místo: Sára Jankajová, TJ VS Praha - 22,20
4. místo: Monika Tomečková, TJ Spartak Přerov - 22,10

Celý článek...
 

18.5.2019 a 19.5.2019 - MČR Jablonec nad Nisou

kategorie naděje mladší
1. místo: Dita Pejchová, SK MG Vysočina Jihlava - 28,65
2. místo: Kristýna Gyulzadyan, SK TART MS Brno - 28,00
3. místo: Ilona Žurbenko, TJ SK Prague - 28,00
46. místo: Nela Hasoňová, TJ Spartak Přerov - 8,00

kategorie dorostenky
1. místo: Markéta Urbancová, SK TRASKO Vyškov - 27,00
2. místo: Kateřina Kocová, TJ Slavoj Plzeň - 26,90
3. místo: Nikola Paschová, SKP MG Brno - 26,70
19.  místo: Sára Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 11,10

 

11.5.2019 - MČR kadetky mladší

kategorie kadetky mladší
1. místo: Tereza Procházková, SK MG Vysočina Jihlava - 30,30
2. místo: Natálie Šeďová, SK PROVO Brno - 30,00
3. místo: Adéla Nováková, TJ Sokol Hodkovičky - 28,10
11. místo: Eliška Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 24,55

 

11.5.2019 - Májový pohár
KP - 2. kategorie    
1. místo: Baranovská Adéla, SK MG Břeclav - 22,75
2. místo: Šťovíčková Lada, SPORT CENTRUM Brno - 22,45
3. místo: Tomečková Monika, TJ Spartak Přerov - 22,30
18. místo: Ševčáková Terezie, TJ Spartak Přerov - 19,30
28. místo: Úrubková Tereza, TJ Spartak Přerov - 17,75
30. místo: Chatrná Veronika, TJ Spartak Přerov - 16,60

Celý článek...