Get Adobe Flash player

17.4.2011 - Přerovská stužka

O. kategorie - C

1. místo: SADÍLKOVÁ Arleta, SK MG Břeclav - 13,9

2. místo: JANKŮ Kateřina, SK MG Veselí nad Moravou - 13,55

3. místo: POKORNÁ Adéla, Sport Centrum Brno Líšeň - 13

4. místo: KARASOVÁ Denisa, TJ Spartak Přerov - 12,2

O. kategorie - B

1. místo: ŠEVČÍKOVÁ Viktorie, SK MG Veselí nad Moravou - 15,5

2. místo: GROSSOVÁ Pavlína, TJ Slavoj Bruntál - 15,35

3. místo: ZAVADILOVÁ Daniela, TJ TESLA Brno - 15,3

O. kategorie - A

1. místo: VAŘÁKOVÁ Kateřina, TJ Spartak Přerov - 15,75

2. místo: ADAMOVÁ Kateřina, SK MG Veselí nad Moravou - 15,5

3. místo: BALÁŽOVÁ Tereza, Sport Centrum Brno Líšeň - 15,35

4. místo: JANÁSOVÁ Veronika, TJ Spartak Přerov - 15,25

5. místo: DOSTÁLOVÁ Kristýna, TJ Spartak Přerov - 15,15

7. místo: ORALOVÁ Amálie, TJ Spartak Přerov - 14,6

9. místo: KABELÍKOVÁ Anastázie, TJ Spartak Přerov - 13,65

10. místo: PECKOVÁ Markéta, TJ Spartak Přerov - 13,3

I. kategorie B

1. místo: HRUBÁ Marie, BCVČ Lesná Brno - 15,25

2. místo: ŠANDEROVÁ Kristýna, Sport Centrum Brno Líšeň - 14,95

3. místo: COUFALOVÁ Eliška, BCVČ Lesná Brno - 13,95

5. místo: NAVRÁTILOVÁ Aimée, TJ Spartak Přerov - 13,85

7. místo: POSPÍŠILOVÁ Anna, TJ Spartak Přerov - 12,95

8.místo. RAŠKOVÁ Denisa, TJ Spartak Přerov - 12,6

I. VTP

1. místo: KOŇAŘÍKOVÁ Anna, TJ Slavoj Bruntál - 13,25

2. místo: ORSÁGOVÁ Marie, TJ Slavoj Bruntál - 12,9

3. místo: KRZYŽANKOVÁ Magdalena, Kalokagáthia Rožnov p./R - 12,15

9. místo: TOMANOVÁ Martina, TJ Spartak Přerov - 10,4

10. místo: ZBOŽÍNKOVÁ Martina, TJ Spartak Přerov - 10,3

11. místo: JEMELKOVÁ Martina, TJ Spartak Přerov - 10,2

II.VTP

1. místo: PAVELKOVÁ Petra, TJ Slavoj Bruntál - 14,4

2. místo: PAVELKOVÁ Martina, TJ Slavoj Bruntál - 12,75

3. místo: HLISNIKOVSKÁ Eva, Kalokagáthia Rožnov p./R. - 12,15

III.VTP

1. místo: KOUŘILOVÁ Eliška, TJ TESLA Brno - 13,7

2. místo: MACHOVÁ Michaela, BCVČ Lesná Brno - 13,15

3. místo: PALUPČÍKOVÁ Tereza, TJ Slavoj Bruntál - 12,75

5. místo: AMBROŽOVÁ Michaela, TJ Spartak Přerov - 11,55

12. místo: PECHÁČKOVÁ Anna, TJ Spartak Přerov - 9,75

13. místo: ŽAROSKÁ Alena, TJ Spartak Přerov - 9,65

ženy

1. místo: JARMAROVÁ Monika, TJ Slavoj Bruntál - 13,2

2. místo: ŠRAGOVÁ Jana, SK MG Břeclav - 13,2

3. místo: BOŘUTOVÁ Blanka, TJ Spartak Přerov - 12,95



14.4.219 - Spring Cup a South Moravia Cup

kategorie Kategorie NML 2010
1. místo: Barbora Křížková, TJ SOKOL Hodkovičky - 18,200
2. místo: Emili Berková, SK MG Mantila Brno - 17,750
3. místo: Sofie Berveno, SKP MG BRNO - 17,600
9. místo: Adéla Mikešová, TJ SPARTAK PŘEROV - 3,350

Celý článek...
 

13.4.2019 - O pohár města Vyškova

kategorie Naděje mladší 2010
1. místo: Izabela Bartíková, ŠK ŠOG Nitra - 17,25
2. místo: Nikoletta Demian, SK PROVO Brno - 14,05
3. místo: Melanie Dluhoš, SSK Vítkovice - 13,20
17. místo: Adéla Mikešková, TJ Spartak Přerov - 7,00

Celý článek...
 

7.4.2019 - Přerovská stužka

I. kategorie
1. místo: Zajícová Veronika, TJ Sokol Třebovice - 23,70
2. místo: Vlniešková Simona, TJ Sokol Třebovice - 22,25
3.-4. místo: Truhanová Tina, TJ Sokol Třebovice - 21,85
3.-4. místo: Kučová Marie, TJ Spartak Přerov - 21,85
6. - 8. místo: Cínová Viktorie, TJ Spartak Přerov - 21,50
10. místo: Koritarová Michaela, TJ Spartak Přerov - 21,00
11. - 12. místo: Bačová Sára, TJ Spartak Přerov - 20,20
16. místo: Janková Emma, TJ Spartak Přerov - 16,35

Celý článek...
 

6.4.2019 - Přerovská stuha

kategorie Naděje mladší B
1. místo: HANKUS Sara, PTG Sokol Krakow - 15,45
2. místo: SELYSKA Alexandra, TJSK Prague - 14,60
3. místo: DEMIAN Nikoletta, SK PROVO Brno - 13,35
5. místo: MIKEŠKOVÁ Adéla, TJ Spartak Přerov - 12,20

Celý článek...