Get Adobe Flash player

23.4.2011 - Ajur CUP "Velikonoční pomlázka" 2011

kategorie I.

1. místo: Barbora Smékalová, TJ Slavoj Bruntál - 30,125

2. místo: Klára Drápková, Sokol Velký Týnec - 28,825

3. místo: Kateřina Šímová, GSK Ústí nad Labem - 28,075

kategorie II.

1. místo: Kateřina Klicmanová, ZŠ Hostivař Praha - 34,175

2. místo: Barbora Růžičková, TJ Slavoj Bruntál - 32,825

3. místo: Žofie Picková, GSK Ústí nad Labem - 32,425

6. místo: Magdaléna Uvírová, TJ SPARTAK Přerov - 29,925

9. místo: Johanka Kučerová, TJ SPARTAK Přerov - 29,300

13. místo: Sára Zbožínková, TJ SPARTAK Přerov - 27,750

kategorie III.

1. místo: Michaela Šlosarová, TJ SPARTAK Přerov - 35,200

2. místo: Karolína Kapounková, Trasko Vyškov - 32,975

3. místo: Dana Suchomelová, Trasko Vyškov - 32,375

kategorie IV.

1. místo: Kateřina Hanušová, GSK Ústí nad Labem - 37,150

2. místo: Karin Borovcová, Sokol Praha VII - 36,275

3. místo: Kateřina Volfová, Sokol Praha VII - 35,225

6. místo: Eliška Opletalová, TJ SPARTAK Přerov - 34,100

kategorie V.

1. místo: Markéta Skálová, TJ Jižní Město Chodov Praha - 38,800

2. místo: Pavlína Koplíková, TJ SPARTAK Přerov - 38,200

3. místo: Petra Štauderová, Trasko Vyškov - 37,750

5. místo: Tereza Havierníková, TJ SPARTAK Přerov - 34,800



19.9.2020 - Oblastní přebor Severomoravská oblastní komise moderní gymnastiky

kategorie naděje nejmladší B (2012)
1. místo: Švorčíková Magdaléna, TJ Spartak Přerov - 7,750
2. místo: Gruzsková Ellen, La Pirouette Jesenik - 6,800
3. místo: Němcová Elena, La Pirouette Jesenik - 5,000

kategorie naděje starší B (2009)
1. místo: Kofroňová Anna, La Pirouette Jeseník - 34,850
2. místo: Hýžová Emily, SK MG Havířov - 33,600
3. místo: Lhotská Kristýna, SK MG Havířov - 30,900
4. místo: Hasoňová Nela, TJ Spartak Přerov - 30,400

 

5.9.2020 - O pohár města Ostravy - 24. ročník mezinárodního závodu CZECH REPUBLIC

kategorie dorostenky
1. místo: Gierach Natalia, MKS Dąbrówka Poznań  - 23,550
2. místo: Kocová Kateřina, TJ Slavoj Plzeň - 22,750
3. místo: Vařáková Kateřina, TJ Spartak Přerov - 21,550

kategorie kadetky starší
1. místo: Tomicová Rebecca, SKP MG Brno - 23,400
2. místo: Rydzewska Michalina, MKS Dąbrówka Poznanń Poland - 22,300
3. místo: Tenorová Tereza, SG MG MANTILA BRNO - 20,650
4. místo: Zbožínková Eliška, TJ Spartak Přerov - 20,200
8. místo: Dočekalová Stela, TJ Spartak Přerov - 19,650

Celý článek...