Get Adobe Flash player

7. 5 . - 8.5.2011 - MČR kadetek mladších, starších a dorostenek

kadetky mladší:

1. místo: Šlosarová Michaela, CZE - TJ Spartak Přerov - 55,075

2. místo: Plchová Adéla, CZE - SK TRASKO Vyškov - 53,500

3. místo: Vacková Petra, CZ - SK Motorlet Praha - 52,950

kadetky starší:

1. místo: Nohelová Veronika, CZE - SK TRASKO Vyškov - 54,375

2. místo: Kašpaříková Veronika, CZE - TJ Slavoj Bruntál - 53,175

3. místo: Borovcová Karin, CZE - TJ Sokol Praha VII - 52,550

13. místo: Opletalová Eliška, CZE - TJ Spartak Přerov - 45,825

dorostenky:

1. místo: Skálová Markéta, CZE - TJ JM Chodov Praha - 39,300

2. místo: Gabrielová Linda, CZE - TJ Sokol Praha VII - 38,150

3. místo: Svobodová Eliška, CZE - TJ Žďár nad Sázavou - 36,900

4. místo: Koplíková Pavlína, CZE - TJ Spartak Přerov - 33,750

17. místo: Havierniková Tereza, CZE - TJ Spartak Přerov - 30,650



2.6.2019 - MČR KPMG Dubňany u Kyjova

II. kategorie KP
1. místo: Adéla Baranovská, SK MG Břeclav - 23,55
2. místo: Lada Šťovíčková, SC Líšeň - 22,25
3. místo: Sára Jankajová, TJ VS Praha - 22,20
4. místo: Monika Tomečková, TJ Spartak Přerov - 22,10

Celý článek...
 

18.5.2019 a 19.5.2019 - MČR Jablonec nad Nisou

kategorie naděje mladší
1. místo: Dita Pejchová, SK MG Vysočina Jihlava - 28,65
2. místo: Kristýna Gyulzadyan, SK TART MS Brno - 28,00
3. místo: Ilona Žurbenko, TJ SK Prague - 28,00
46. místo: Nela Hasoňová, TJ Spartak Přerov - 8,00

kategorie dorostenky
1. místo: Markéta Urbancová, SK TRASKO Vyškov - 27,00
2. místo: Kateřina Kocová, TJ Slavoj Plzeň - 26,90
3. místo: Nikola Paschová, SKP MG Brno - 26,70
19.  místo: Sára Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 11,10

 

11.5.2019 - MČR kadetky mladší

kategorie kadetky mladší
1. místo: Tereza Procházková, SK MG Vysočina Jihlava - 30,30
2. místo: Natálie Šeďová, SK PROVO Brno - 30,00
3. místo: Adéla Nováková, TJ Sokol Hodkovičky - 28,10
11. místo: Eliška Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 24,55

 

11.5.2019 - Májový pohár
KP - 2. kategorie    
1. místo: Baranovská Adéla, SK MG Břeclav - 22,75
2. místo: Šťovíčková Lada, SPORT CENTRUM Brno - 22,45
3. místo: Tomečková Monika, TJ Spartak Přerov - 22,30
18. místo: Ševčáková Terezie, TJ Spartak Přerov - 19,30
28. místo: Úrubková Tereza, TJ Spartak Přerov - 17,75
30. místo: Chatrná Veronika, TJ Spartak Přerov - 16,60

Celý článek...