Get Adobe Flash player

22.5.2011 - Oblastní přebor

0.B kategorie ZPMG

1. místo: Zavadilová Daniela, TJ Slavoj Bruntál - 15,100

2. místo: Šeděnková Sára, TJ Sokol Třebovice - 14,600

3. místo: Grossová Pavlína, TJ Slavoj Bruntál - 15,450

7. místo: Karasová Denisa, TJ Spartak Přerov - 13,100

0.A kategorie ZPMG

1. místo: Janásová Veronika, TJ Spartak Přerov - 14,650

2. místo: Vařáková Kateřina, TJ Spartak Přerov - 14,500

3. místo: Dostálová Kristýna, TJ Spartak Přerov - 14,350

4. místo: Oralová Amálie, TJ Spartak Přerov - 14,000

8. místo: Kabelíková Anastázie, TJ Spartak Přerov - 13,050

9. místo: Pecková Markéta, TJ Spartak Přerov - 12,850

I.kategorie ZPMG

1. místo: Šeděnková Nikol, TJ Sokol Třebovice - 14,350

2. místo: Dekany Viktorie, TJ Sokol Třebovice - 13,650

3. místo: Navrátilová Klára, TJ Sokol Třebovice - 13,100

4. místo: Rašková Denisa, TJ Spartak Přerov - 12,400

5. místo: Pospíšilová Anna, TJ Spartak Přerov - 12,250

II.kategorie ZPMG

1. místo: Šichnárková Adéla, TJ Sokol Třebovice - 14,450

2. místo: Měntielová Tereza, TJ Sokol Třebovice - 14,200

3. místo: Martínková Lucie, TJ Sokol Třebovice - 13,650

III.kategorie ZPMG

1. místo: Oršulíková Lucie, TJ Sokol Třebovice - 14,300

2. místo: Raidová Daniela, TJ Sokol Třebovice - 13,150

kat. III. VTp

1. místo: Palupčíková Tereza, TJ Slavoj Bruntál - 14,550

2. místo: Zajícová Kateřina, TJ Šumperk - 12,550

3. místo: Pecháčková Anna, TJ Spartak Přerov - 11,300

4. místo: Ambrožová Michaela, TJ Spartak Přerov - 10,950

5. místo: Žároská Alena, TJ Spartak Přerov - 10,950

kat. II. VTp

1. místo: Pavelková Petra, TJ Slavoj Bruntál - 14,900

2. místo: Pavelková Martina, TJ Slavoj Bruntál - 14,600

3. místo: Vicencová Karolína, TJ Šumperk - 5,450

kat. I. VTp

1. místo: Orságová Marie, TJ Slavoj Bruntál - 14,650

2. místo: Koňaříková Anna, TJ Slavoj Bruntál - 14,600

3. místo: Krejčí Michaela, TJ Šumperk - 12,050

4. místo: Jemelková Martina, TJ Spartak Přerov - 11,650

5. místo: Zbožínková Martina, TJ Spartak Přerov - 11,050

6. místo: Tomanová Martina, TJ Spartak Přerov - 10,600

kat. ženy

1. místo: Jarmarová Monika, TJ Slavoj Bruntál - 15,100

2. místo: Bořutová Blanka, TJ Spartak Přerov - 14,650

3. místo: Fričarová Lucie, TJ Šumperk - 14,250

 

 



14.4.219 - Spring Cup a South Moravia Cup

kategorie Kategorie NML 2010
1. místo: Barbora Křížková, TJ SOKOL Hodkovičky - 18,200
2. místo: Emili Berková, SK MG Mantila Brno - 17,750
3. místo: Sofie Berveno, SKP MG BRNO - 17,600
9. místo: Adéla Mikešová, TJ SPARTAK PŘEROV - 3,350

Celý článek...
 

13.4.2019 - O pohár města Vyškova

kategorie Naděje mladší 2010
1. místo: Izabela Bartíková, ŠK ŠOG Nitra - 17,25
2. místo: Nikoletta Demian, SK PROVO Brno - 14,05
3. místo: Melanie Dluhoš, SSK Vítkovice - 13,20
17. místo: Adéla Mikešková, TJ Spartak Přerov - 7,00

Celý článek...
 

7.4.2019 - Přerovská stužka

I. kategorie
1. místo: Zajícová Veronika, TJ Sokol Třebovice - 23,70
2. místo: Vlniešková Simona, TJ Sokol Třebovice - 22,25
3.-4. místo: Truhanová Tina, TJ Sokol Třebovice - 21,85
3.-4. místo: Kučová Marie, TJ Spartak Přerov - 21,85
6. - 8. místo: Cínová Viktorie, TJ Spartak Přerov - 21,50
10. místo: Koritarová Michaela, TJ Spartak Přerov - 21,00
11. - 12. místo: Bačová Sára, TJ Spartak Přerov - 20,20
16. místo: Janková Emma, TJ Spartak Přerov - 16,35

Celý článek...
 

6.4.2019 - Přerovská stuha

kategorie Naděje mladší B
1. místo: HANKUS Sara, PTG Sokol Krakow - 15,45
2. místo: SELYSKA Alexandra, TJSK Prague - 14,60
3. místo: DEMIAN Nikoletta, SK PROVO Brno - 13,35
5. místo: MIKEŠKOVÁ Adéla, TJ Spartak Přerov - 12,20

Celý článek...