Get Adobe Flash player

22.5.2011 - Oblastní přebor

0.B kategorie ZPMG

1. místo: Zavadilová Daniela, TJ Slavoj Bruntál - 15,100

2. místo: Šeděnková Sára, TJ Sokol Třebovice - 14,600

3. místo: Grossová Pavlína, TJ Slavoj Bruntál - 15,450

7. místo: Karasová Denisa, TJ Spartak Přerov - 13,100

0.A kategorie ZPMG

1. místo: Janásová Veronika, TJ Spartak Přerov - 14,650

2. místo: Vařáková Kateřina, TJ Spartak Přerov - 14,500

3. místo: Dostálová Kristýna, TJ Spartak Přerov - 14,350

4. místo: Oralová Amálie, TJ Spartak Přerov - 14,000

8. místo: Kabelíková Anastázie, TJ Spartak Přerov - 13,050

9. místo: Pecková Markéta, TJ Spartak Přerov - 12,850

I.kategorie ZPMG

1. místo: Šeděnková Nikol, TJ Sokol Třebovice - 14,350

2. místo: Dekany Viktorie, TJ Sokol Třebovice - 13,650

3. místo: Navrátilová Klára, TJ Sokol Třebovice - 13,100

4. místo: Rašková Denisa, TJ Spartak Přerov - 12,400

5. místo: Pospíšilová Anna, TJ Spartak Přerov - 12,250

II.kategorie ZPMG

1. místo: Šichnárková Adéla, TJ Sokol Třebovice - 14,450

2. místo: Měntielová Tereza, TJ Sokol Třebovice - 14,200

3. místo: Martínková Lucie, TJ Sokol Třebovice - 13,650

III.kategorie ZPMG

1. místo: Oršulíková Lucie, TJ Sokol Třebovice - 14,300

2. místo: Raidová Daniela, TJ Sokol Třebovice - 13,150

kat. III. VTp

1. místo: Palupčíková Tereza, TJ Slavoj Bruntál - 14,550

2. místo: Zajícová Kateřina, TJ Šumperk - 12,550

3. místo: Pecháčková Anna, TJ Spartak Přerov - 11,300

4. místo: Ambrožová Michaela, TJ Spartak Přerov - 10,950

5. místo: Žároská Alena, TJ Spartak Přerov - 10,950

kat. II. VTp

1. místo: Pavelková Petra, TJ Slavoj Bruntál - 14,900

2. místo: Pavelková Martina, TJ Slavoj Bruntál - 14,600

3. místo: Vicencová Karolína, TJ Šumperk - 5,450

kat. I. VTp

1. místo: Orságová Marie, TJ Slavoj Bruntál - 14,650

2. místo: Koňaříková Anna, TJ Slavoj Bruntál - 14,600

3. místo: Krejčí Michaela, TJ Šumperk - 12,050

4. místo: Jemelková Martina, TJ Spartak Přerov - 11,650

5. místo: Zbožínková Martina, TJ Spartak Přerov - 11,050

6. místo: Tomanová Martina, TJ Spartak Přerov - 10,600

kat. ženy

1. místo: Jarmarová Monika, TJ Slavoj Bruntál - 15,100

2. místo: Bořutová Blanka, TJ Spartak Přerov - 14,650

3. místo: Fričarová Lucie, TJ Šumperk - 14,250

 

 



2.6.2019 - MČR KPMG Dubňany u Kyjova

II. kategorie KP
1. místo: Adéla Baranovská, SK MG Břeclav - 23,55
2. místo: Lada Šťovíčková, SC Líšeň - 22,25
3. místo: Sára Jankajová, TJ VS Praha - 22,20
4. místo: Monika Tomečková, TJ Spartak Přerov - 22,10

Celý článek...
 

18.5.2019 a 19.5.2019 - MČR Jablonec nad Nisou

kategorie naděje mladší
1. místo: Dita Pejchová, SK MG Vysočina Jihlava - 28,65
2. místo: Kristýna Gyulzadyan, SK TART MS Brno - 28,00
3. místo: Ilona Žurbenko, TJ SK Prague - 28,00
46. místo: Nela Hasoňová, TJ Spartak Přerov - 8,00

kategorie dorostenky
1. místo: Markéta Urbancová, SK TRASKO Vyškov - 27,00
2. místo: Kateřina Kocová, TJ Slavoj Plzeň - 26,90
3. místo: Nikola Paschová, SKP MG Brno - 26,70
19.  místo: Sára Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 11,10

 

11.5.2019 - MČR kadetky mladší

kategorie kadetky mladší
1. místo: Tereza Procházková, SK MG Vysočina Jihlava - 30,30
2. místo: Natálie Šeďová, SK PROVO Brno - 30,00
3. místo: Adéla Nováková, TJ Sokol Hodkovičky - 28,10
11. místo: Eliška Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 24,55

 

11.5.2019 - Májový pohár
KP - 2. kategorie    
1. místo: Baranovská Adéla, SK MG Břeclav - 22,75
2. místo: Šťovíčková Lada, SPORT CENTRUM Brno - 22,45
3. místo: Tomečková Monika, TJ Spartak Přerov - 22,30
18. místo: Ševčáková Terezie, TJ Spartak Přerov - 19,30
28. místo: Úrubková Tereza, TJ Spartak Přerov - 17,75
30. místo: Chatrná Veronika, TJ Spartak Přerov - 16,60

Celý článek...