Get Adobe Flash player

28.5.2011 - 12. ročník VUK keramika pohár

Naděje nejmladší

1. místo: Lorenzová Natálie, TJ Bohemians Praha - 30,650

2. místo: Minksová Kateřina, TJ Sokol Hodkovičky - 29,075

3. místo: Prantlová Karolína, Sokol Plzeň IV - 28,925

Naděje mladší

1. místo: Baranová Laura, TJ Bohemians Praha - 35,350

2. místo: Řeřichová Julie, TJ Bohemians Praha - 33,175

3. místo: Kadlečková Natálie, SK MG AJUR Hr.Králové - 32,775

Kadetky mladší

1. místo: Šlosarová Michaela, TJ Spartak Přerov - 37,225

2. místo: Burdová Michaela, Slavia SK Rapid Plzeň - 35,650

3. místo: Bernatová Kristina, TJ Slavia Karlovy Vary - 32,000

Kadetky starší

1. místo: Opletalová Eliška, TJ Spartak Přerov - 33,925

2. místo: Matsakyanová Victoria, TJ JM Chodov - 33,550

3. místo: Tripská Tamara, Slavia STU Bratislava - 32,925

Dorostenky

1. místo: Skálová Markéta, TJ JM Chodov - 39,375

2. místo: Koplíková Pavlína, TJ Spartak Přerov - 38,325

3. místo: Kocová Kateřina, TJ Slavoj Plzeň - 36,625

Juniorky

1. místo: Rájecká Anna, TJ JM Chodov - 38,075

2. místo: Simotics Ywett, TJ JM Chodov - 37,700



14.4.219 - Spring Cup a South Moravia Cup

kategorie Kategorie NML 2010
1. místo: Barbora Křížková, TJ SOKOL Hodkovičky - 18,200
2. místo: Emili Berková, SK MG Mantila Brno - 17,750
3. místo: Sofie Berveno, SKP MG BRNO - 17,600
9. místo: Adéla Mikešová, TJ SPARTAK PŘEROV - 3,350

Celý článek...
 

13.4.2019 - O pohár města Vyškova

kategorie Naděje mladší 2010
1. místo: Izabela Bartíková, ŠK ŠOG Nitra - 17,25
2. místo: Nikoletta Demian, SK PROVO Brno - 14,05
3. místo: Melanie Dluhoš, SSK Vítkovice - 13,20
17. místo: Adéla Mikešková, TJ Spartak Přerov - 7,00

Celý článek...
 

7.4.2019 - Přerovská stužka

I. kategorie
1. místo: Zajícová Veronika, TJ Sokol Třebovice - 23,70
2. místo: Vlniešková Simona, TJ Sokol Třebovice - 22,25
3.-4. místo: Truhanová Tina, TJ Sokol Třebovice - 21,85
3.-4. místo: Kučová Marie, TJ Spartak Přerov - 21,85
6. - 8. místo: Cínová Viktorie, TJ Spartak Přerov - 21,50
10. místo: Koritarová Michaela, TJ Spartak Přerov - 21,00
11. - 12. místo: Bačová Sára, TJ Spartak Přerov - 20,20
16. místo: Janková Emma, TJ Spartak Přerov - 16,35

Celý článek...
 

6.4.2019 - Přerovská stuha

kategorie Naděje mladší B
1. místo: HANKUS Sara, PTG Sokol Krakow - 15,45
2. místo: SELYSKA Alexandra, TJSK Prague - 14,60
3. místo: DEMIAN Nikoletta, SK PROVO Brno - 13,35
5. místo: MIKEŠKOVÁ Adéla, TJ Spartak Přerov - 12,20

Celý článek...