Get Adobe Flash player

4.6.2011 - Táborský pohár

3. kategorie:

1. místo: Ladmanová Anna, Bohemians Praha - 31,150

2. místo: Picková Žofie, GSK Ústí n. Labem - 30,825

3. místo: Hejduková Denisa, SK Jihlava - 29,325

7. místo: Kučerová Johanka, TJ Spartak Přerov - 27,700

4. kategorie:

1. místo: Křížová Natálie, RG Proactive Milevsko - 33,250

2. místo: Kučerová Natálie, GSK Tábor - 30,250

3. místo: Uvírová Magdaléna, TJ Spartak Přerov - 29,450

5. kategorie:

1. místo: Šlosarová Michaela, TJ Spartak Přerov - 36,575

2. místo: Burdová Michaela, Slavia SK Rapid Plzeň - 33,350

3. místo: Bernatová Kristýna, TJ Slavia Karlovy Vary - 32,575

6. kategorie:

1. místo: Vališová Veronika, GSK Tábor - 36,150

2. místo: Opletalová Eliška, TJ Spartak Přerov - 35,500

3. místo: Hanušová Kateřina, GSK Ústí n. Labem - 35,225

7. kategortie:

1. místo: Svobodová Eliška, TJ Žďár nad Sázavou - 39,075

2. místo: Tilcerová Klára, SC 80 Chomutov - 35,750

3. místo: Havierniková Tereza, TJ Spartak Přerov - 34,350



11.5.2019 - MČR kadetky mladší

kategorie kadetky mladší
1. místo: Tereza Procházková, SK MG Vysočina Jihlava - 30,30
2. místo: Natálie Šeďová, SK PROVO Brno - 30,00
3. místo: Adéla Nováková, TJ Sokol Hodkovičky - 28,10
11. místo: Eliška Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 24,55

 

11.5.2019 - Májový pohár
KP - 2. kategorie    
1. místo: Baranovská Adéla, SK MG Břeclav - 22,75
2. místo: Šťovíčková Lada, SPORT CENTRUM Brno - 22,45
3. místo: Tomečková Monika, TJ Spartak Přerov - 22,30
18. místo: Ševčáková Terezie, TJ Spartak Přerov - 19,30
28. místo: Úrubková Tereza, TJ Spartak Přerov - 17,75
30. místo: Chatrná Veronika, TJ Spartak Přerov - 16,60

Celý článek...
 

4.5.2019 - Pohár města Ostravy

kategorie Naděje mladší B
1. místo: Wantoła Magdalena, SGA Bielsko-Biała, POL - 23,000
2. místo: Płoskonka Nela, SGA Bielsko-Biała, POL - 18,400
3. místo: Bojda Julia, SGA Bielsko-Biała, POL - 16,983
7. místo: Mikešková Adéla, TJ Spartak Přerov, CZE - 15,150

Celý článek...
 

14.4.2019 - Spring Cup a South Moravia Cup

kategorie Kategorie NML 2010
1. místo: Barbora Křížková, TJ SOKOL Hodkovičky - 18,200
2. místo: Emili Berková, SK MG Mantila Brno - 17,750
3. místo: Sofie Berveno, SKP MG BRNO - 17,600
9. místo: Adéla Mikešová, TJ SPARTAK PŘEROV - 3,350

Celý článek...