Get Adobe Flash player

29.10.2011 Creative Caps Cup

0. kategorie

1. místo: TJ Slavoj Bruntál - 17,250

2. místo: SK TRASKO Vyškov - 16,650

3. místo: SK MG Veselí nad Moravou - 16,100

I. kategorie

1. místo: SKP MG Brno I - 24,450

2. místo: SK MG BAVER Třebíč - 21,250

3. místo: SK TRASKO Vyškov - 20,300

4. místo: TJ Spartak Přerov - 19,700

Naděje mladší

1. místo: SK MG Havířov - 35,275

2. místo: SK MG MANTILA Brno - 30,925

3. místo: SSK Vítkovice - 29,925

8. místo: TJ Spartak Přerov - 27,325

Juniorky

1. místo: SK TRASKO Vyškov - 35,600

2. místo: TJ TESLA Brno - 33,625

3. místo: SK MG Máj České Budějovice - 31,675

Seniorky

1. místo: SK MG BAVER Třebíč - 35,67

52. místo: SK MG Máj České Budějovice - 35,050

3. místo: SKP MG Brno - 26,850

Dvojice – kategorie D

1. místo: Orságová Marie+Pavelková Martina, TJ Slavoj Bruntál - 25,800

Dvojice – kategorie E

1. místo: Šlosarová Michaela + Opletalová Eliška, TJ Spartak Přerov - 28,400

Dvojice – Lady

1. místo: Klusová Markéta+Žáková Blanka, SK MG Havířov - 31,200

2. místo: Bořutová Blanka+Koplíková Pavlína, TJ Spartak Přerov - 28,875

3. místo: Tomášková Veronika+Votoupalová Barbora, ASPV Brno - 25,350

 



14.4.219 - Spring Cup a South Moravia Cup

kategorie Kategorie NML 2010
1. místo: Barbora Křížková, TJ SOKOL Hodkovičky - 18,200
2. místo: Emili Berková, SK MG Mantila Brno - 17,750
3. místo: Sofie Berveno, SKP MG BRNO - 17,600
9. místo: Adéla Mikešová, TJ SPARTAK PŘEROV - 3,350

Celý článek...
 

13.4.2019 - O pohár města Vyškova

kategorie Naděje mladší 2010
1. místo: Izabela Bartíková, ŠK ŠOG Nitra - 17,25
2. místo: Nikoletta Demian, SK PROVO Brno - 14,05
3. místo: Melanie Dluhoš, SSK Vítkovice - 13,20
17. místo: Adéla Mikešková, TJ Spartak Přerov - 7,00

Celý článek...
 

7.4.2019 - Přerovská stužka

I. kategorie
1. místo: Zajícová Veronika, TJ Sokol Třebovice - 23,70
2. místo: Vlniešková Simona, TJ Sokol Třebovice - 22,25
3.-4. místo: Truhanová Tina, TJ Sokol Třebovice - 21,85
3.-4. místo: Kučová Marie, TJ Spartak Přerov - 21,85
6. - 8. místo: Cínová Viktorie, TJ Spartak Přerov - 21,50
10. místo: Koritarová Michaela, TJ Spartak Přerov - 21,00
11. - 12. místo: Bačová Sára, TJ Spartak Přerov - 20,20
16. místo: Janková Emma, TJ Spartak Přerov - 16,35

Celý článek...
 

6.4.2019 - Přerovská stuha

kategorie Naděje mladší B
1. místo: HANKUS Sara, PTG Sokol Krakow - 15,45
2. místo: SELYSKA Alexandra, TJSK Prague - 14,60
3. místo: DEMIAN Nikoletta, SK PROVO Brno - 13,35
5. místo: MIKEŠKOVÁ Adéla, TJ Spartak Přerov - 12,20

Celý článek...