Get Adobe Flash player

6.11.2011 - Trasko Cup

kat. naděje mladší

1. místo: Danubia Bratislava I - 35,800

2. místo: SK MG Havířov - 32,925

3. místo: SK TRASKO Vyškov - 30,850

9. místo: TJ Spartak Přerov, CZE - 26,850

kat. 2003 a mladší

1. místo: SKP MG Brno I - 23,650

2. místo: Danubia Bratislava - 21,400

3. místo: SK MG Veselí nad Moravou - 19,750

9. místo: TJ Spartak Přerov - 17,300



16.4.2023 - Přerovská stužka

I. kategorie (2014 - 2015)
1. místo: Martinková Rózálie, SK MG Veselí nad Moravou - 23,300
2. místo: Stržínková Nikol, TJ Spartak Přerov - 23,250
3. místo: Velešíková Elen, TJ Spartak Přerov - 21,950
8. místo: Přikrylová Marcela, TJ Spartak Přerov - 13,650

Celý článek...
 

15.4.2023 - Přerovská stuha

kategorie naděje nejmladší B - roč. 2016
1. místo: Herodesová Natálie, SK PROVO Brno - 13,950
2. místo: Lesáková Alena, TJ Spartak Přerov - 12,750
3. místo: Brožková Klára, SK MG Veselí nad Moravou - 12,600
8. místo: Grácová Nikol, TJ Spartak Přerov - 11,150

kategorie naděje nejmladší A - roč. 2015
1. místo: Knotková Apolena, SK MG Veselímnad Moravou - 15,750
2. místo: Bashkatova Aleksandra, SK MG Olomouc - 14,250
3. místo: Zaťukanská Mia, SK MG Havířov - 13,600
4. místo: Kolářová Kristina Jasmina, TJ Spartak Přerov - 12,950

Celý článek...
 

1.4.2023 - South Moravia Cup 2023

kategorie naděje starší B 2012
1. místo: Krammerová Viktória, Juventa Bratislava SVK - 34,850
2. místo: Kudrnová Kristina, SKP MG Brno, CZE - 34,750
3. místo: Nemčeková Michaela, SK MG Olomouc, CZE - 33,950
7. místo: Švorčíková Magdaléna, TJ Spartak Přerov, CZE - 28,650

Celý článek...
 

1.4.2023 - Třebovický čertík

kategorie 1. KPMG
1. místo: Rakušanová Linda, Sport Centrum Brmo - 21,55
2. místo: Kavková Eliška, Sport Centrum Brno - 20,7
3. místo: Kupriyanová Kristýna, Sport Centrum Brno - 20,15
4. místo: Velešíková Elen, TJ Spartak Přerov - 19,7
5. místo: Stržínková Nikol, TJ Spartak Přerov -19,7

Celý článek...
 

25.3.2023 - Severomoravská superliga Ostrava

kategorie seniorky B (2007 a starší)
1. místo: Zbožínková Eliška, TJ Spartak Přerov, CZE, 41,800

kategorie Juniorky B (2008 - 2010)
1. místo: Šobáňová Ema, SSK Vítkovice, CZE, 44,200
2. místo: Hasoňová Nela, TJ Spartak Přerov, CZE, 41,700
3. místo: Tomečková Monika, TJ Spartak Přerov, CZE, 41,650
8. místo: Mikešková Adéla, TJ Spartak Přerov, CZE, 36,400
15. místo: Koritarová Michaela, TJ Spartak Přerov, CZE, 26,350

Celý článek...