Get Adobe Flash player

14.4.2012 - O pohár města Vyškova

NADĚJE NEJMLADŠÍ 2004:

1. místo: Prokešová Denisa- SK MG BAVER Třebíč - 15,4
2. místo: Kelemenová Kristína - Slovensko - ŠG Nitra - 14,8
3. místo: Lesslová Šárka - SK MG BAVER Třebíč - 14,75
11. místo: Vařáková Kateřina - TJ Spartak Přerov - 13,425
24. místo: Dostálová Kristýna - TJ Spartak Přerov - 11,775

NADĚJE MLADŠÍ 2001
1. místo: Chaloupková Natália - TJ Sokol Žižkov I. - 33,1
2. místo: Nepožitková Anna- TJ Slavoj Bruntá - 32,075
3. místo: Almargni Gabriela - TJ Sokol Žižkov I. - 30,175
12. místo: Kučerová Johanka - TJ Spartak Přerov - 13,525
18. místo: Zbožínková Sára - TJ Spartak Přerov - 13

KADETKY MLADŠÍ:
1. místo: Plchová Adéla - SK TRASKO Vyškov - 51,025
2. místo: Wichterlová Johana - SK Motorlet Praha - 50,475
3. místo: Suchomelová Dana - SK TRASKO Vyško - 49,425
14. místo: Uvírová Magdaléna - TJ Spartak Přerov - 28

KADETKY STARŠÍ:
1. místo: Nohelová Veronika - SK TRASKO Vyško - 55,925
2. místo: Vacková Petra - SK Motorlet Praha - 53,6
3. místo: Opletalová Eliška - TJ Spartak Přerov - 50,075



14.4.219 - Spring Cup a South Moravia Cup

kategorie Kategorie NML 2010
1. místo: Barbora Křížková, TJ SOKOL Hodkovičky - 18,200
2. místo: Emili Berková, SK MG Mantila Brno - 17,750
3. místo: Sofie Berveno, SKP MG BRNO - 17,600
9. místo: Adéla Mikešová, TJ SPARTAK PŘEROV - 3,350

Celý článek...
 

13.4.2019 - O pohár města Vyškova

kategorie Naděje mladší 2010
1. místo: Izabela Bartíková, ŠK ŠOG Nitra - 17,25
2. místo: Nikoletta Demian, SK PROVO Brno - 14,05
3. místo: Melanie Dluhoš, SSK Vítkovice - 13,20
17. místo: Adéla Mikešková, TJ Spartak Přerov - 7,00

Celý článek...
 

7.4.2019 - Přerovská stužka

I. kategorie
1. místo: Zajícová Veronika, TJ Sokol Třebovice - 23,70
2. místo: Vlniešková Simona, TJ Sokol Třebovice - 22,25
3.-4. místo: Truhanová Tina, TJ Sokol Třebovice - 21,85
3.-4. místo: Kučová Marie, TJ Spartak Přerov - 21,85
6. - 8. místo: Cínová Viktorie, TJ Spartak Přerov - 21,50
10. místo: Koritarová Michaela, TJ Spartak Přerov - 21,00
11. - 12. místo: Bačová Sára, TJ Spartak Přerov - 20,20
16. místo: Janková Emma, TJ Spartak Přerov - 16,35

Celý článek...
 

6.4.2019 - Přerovská stuha

kategorie Naděje mladší B
1. místo: HANKUS Sara, PTG Sokol Krakow - 15,45
2. místo: SELYSKA Alexandra, TJSK Prague - 14,60
3. místo: DEMIAN Nikoletta, SK PROVO Brno - 13,35
5. místo: MIKEŠKOVÁ Adéla, TJ Spartak Přerov - 12,20

Celý článek...