Get Adobe Flash player

21.4.2012 - Velikonoční perníček

kategorie ženy:

1. místo: Jana Šragová, SK MG Břeclav - 16,30
2. místo: Blanka Bořutová, TJ Spartak Přerov - 15,70
3. místo: Mariana Cerná, SK MG Breclav - 15,15

kategorie III. VTp:

1. místo: Anna Bravencová, SK MG Breclav - 16,50
2. místo: Tereza Zemánková, SK MG Breclav - 15,10
3. místo: Tereza Palupcíková, TJ Slavoj Bruntál - 14,65
17. místo: Michaela Ambrožová, TJ Spartak Přerov - 11,05

kategorie I. VTp:

1. místo: Marie Orságová, TJ Slavoj Bruntál - 14,10
2. místo: Katerina Kuglerová, GSK 2.ZŠ Mariánské Lázne - 13085
3. místo: Anna Konaríková TJ Slavoj Bruntál - 13,65
6. místo: Martina Zbožínková TJ Spartak Přerov - 12,20
9. místo: Martina Jemelková, TJ Spartak Přerov - 10,90
13. místo: Martina Tomanová, TJ Spartak Přerov - 10,30



14.4.219 - Spring Cup a South Moravia Cup

kategorie Kategorie NML 2010
1. místo: Barbora Křížková, TJ SOKOL Hodkovičky - 18,200
2. místo: Emili Berková, SK MG Mantila Brno - 17,750
3. místo: Sofie Berveno, SKP MG BRNO - 17,600
9. místo: Adéla Mikešová, TJ SPARTAK PŘEROV - 3,350

Celý článek...
 

13.4.2019 - O pohár města Vyškova

kategorie Naděje mladší 2010
1. místo: Izabela Bartíková, ŠK ŠOG Nitra - 17,25
2. místo: Nikoletta Demian, SK PROVO Brno - 14,05
3. místo: Melanie Dluhoš, SSK Vítkovice - 13,20
17. místo: Adéla Mikešková, TJ Spartak Přerov - 7,00

Celý článek...
 

7.4.2019 - Přerovská stužka

I. kategorie
1. místo: Zajícová Veronika, TJ Sokol Třebovice - 23,70
2. místo: Vlniešková Simona, TJ Sokol Třebovice - 22,25
3.-4. místo: Truhanová Tina, TJ Sokol Třebovice - 21,85
3.-4. místo: Kučová Marie, TJ Spartak Přerov - 21,85
6. - 8. místo: Cínová Viktorie, TJ Spartak Přerov - 21,50
10. místo: Koritarová Michaela, TJ Spartak Přerov - 21,00
11. - 12. místo: Bačová Sára, TJ Spartak Přerov - 20,20
16. místo: Janková Emma, TJ Spartak Přerov - 16,35

Celý článek...
 

6.4.2019 - Přerovská stuha

kategorie Naděje mladší B
1. místo: HANKUS Sara, PTG Sokol Krakow - 15,45
2. místo: SELYSKA Alexandra, TJSK Prague - 14,60
3. místo: DEMIAN Nikoletta, SK PROVO Brno - 13,35
5. místo: MIKEŠKOVÁ Adéla, TJ Spartak Přerov - 12,20

Celý článek...