Get Adobe Flash player

28. - 29. 4. 2012 - 6. Spring Friendly Club Competition

Category B2 2001:
1. místo: Ena Kreclović, Ritam - 35,675
2. místo: Emilija Ivković, Radnički - 33,150
3. místo: Karla Pavlek, Maksimir - 32,050
6. místo: Johanka Kučerová, TJ Spartak Přerov - 27,325
8. místo: Sara Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 25,950

Category A3:
1. místo: Karmen Petan, Narodni Dom - 43,825
2. místo: Snejana Decheva, Levski - 41,825
3. místo: Zala Dornig, Narodni Dom - 41,775
30. místo: Michaela Šlosarová - TJ Spartak Přerov - 34,250
33. místo: Eliška Opletalová, TJ Spartak Přerov - 33,100

Category A2:
1. místo: Teodora Aleksandrova, Levski - 41,375
2. místo: Mia Vidaković, Vindija - 39,150
3. místo: Taja Karner, Narodni Dom - 38,850
26. místo: Uvírová Magdaléna - TJ Spartak Přerov - 28,850



8.- 9.12.2018 - MČR v MG 2018 Karlovy Vary - skladby dvojic a trojic

kategorie seniorky
1. místo: SK TRASKO Vyškov, Suchomelová Dana, Urbancová Markéta, Pavlíková Michaela - 19,050
2. místo: TJ Spartak Přerov, Šlosarová Michaela, Vařáková Kateřina, Zbožínková Sára - 18,650
3. místo: TJ Sokol Hodkovičky, Kristýna Kleinová, Kateřina Minksová - 18,450

kategorie naděje starší
1. místo: TJ ZŠ Hostivař - 20,500
2. místo: SKP MG Brno - 17,000
3. místo: TJ SK Prague - 15,600
10. místo: TJ Spartak Přerov, Olívie DOČEKALOVÁ, Nela HASOŇOVÁ, Hana HORÁČKOVÁ, Denisa KARASOVÁ, Eliška ZBOŽÍNKOVÁ - 4,550

 

2.12.2018 - Advent Cup

kategorie seniorky:
1. místo: Vařáková + Šlosarová + Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 22,95
2. místo: Kleinová + Minksová, TJ Sokol Hodkovičky Praha - 22,55
3. místo: Vodičková + Tripská, TJ Sokol Hodkovičky Praha - 21,65

 

24.11.2018 - Žďárská popelka

dvojice,trojice
kategorie Seniorky 2002
1. místo: TJ Spartak Přerov - Vařáková, Ślosarová, Zbožínková -  22,550
2. místo: TJ Tesla Brno - Horáková, Pavlíková - 18,900
3. místo: TJ Sokol Hodkovičky II - Tripská, Vodičková - 15,900

Celý článek...
 

17.11.2018 - Sametová stuha

kategorie juniorky - dvojice a trojice
1. místo: TJ Sokol Hodkovičky, Sofie Ocelíková, Tereza Zůnová, Tereza Čermáková - 20,650
2. místo: ŠK Juventa Bratislava, Tamara Obložínská, Timea Oravcová - 17,600
3. místo: SK MG Mantila Brno, Tereza Točíková, Eliška Rákosová Terzieva Charlotte - 14,900
6. místo: TJ Spartak Přerov, Stela Dočekalová, Anna Pospíšilová, Ema Poláková - 7,700

kategorie naděje starší
1. místo: SK MG Mantila Brno - 20,550
2. místo: SKP MG Brno - 20,200
3. místo: TJSK Prague - 17,850
5. místo: TJ Spartak Přerov - 11,200

Celý článek...