Get Adobe Flash player

5.5.2012 - Přerovská stuha

NADĚJE NEJMLADŠÍ:
1. místo: MARZECKA Maria,PTG Sokol Kraków - 17,400
2. místo: PASIEKA Weronika,SGA Bielsko-Biela - 16,650
3. místo: KSIAŽKO Julia,PTG Sokol Kraków - 16,100
7. místo: VAŘÁKOVÁ Kateřina, TJ Spartak Přerov - 14,950
20. - 21. místo: DOSTÁLOVÁ Kristýna,TJ Spartak Přerov - 13,550

NADĚJE MLADŠÍ:
1. místo: BERNIAK Weronika,PTG Sokol Kraków - 36,425
2. místo: CZAK Marta, SGA Bielsko-Biela - 36,075
3. místo: GVOZDIC Natasija,SK Ritam Beograd - 35,975
16. místo: ZBOŽÍNKOVÁ Sára,TJ Spartak Přerov - 30,275
17. místo: KUČEROVÁ Johanka, TJ Spartak Přerov - 30,175

KADETKY STARŠÍ:
1. místo: NOHELOVÁ Veronika, SK TRASKO Vyškov - 36,625
2. místo: ŠLOSAROVÁ Michaela, TJ SPARTAK Přerov - 36,400
3. místo: ROUBALOVÁ Johana, SK MG Veselí n./Moravou - 35,775
4. místo: OPLETALOVÁ Eliška, TJ SPARTAK Přerov - 34,150

KADETKY MLADŠÍ:
1. místo: SZATAN Adrianna, SGA Bielsko-Biela - 38,350
2. místo: STETTNER Karolina, SGA Bielsko-Biela - 36,525
3. místo: HOJDA Alicja, PTG Sokol Kraków - 36,050
16. - 17. místo: UVÍROVÁ Magdaléna, TJ SPARTAK Přerov - 29,425

JUNIORKY:
1. místo: PRITZOVÁ Kristína, TJ Sokol Bratislava - 40,000
2. místo: PURMOVÁ Barbora, SK MG Havířov - 39,575
3. místo: RADOVIC Una, SK Ritam Beograd - 37,875

DOROSTENKY:
1. místo: SVOBODOVÁ Eliška,TJ Žďár nad Sázavou - 38,575
2. místo: BUCHTELOVÁ Martina, SK MG Veselí n./Moravou - 37,250
3. místo: VOLNÁ Ester, SSK Vítkovice - 36,025
4. místo: HAVIERNIKOVÁ Tereza, TJ SPARTAK Přerov - 34,825

 



11.5.2019 - MČR kadetky mladší

kategorie kadetky mladší
1. místo: Tereza Procházková, SK MG Vysočina Jihlava - 30,30
2. místo: Natálie Šeďová, SK PROVO Brno - 30,00
3. místo: Adéla Nováková, TJ Sokol Hodkovičky - 28,10
11. místo: Eliška Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 24,55

 

11.5.2019 - Májový pohár
KP - 2. kategorie    
1. místo: Baranovská Adéla, SK MG Břeclav - 22,75
2. místo: Šťovíčková Lada, SPORT CENTRUM Brno - 22,45
3. místo: Tomečková Monika, TJ Spartak Přerov - 22,30
18. místo: Ševčáková Terezie, TJ Spartak Přerov - 19,30
28. místo: Úrubková Tereza, TJ Spartak Přerov - 17,75
30. místo: Chatrná Veronika, TJ Spartak Přerov - 16,60

Celý článek...
 

4.5.2019 - Pohár města Ostravy

kategorie Naděje mladší B
1. místo: Wantoła Magdalena, SGA Bielsko-Biała, POL - 23,000
2. místo: Płoskonka Nela, SGA Bielsko-Biała, POL - 18,400
3. místo: Bojda Julia, SGA Bielsko-Biała, POL - 16,983
7. místo: Mikešková Adéla, TJ Spartak Přerov, CZE - 15,150

Celý článek...
 

14.4.2019 - Spring Cup a South Moravia Cup

kategorie Kategorie NML 2010
1. místo: Barbora Křížková, TJ SOKOL Hodkovičky - 18,200
2. místo: Emili Berková, SK MG Mantila Brno - 17,750
3. místo: Sofie Berveno, SKP MG BRNO - 17,600
9. místo: Adéla Mikešová, TJ SPARTAK PŘEROV - 3,350

Celý článek...