Get Adobe Flash player

6.5.2012 - Přerovská stužka

0. kategorie B
1. místo: KARASOVÁ Denisa, TJ Spartak Přerov - 16,700
2. místo: ŽEROTÍNSKÁ Adéla,TJ Slavoj Bruntál - 16,450
3. místo: NEČASOVÁ Barbora, TJ Slavoj Bruntál - 15,400

0. kategorie A
1. místo: AMBROZYOVÁ Aneta, TJ Slavoj Bruntál - 16,350
2. místo: JÍROVÁ Lucie, TJ TESLA Brno - 16,150
3.-5. místo: ŠEVČÍKOVÁ Viktorie, SK MG Veselí nad Moravou - 15,950
3.-5. místo: KOMAROVA Maria, SK MG Břeclav - 15,950
3.-5. místo: STŘÍTEŽSKÁ Stela, TJ TESLA Brno - 15,950
7. místo: HANZLÍKOVÁ Lenka, TJ Spartak Přerov - 15,900
14. místo: DOČEKALOVÁ Stela, TJ Spartak Přerov - 14,900
17. míisto: POLÁKOVÁ Ema, TJ Spartak Přerov - 14,550
18. místo: MARKOVIČOVÁ Sára, TJ Spartak Přerov - 12,900

I. kategorie B
1. místo: MILOTOVÁ Alice, TJ TESLA Brno - 15,600
2. místo: ADAMOVÁ Kateřina, SK MG Veselí nad Moravou - 15,050
3. místo: SZÁRAZOVÁ Ilona, TJ Spartak Přerov - 14,500¨

I. kategorie A
1. místo: HRUBÁ Marie, BCVČ Lesná Brno - 16,950
2.- 4. místo: TERZIEVA Charlotte, BCVČ Lesná Brno - 15,500
2.- 4. místo: POSPÍŠILOVA Anna, TJ Spartak Přerov - 15,500
2.- 4. místo: STÁNCOVÁ Barbora, SK MG Veselí nad Moravou - 15,500

III. VTP
1. místo: PALUPČÍKOVÁ Tereza, TJ Slavoj Bruntál - 16,150
2. místo: KUHROVÁ Veronika, BCVČ Lesná Brno - 15,100
3. místo: MACHOVÁ Michaela, BCVČ Lesná Brno - 14,950
4. místo: AMBROŽOVÁ Michaela, TJ Spartak Přerov - 14,300

I. VTP
1. místo: KOŇAŘÍKOVÁ Anna, TJ Slavoj Bruntál - 15,000
2. místo: ORSÁGOVÁ Marie, TJ Slavoj Bruntál - 14,950
3. místo: STEHLÍKOVÁ Tereza, SK MG Břeclav - 14,050
5. - 6. místo: ZBOŽÍNKOVÁ Martina, TJ Spartak Přerov - 13,500
5. - 6. místo: JEMELKOVÁ Martina, TJ Spartak Přerov - 13,500
8. místo: TOMANOVÁ Martina, TJ Spartak Přerov - 12,650

ženy
1. místo: BOŘUTOVÁ Blanka, TJ Spartak Přerov - 16,000
2. místo: HLAVÁČKOVÁ Markéta, Kalokagáthia Rožnov p./R. - 15,150
3. místo: ŠRAGOVÁ Jana, SK MG Břeclav - 15,050

 



4.10.2020 - KOHOUTOVICKÝ MANTILA GYM CUP
kategorie naděje starší 2009
1. místo: Anna Kofroňová, LA PIROUETTE Jeseník - 22,00
2. místo: Šárka Trnková, RG ESPRIT - 20,90
3. místo: Zuzana Krejčová, RG ESPRIT - 17,70
4. místo: Nela Hasoňová, TJ Spartak Přerov - 17,00

kategorie kadetky mladší 2009, 2008
1. místo: Natali Berková, SK MG MANTILA Brno - 23,30
2. místo: Sofie Václavíčková, SK MG MANTILA Brno - 22,15
3. místo: Karin Králová, Proactive Milevsko - 20,45
14. místo: Olívie Dočekalová, TJ Spartak Přerov - 13,25

Celý článek...
 

4.10.2020 - Českomoravský pohár I. kolo

III. kategorie
1. místo: ASPV Brno - 23,850
2. místo: TJ Spartak Přerov - 21,750
3. místo: MG Lužánky Brno - 19,850

I. kategorie
1. místo: TJ Tesla Brno - 20,400
2. místo: MG Lužánky Brno - 19,400
3. místo: KMG Zlín Bella - 19,000
5. místo: TJ Spartak Přerov - 15,500

 

19.9.2020 - Oblastní přebor Severomoravská oblastní komise moderní gymnastiky

kategorie naděje nejmladší B (2012)
1. místo: Švorčíková Magdaléna, TJ Spartak Přerov - 7,750
2. místo: Gruzsková Ellen, La Pirouette Jesenik - 6,800
3. místo: Němcová Elena, La Pirouette Jesenik - 5,000

kategorie naděje starší B (2009)
1. místo: Kofroňová Anna, La Pirouette Jeseník - 34,850
2. místo: Hýžová Emily, SK MG Havířov - 33,600
3. místo: Lhotská Kristýna, SK MG Havířov - 30,900
4. místo: Hasoňová Nela, TJ Spartak Přerov - 30,400

 

5.9.2020 - O pohár města Ostravy - 24. ročník mezinárodního závodu CZECH REPUBLIC

kategorie dorostenky
1. místo: Gierach Natalia, MKS Dąbrówka Poznań  - 23,550
2. místo: Kocová Kateřina, TJ Slavoj Plzeň - 22,750
3. místo: Vařáková Kateřina, TJ Spartak Přerov - 21,550

kategorie kadetky starší
1. místo: Tomicová Rebecca, SKP MG Brno - 23,400
2. místo: Rydzewska Michalina, MKS Dąbrówka Poznanń Poland - 22,300
3. místo: Tenorová Tereza, SG MG MANTILA BRNO - 20,650
4. místo: Zbožínková Eliška, TJ Spartak Přerov - 20,200
8. místo: Dočekalová Stela, TJ Spartak Přerov - 19,650

Celý článek...