Get Adobe Flash player

6.5.2012 - Přerovská stužka

0. kategorie B
1. místo: KARASOVÁ Denisa, TJ Spartak Přerov - 16,700
2. místo: ŽEROTÍNSKÁ Adéla,TJ Slavoj Bruntál - 16,450
3. místo: NEČASOVÁ Barbora, TJ Slavoj Bruntál - 15,400

0. kategorie A
1. místo: AMBROZYOVÁ Aneta, TJ Slavoj Bruntál - 16,350
2. místo: JÍROVÁ Lucie, TJ TESLA Brno - 16,150
3.-5. místo: ŠEVČÍKOVÁ Viktorie, SK MG Veselí nad Moravou - 15,950
3.-5. místo: KOMAROVA Maria, SK MG Břeclav - 15,950
3.-5. místo: STŘÍTEŽSKÁ Stela, TJ TESLA Brno - 15,950
7. místo: HANZLÍKOVÁ Lenka, TJ Spartak Přerov - 15,900
14. místo: DOČEKALOVÁ Stela, TJ Spartak Přerov - 14,900
17. míisto: POLÁKOVÁ Ema, TJ Spartak Přerov - 14,550
18. místo: MARKOVIČOVÁ Sára, TJ Spartak Přerov - 12,900

I. kategorie B
1. místo: MILOTOVÁ Alice, TJ TESLA Brno - 15,600
2. místo: ADAMOVÁ Kateřina, SK MG Veselí nad Moravou - 15,050
3. místo: SZÁRAZOVÁ Ilona, TJ Spartak Přerov - 14,500¨

I. kategorie A
1. místo: HRUBÁ Marie, BCVČ Lesná Brno - 16,950
2.- 4. místo: TERZIEVA Charlotte, BCVČ Lesná Brno - 15,500
2.- 4. místo: POSPÍŠILOVA Anna, TJ Spartak Přerov - 15,500
2.- 4. místo: STÁNCOVÁ Barbora, SK MG Veselí nad Moravou - 15,500

III. VTP
1. místo: PALUPČÍKOVÁ Tereza, TJ Slavoj Bruntál - 16,150
2. místo: KUHROVÁ Veronika, BCVČ Lesná Brno - 15,100
3. místo: MACHOVÁ Michaela, BCVČ Lesná Brno - 14,950
4. místo: AMBROŽOVÁ Michaela, TJ Spartak Přerov - 14,300

I. VTP
1. místo: KOŇAŘÍKOVÁ Anna, TJ Slavoj Bruntál - 15,000
2. místo: ORSÁGOVÁ Marie, TJ Slavoj Bruntál - 14,950
3. místo: STEHLÍKOVÁ Tereza, SK MG Břeclav - 14,050
5. - 6. místo: ZBOŽÍNKOVÁ Martina, TJ Spartak Přerov - 13,500
5. - 6. místo: JEMELKOVÁ Martina, TJ Spartak Přerov - 13,500
8. místo: TOMANOVÁ Martina, TJ Spartak Přerov - 12,650

ženy
1. místo: BOŘUTOVÁ Blanka, TJ Spartak Přerov - 16,000
2. místo: HLAVÁČKOVÁ Markéta, Kalokagáthia Rožnov p./R. - 15,150
3. místo: ŠRAGOVÁ Jana, SK MG Břeclav - 15,050

 



2.6.2019 - MČR KPMG Dubňany u Kyjova

II. kategorie KP
1. místo: Adéla Baranovská, SK MG Břeclav - 23,55
2. místo: Lada Šťovíčková, SC Líšeň - 22,25
3. místo: Sára Jankajová, TJ VS Praha - 22,20
4. místo: Monika Tomečková, TJ Spartak Přerov - 22,10

Celý článek...
 

18.5.2019 a 19.5.2019 - MČR Jablonec nad Nisou

kategorie naděje mladší
1. místo: Dita Pejchová, SK MG Vysočina Jihlava - 28,65
2. místo: Kristýna Gyulzadyan, SK TART MS Brno - 28,00
3. místo: Ilona Žurbenko, TJ SK Prague - 28,00
46. místo: Nela Hasoňová, TJ Spartak Přerov - 8,00

kategorie dorostenky
1. místo: Markéta Urbancová, SK TRASKO Vyškov - 27,00
2. místo: Kateřina Kocová, TJ Slavoj Plzeň - 26,90
3. místo: Nikola Paschová, SKP MG Brno - 26,70
19.  místo: Sára Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 11,10

 

11.5.2019 - MČR kadetky mladší

kategorie kadetky mladší
1. místo: Tereza Procházková, SK MG Vysočina Jihlava - 30,30
2. místo: Natálie Šeďová, SK PROVO Brno - 30,00
3. místo: Adéla Nováková, TJ Sokol Hodkovičky - 28,10
11. místo: Eliška Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 24,55

 

11.5.2019 - Májový pohár
KP - 2. kategorie    
1. místo: Baranovská Adéla, SK MG Břeclav - 22,75
2. místo: Šťovíčková Lada, SPORT CENTRUM Brno - 22,45
3. místo: Tomečková Monika, TJ Spartak Přerov - 22,30
18. místo: Ševčáková Terezie, TJ Spartak Přerov - 19,30
28. místo: Úrubková Tereza, TJ Spartak Přerov - 17,75
30. místo: Chatrná Veronika, TJ Spartak Přerov - 16,60

Celý článek...