Get Adobe Flash player

6.5.2012 - Přerovská stužka

0. kategorie B
1. místo: KARASOVÁ Denisa, TJ Spartak Přerov - 16,700
2. místo: ŽEROTÍNSKÁ Adéla,TJ Slavoj Bruntál - 16,450
3. místo: NEČASOVÁ Barbora, TJ Slavoj Bruntál - 15,400

0. kategorie A
1. místo: AMBROZYOVÁ Aneta, TJ Slavoj Bruntál - 16,350
2. místo: JÍROVÁ Lucie, TJ TESLA Brno - 16,150
3.-5. místo: ŠEVČÍKOVÁ Viktorie, SK MG Veselí nad Moravou - 15,950
3.-5. místo: KOMAROVA Maria, SK MG Břeclav - 15,950
3.-5. místo: STŘÍTEŽSKÁ Stela, TJ TESLA Brno - 15,950
7. místo: HANZLÍKOVÁ Lenka, TJ Spartak Přerov - 15,900
14. místo: DOČEKALOVÁ Stela, TJ Spartak Přerov - 14,900
17. míisto: POLÁKOVÁ Ema, TJ Spartak Přerov - 14,550
18. místo: MARKOVIČOVÁ Sára, TJ Spartak Přerov - 12,900

I. kategorie B
1. místo: MILOTOVÁ Alice, TJ TESLA Brno - 15,600
2. místo: ADAMOVÁ Kateřina, SK MG Veselí nad Moravou - 15,050
3. místo: SZÁRAZOVÁ Ilona, TJ Spartak Přerov - 14,500¨

I. kategorie A
1. místo: HRUBÁ Marie, BCVČ Lesná Brno - 16,950
2.- 4. místo: TERZIEVA Charlotte, BCVČ Lesná Brno - 15,500
2.- 4. místo: POSPÍŠILOVA Anna, TJ Spartak Přerov - 15,500
2.- 4. místo: STÁNCOVÁ Barbora, SK MG Veselí nad Moravou - 15,500

III. VTP
1. místo: PALUPČÍKOVÁ Tereza, TJ Slavoj Bruntál - 16,150
2. místo: KUHROVÁ Veronika, BCVČ Lesná Brno - 15,100
3. místo: MACHOVÁ Michaela, BCVČ Lesná Brno - 14,950
4. místo: AMBROŽOVÁ Michaela, TJ Spartak Přerov - 14,300

I. VTP
1. místo: KOŇAŘÍKOVÁ Anna, TJ Slavoj Bruntál - 15,000
2. místo: ORSÁGOVÁ Marie, TJ Slavoj Bruntál - 14,950
3. místo: STEHLÍKOVÁ Tereza, SK MG Břeclav - 14,050
5. - 6. místo: ZBOŽÍNKOVÁ Martina, TJ Spartak Přerov - 13,500
5. - 6. místo: JEMELKOVÁ Martina, TJ Spartak Přerov - 13,500
8. místo: TOMANOVÁ Martina, TJ Spartak Přerov - 12,650

ženy
1. místo: BOŘUTOVÁ Blanka, TJ Spartak Přerov - 16,000
2. místo: HLAVÁČKOVÁ Markéta, Kalokagáthia Rožnov p./R. - 15,150
3. místo: ŠRAGOVÁ Jana, SK MG Břeclav - 15,050

 



28.5.2022 - Jarní kohoutovický pohár 2022 - ZP

KP I. kat.
1. místo: Kratochvílová Sára, SK MG Břeclav - 23,80
2. místo: Hrbáčková Klára, ASPV Brno - 22,90
3. místo: Sedlářová Marika, SK MG Veselí nad MOravou - 22,20
4. místo: Kolářová Marie, TJ Spartak Přerov - 21,65

KP III. kat.
1. místo: Baranovská Adéla, SK  MG Břeclav - 24,45
2. místo: Novotná Nicol, TJ Sokol Brno Židenice - 23,00
3. místo: Humpolíková Adéla, ASPV Brno - 22,50
4. místo: Adéla Mikešková, TJ Spartak Přerov - 32,00
6. místo: Koritarová Michaela, TJ Spartak Přerov - 21,30
15. místo: Úrubková Tereza, TJ Spartak Přerov - 19,15

Celý článek...
 

14.5. - 15.5.2022 - Mistrovství České republiky
kategorie juniorky B
1. místo: Žurbenko Ilona, TJSK Prague - 64,100
2. místo: Kusalová Lada, SK TRASKO Vyškov - 61,150
3. místo: Pivoňková Eliška, SK PROVO Brno - 58,650
7. místo: Zbožínková Eliška, TJ Spartak Přerov - 56,050
9. místo: Hasoňová Nela, TJ Spartak Přerov - 55,300
21. místo Tomečková Monika, TJ Spartak Přerov - 33,000
24. místo: Dočekalová Olívie, TJ Spartak Přerov - 32,100

Celý článek...
 

1.5.2022 - Veselská stuha 2022

III. kategorie (2009 - 2011)
1. místo: Zajícová Veronika, TJ Sokol Třebovice - 21,700
2. místo: Novotná Nicol, TJ Sokol Brno - Židenice - 20,750
3. místo: Říhová Lucie, SPORT CENTRUM Brno - 20,650
4. místo: Chatrná Veronika, TJ Spartak Přerov - 19,300
14. místo: Koritarová Michaela, TJ Spartak Přerov - 18,050

Celý článek...
 

30.4.2022 - O Líšeňskou gymnastku

kategorie Naděje madší B (2012)
1. místo: Grambličková Diana, TJ Rapid Bratislava - 34,600
2. místo: Paligová Kristína, TJ Rapid Bratislava - 32,950
3. místo Luknárová Zoe Mária, TJ Rapid Bratislava - 32,550
10. místo Švorčíková Magdaléna, TJ Spartak Přerov - 22,800

kategorie Naděje starší B (2011)
1. místo. Zornik Laura, SK PROVO Brno - 34,950
2. místo: Procházková Kristína, SK PROVO Brno - 34,200
3. místo: Lesáková Zuzana, TJ Spartak Přerov - 30,150
8. místo: Kučová Marie, TJ Spartak Přerov - 25,950

Celý článek...
 

24.4.2022 - Hradecká korunka 2022

I. kategorie
1. místo: Diblíková Karolína, Sport centrum Brno - 22,05
2. místo: Kavková Eliška, Sport centrum Brno - 21,15
3. místo: Horáková Anna, Sport centrum Brno - 20,85
4. místo: Kolářová Marie, TJ Spartak Přerov - 20,05

II. kategorie
1. místo: Neumanová Anna, SKMG Břeclav - 22,30
2. místo: Černá Dominika, TJ Tesla Brno - 22,05
3. místo: Káš Jůlie Nikol, MIKA Chomutov - 21,95
7. místo: Janková Emma, TJ Spartak Přerov - 19,75
9. místo: Cimra Máša, TJ Spartak Přerov - 18,80

Celý článek...