Get Adobe Flash player

8.5.2012 - Oblastní přebor Vítkovice 2012

Naděje nejml. B
1. místo: Kandrač Kim, CZE - SKMG Havířov - 16,200
2. místo: Nešporková Erika, CZE - SSK Vítkovice - 15,400
3. místo: Nadkanská Nikol, CZE - SSK Vítkovice - 14,900
4. místo: Vařáková Kateřina, CZE - Spartak Přerov - 14,400
5. místo: Dostálová Kristýna, CZE - Spartak Přerov - 14,300

Naděje mladší
1. místo: Ulrychová Patricie, CZE - SKMG Havířov - 57,075
2. místo: Horská Natálie, CZE - SKMG Havířov - 53,875
3. místo: Kyšková Lucie, CZE - SKMG Havířov - 53,875
7. místo: Zbožínková Sára, CZE - Spartak Přerov - 46,200
8. místo: Kučerová Johanka, CZE - Spartak Přerov - 46,075

Kadetky starší
1. místo: Šlosarová Michaela, CZE - Spartak Přerov - 56,025
2. místo: Opletalová Eliška, CZE - Spartak Přerov - 54,475
3. místo: Mertová Jana, CZE - SSK Vítkovice - 47,850

Kadetky mladší
1. místo: Kyšková Karolína, CZE - SKMG Havířov - 55,550
2. místo: Pavlovská Nikol, CZE - SSK Vítkovice - 54,000
3. místo: Volná Viktorie, CZE - SSK Vítkovice - 49,475
5. místo: Uvírová Magdaléna, CZE - Spartak Přerov - 48,350

Dorostenky
1. místo: Volná Ester, CZE - SSK Vítkovice - 54,850
2. místo: Havierníková Tereza, CZE - Spartak Přerov - 52,975
3. místo: Dybalová Klára, CZE - SSK Vítkovice - 49,125



14.4.219 - Spring Cup a South Moravia Cup

kategorie Kategorie NML 2010
1. místo: Barbora Křížková, TJ SOKOL Hodkovičky - 18,200
2. místo: Emili Berková, SK MG Mantila Brno - 17,750
3. místo: Sofie Berveno, SKP MG BRNO - 17,600
9. místo: Adéla Mikešová, TJ SPARTAK PŘEROV - 3,350

Celý článek...
 

13.4.2019 - O pohár města Vyškova

kategorie Naděje mladší 2010
1. místo: Izabela Bartíková, ŠK ŠOG Nitra - 17,25
2. místo: Nikoletta Demian, SK PROVO Brno - 14,05
3. místo: Melanie Dluhoš, SSK Vítkovice - 13,20
17. místo: Adéla Mikešková, TJ Spartak Přerov - 7,00

Celý článek...
 

7.4.2019 - Přerovská stužka

I. kategorie
1. místo: Zajícová Veronika, TJ Sokol Třebovice - 23,70
2. místo: Vlniešková Simona, TJ Sokol Třebovice - 22,25
3.-4. místo: Truhanová Tina, TJ Sokol Třebovice - 21,85
3.-4. místo: Kučová Marie, TJ Spartak Přerov - 21,85
6. - 8. místo: Cínová Viktorie, TJ Spartak Přerov - 21,50
10. místo: Koritarová Michaela, TJ Spartak Přerov - 21,00
11. - 12. místo: Bačová Sára, TJ Spartak Přerov - 20,20
16. místo: Janková Emma, TJ Spartak Přerov - 16,35

Celý článek...
 

6.4.2019 - Přerovská stuha

kategorie Naděje mladší B
1. místo: HANKUS Sara, PTG Sokol Krakow - 15,45
2. místo: SELYSKA Alexandra, TJSK Prague - 14,60
3. místo: DEMIAN Nikoletta, SK PROVO Brno - 13,35
5. místo: MIKEŠKOVÁ Adéla, TJ Spartak Přerov - 12,20

Celý článek...