Get Adobe Flash player

8.5.2012 - Oblastní přebor Vítkovice 2012

Naděje nejml. B
1. místo: Kandrač Kim, CZE - SKMG Havířov - 16,200
2. místo: Nešporková Erika, CZE - SSK Vítkovice - 15,400
3. místo: Nadkanská Nikol, CZE - SSK Vítkovice - 14,900
4. místo: Vařáková Kateřina, CZE - Spartak Přerov - 14,400
5. místo: Dostálová Kristýna, CZE - Spartak Přerov - 14,300

Naděje mladší
1. místo: Ulrychová Patricie, CZE - SKMG Havířov - 57,075
2. místo: Horská Natálie, CZE - SKMG Havířov - 53,875
3. místo: Kyšková Lucie, CZE - SKMG Havířov - 53,875
7. místo: Zbožínková Sára, CZE - Spartak Přerov - 46,200
8. místo: Kučerová Johanka, CZE - Spartak Přerov - 46,075

Kadetky starší
1. místo: Šlosarová Michaela, CZE - Spartak Přerov - 56,025
2. místo: Opletalová Eliška, CZE - Spartak Přerov - 54,475
3. místo: Mertová Jana, CZE - SSK Vítkovice - 47,850

Kadetky mladší
1. místo: Kyšková Karolína, CZE - SKMG Havířov - 55,550
2. místo: Pavlovská Nikol, CZE - SSK Vítkovice - 54,000
3. místo: Volná Viktorie, CZE - SSK Vítkovice - 49,475
5. místo: Uvírová Magdaléna, CZE - Spartak Přerov - 48,350

Dorostenky
1. místo: Volná Ester, CZE - SSK Vítkovice - 54,850
2. místo: Havierníková Tereza, CZE - Spartak Přerov - 52,975
3. místo: Dybalová Klára, CZE - SSK Vítkovice - 49,125



19.11.2022 - MČR Společných skladeb - linie A
kategorie SS seniorky (2006 a starší)
1. místo: TJ Spartak Přerov - 24,050
2. místo: SK MG Mantila Brno - Fénix - 20,400
3. místo: TJ Bohemians Praha - 19,350

Celý článek...
 

17.11.2022 - Sametová stuha 2022

společné skladby

kategorie juniorky:
1. místo: TJ Sokol Hodkovičky - 43,350
2. místo: SKP MG Brno - 42,100
3. místo: SK MG Chodov Praha - 37,750
4. místo: TJ Spartak Přerov - 34,650

Celý článek...
 

13.11.2022 - MANTILA Gym Cup
Společné skladby

kategorie seniorky
1. místo: SK MANTILA - 37,50
2. místo: TJ Bohemians Praha - 36,20
3. místo: SSK Vítkovice - 34,20
4. místo: TJ Spartak Přerov - 23,05

Celý článek...
 

12.11.2022 - Žďárská Popelka

kategorie naděje starší (2010 a mladší)
1. místo: SK TRASKO Vyškov, CZE, Bartoňková Karolína, Chartova Neli, Hlobilová Aneta, Střelcová Lilien, Holubová Kateřina - 41,700
2. místo: TJ SOKOL Bratislava 1. Vinohrady, SVK, Pishchulina Emillia, Ivanová Veronika, Mikloši Sophia Izabella, Vinczeová Lenna, Lalková Michaela, Hyatt Liliana - 35,150
3. místo: ŠK ŠOG Nitra, SVK, Skačanová Sophia, Grimshaw Ema, Homíková Dominika, Šošková Paula, Babčaníková Sofia - 32,850
8. místo: TJ Spartak Přerov, CZE, 6 gymnastek - 24,800

 

12.11.2022 - RYCON CUP

Společné skladby linie A
kategorie juniorky (2007 - 2009)
1. místo: TJ Sokol Hodkovičky - 46,15
2. místo: SK MG Máj České Budějovice - 44,15
3. místo: TJ SK Prague - 42,15
7. místo: TJ Spartak Přerov - 34,85

kategorie seniorky (2006 a starší)
1. místo: TJ Spartak Přerov - 39,55
2. místo: TJ Bohemians Praha - 38,71

 

6.11.2022 - Creative Caps Cup

kategorie naděje nejmladší A (2013 a mladší)
1. místo: CZE, SK MG Veselí nad Moravou - folklor, Bilová Edita, Hlaváčová Aneta, Míšková Karolína, Knotková Apolena, Martinková Rozálie, Sedlářová Marika - 37,250
2. místo: SVK, Juventa Bratislava 2014/15, Šustrová Zara, Kucianová Adela, Zezuláková Tamara, Michaličková Lujza, Rajčan Ellie, ŠK JUVENTA Bratislava - 31,600
3. místo: CZE, SK MG Veselí nad Moravou - latina, Tomečková Alžběta, Valná Ema, Hulíková Viktorie, Juráková Eliška, Horká Sofie, Frolková Markéta - 31,000
4. místo: CZE, TJ Spartak Přerov-28,700

Celý článek...
 

5.11.2022 - Obastní přebor Severomoravské oblasti ve společných skladbách a skladbách dvojic a trojic

kategorie naděje nejmladší (2013 a mladší)
1. místo: TJ Spartak Přerov - 25,500

kategorie naděje mladší (2012 a mladší)
1. místo: TJ Spartak Přerov - 21,950

Celý článek...
 

28.10.2022 - O pohár Královny Elišky

kategorie SS naděje starší
1. místo: TJ Sokol Hodkovičky - 40,65
2. místo: SK TRASKO Vyškov - 39,40
3. místo: TJ SK Prague - 35,40
6. místo: TJ Spartak Přerov - 21,85

Celý článek...
 

22.10. 2022 - TRASKO Cup 2022

kategorie SS naděje nejmladší A (2013 a mladší)
1. místo: SK MG Veselí nad MOravou (folkor), CZE, Bilová Edita, HLaváčová Aneta, Sedlářová Marika, Míšková Karolína, Knotková Apolena, Martinková Rozálie - 33,650
2. místo: TJ Rapid Bratislava 2014, SVK - 33,500
3. místo: ŠK JEENTA Bratislava, SVK, Michaličková Lujza, Kucianová Adela, Zezuláková Tamara, Šustrová Zara, Rajčan Ellie, Fesinets Veronika - 28,850
8. místo: TJ Spartak Přerov 6 gymnastek - 19,150

Celý článek...