Get Adobe Flash player

12.5.2012 - O pohár města Ostravy

Nadeje nejml.A
1. místo: Cicak Olga, UKR - Uzhorod - 17,350
2. místo: Nešporková Erika, CZE - SSK Vítkovice - 16,050
3. místo: Dajda Oliwia, POL - GA Bialsko Biala - 16,000
9. místo: Vařáková Kateřina, CZE - TJ Spartak Přerov - 14,350
11. místo: Dostálová Kristýna, CZE - TJ Spartak Přerov - 13,750

Nadeje mladší
1. místo: Mochtak Paula, POL - UKS PM Warsaw - 56,525
2. místo: Biianova Alina, UKR - SC Bagira Lviv - 55,825
3. místo: Mryts Anna-Mariya, UKR - SC Bagira Lviv - 55,675
11. místo: Kučerová Johanka, CZE - TJ Spartak Přerov - 46,700
12. místo: Zbožínková Sára, CZE - TJ Spartak Přerov - 45,825

kadetky mladší
1. místo: Plchová Adéla, CZE - SK TRASKO Vyškov - 53,475
2. místo: Fryc Natalia, POL - PTG Sokol Krakow - 53,175
3. místo: Suchomelová Dana, CZE - SK TRASKO Vyškov - 52,525
11. místo: Uvírová Magdaléna, CZE - TJ Spartak Přerov - 47,000

Kadetky starší
1. místo: Namaczyňska Julia, POL - UKS PM Warsaw - 63,225
2. místo: Nohelová Veronika, CZE - SK TRASKO Vyškov - 57,625
3. místo: Šlosarová Michaela, CZE - Spartak Přerov - 53,150
4. místo: Opletalová Eliška, CZE - Spartak Přerov - 50,000

Dorostenky
1. místo: Kuśnieruk Nela, POL - UKS PM Warsaw - 62,675
2. místo: Volná Ester, CZE - SSK Vítkovice - 59,875
3. místo: Svobodová Eliška, CZE - TJ Ždár n. Sázavou - 59,075
7. místo: Havierniková Tereza, CZE - Spartak Přerov - 50,200

 



14.4.219 - Spring Cup a South Moravia Cup

kategorie Kategorie NML 2010
1. místo: Barbora Křížková, TJ SOKOL Hodkovičky - 18,200
2. místo: Emili Berková, SK MG Mantila Brno - 17,750
3. místo: Sofie Berveno, SKP MG BRNO - 17,600
9. místo: Adéla Mikešová, TJ SPARTAK PŘEROV - 3,350

Celý článek...
 

13.4.2019 - O pohár města Vyškova

kategorie Naděje mladší 2010
1. místo: Izabela Bartíková, ŠK ŠOG Nitra - 17,25
2. místo: Nikoletta Demian, SK PROVO Brno - 14,05
3. místo: Melanie Dluhoš, SSK Vítkovice - 13,20
17. místo: Adéla Mikešková, TJ Spartak Přerov - 7,00

Celý článek...
 

7.4.2019 - Přerovská stužka

I. kategorie
1. místo: Zajícová Veronika, TJ Sokol Třebovice - 23,70
2. místo: Vlniešková Simona, TJ Sokol Třebovice - 22,25
3.-4. místo: Truhanová Tina, TJ Sokol Třebovice - 21,85
3.-4. místo: Kučová Marie, TJ Spartak Přerov - 21,85
6. - 8. místo: Cínová Viktorie, TJ Spartak Přerov - 21,50
10. místo: Koritarová Michaela, TJ Spartak Přerov - 21,00
11. - 12. místo: Bačová Sára, TJ Spartak Přerov - 20,20
16. místo: Janková Emma, TJ Spartak Přerov - 16,35

Celý článek...
 

6.4.2019 - Přerovská stuha

kategorie Naděje mladší B
1. místo: HANKUS Sara, PTG Sokol Krakow - 15,45
2. místo: SELYSKA Alexandra, TJSK Prague - 14,60
3. místo: DEMIAN Nikoletta, SK PROVO Brno - 13,35
5. místo: MIKEŠKOVÁ Adéla, TJ Spartak Přerov - 12,20

Celý článek...