Get Adobe Flash player

19. - 20.5.2012 - MČR

kadetky starší:
1. místo: Nohelová Veronika, SK TRASKO Vyškov - 55,550
2. místo: Šlosarová Michaela, TJ Spartak Přerov - 50,125
3. místo: Opletalová Eliška, TJ Spartak Přerov - 49,225

dorostenky:
1. místo: Skálová Markéta, TJ Jižní Město Chodov Praha - 54,900
2. místo: Eliška, TJ Žďár nad Sázavou - 54,775
3. místo: Dobšáková Lucie, SKP MG Brno - 51,725
23. místo: Havierníková Tereza, TJ Spartak Přerov - 27,750

kadetky mladší:
1. místo: Kyšková Karolína, SK MG Havířov - 51,725
2. místo: Suchomelová Dana, SK TRASKO Vyškov - 51,000
3. místo: Plchová Adéla, SK TRASKO Vyškov - 49,825
26. místo: Uvírová Magdaléna, TJ Spartak Přerov - 28,075



18. - 19.5.2024 - MČR Seniorky B, Naděje mladší B - Milevsko

Seniorky B (2008 a starší):
1. místo: Řiháková Laura, SK MG MANTILA BRNO, CZE - 66,650
2. místo: Ponížilová Zuzana, MG Elite Zlín, CZE - 65,800
3. místo: Wright Ella Luisa, T.J.Sokol Hodkovičky, CZE - 64,350
4. místo: Vařáková Kateřina, TJ Spartak Přerov, CZE - 62,900
13. místo: Zbožínková Eliška, TJ Spartak Přerov, CZE - 58,150
16. místo: Švorčíková Magdaléna, TJ Spartak Přerov, CZE - 32,900
17. místo: Tomečková Monika, TJ Spartak Přerov, CZE - 56,300

 

11. - 12.5.2024 - MČR Juniorky B, Naděje starší B - Brno

Juniorky B:
1. místo: Hasoňová Nela, TJ Spartak Přerov, CZE - 65,400
2. místo: Yuza Oleksandra, SC 80 Chomutov, UKR - 63,750
3. místo: Zemanová Veronika, SK PROVO Brno, CZE - 62,350

Naděje starší B (2011 - 2012):
1. místo: Petkovská Sofie, SK MG Mantila Brno, CZE - 58,750
2. místo: Němcová Evelyn, SK PROVO Brno, CZE - 58,000
3. místo: Semenjuková Sofie, SK PROVO Brno, CZE - 57,200
12. místo: Lesáková Zuzana, TJ Spartak Přerov, CZE - 49,950
26. místo: Švorčíková Magdalena, TJ Spartak Přerov, CZE - 42,700
29. místo:  Kučová Marie, TJ Spartak Přerov, CZE - 41,600

 

4.5.2024 - Májový pohár

I. kategorie KP
1. místo: Elen MARŠÁLKOVÁ, SK Břeclav - 22,60
2. místo: Veronika BRADÁČOVÁ, SK Břeclav - 22,55
3. místo: Julie MARCINISZYNOVÁ, SK Břeclav - 20,75
7. místo: Simona PLUHÁČKOVÁ, TJ Spartak Přerov - 19,10
11. místo: Alena LESÁKOVÁ, TJ Spartak Přerov - 18,25
12. místo: Emma ZELENÁ, TJ Spartak Přerov - 17,40
15. místo: Nikol GRÁCOVÁ, TJ Spartak Přerov - 16,70

Celý článek...
 

4.5.2024 - O pohár města Ostravy - 28. ročník mezinárodního závodu CZECH REPUBLIC

Naděje nejmladší (2015 a ml.)
1. místo: Baum Sofie, SSK Vítkovice, CZE - 39,250
2. místo: Godula Milena, SGA Bielsko-Biała, POL - 38,400
3. místo: Knotková Apolena, SK MG Veselí nad Moravou, CZE - 36,300
15. místo: Běhulová Barbora, TJ Spartak Přerov, CZE - 29,750
20. místo: Kolářová Kristina Jasmina, TJ Spartak Přerov, CZE - 26,750

Celý článek...
 

28.4.2024 - Brněnský dráček

kat. 1.B KPMG
1. místo: ČERVINKOVÁ Julie, TJ Tesla Brno - 20,350
2. místo: BARTÍKOVÁ Mariana, TJ Tesla Brno - 20,099
3. místo: NYESTE Nicole, TJ Sokol Třebovice - 19,683
5. místo: PLUHÁČKOVÁ Simona, TJ Spartak Přerov - 18,883
6. místo: GRÁCOVÁ Nikol, TJ Spartak Přerov - 18,783
7. místo: LESÁKOVÁ Alena, TJ Spartak Přerov - 18,383

Celý článek...
 

20.4.2024 - O pohár města Vyškova

Juniorky B (2009 - 2010)
1. místo: Veronika Zemanová, SK PROVO Brno - 43,000
2. místo: Nela Hasoňová, TJ Spartak Přerov - 40,867
3. místo: Barbora Nováková, SK Trasko Vyškov - 38,900
12. místo: Veronika Chatrná, TJ Spartak Přerov - 30,667

Seniorky B (2008 a st.)
1. místo: Kateřina Vařáková, TJ Spartak Přerov - 48,400
2. místo: Zuzana Ponížilová, MG Elite Zlín - 42,566
3. místo: Lada Kusalová, SK Trasko Vyškov - 40,933
4. místo: Eliška Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 39,933

 

14.4.2024 - PŘEROVSKÁ STUŽKA

I. kategorie (2015-2016)
1. místo: Neumannová Ema, SK MG Břeclav, CZE - 21,234
2. místo: Pluháčková Simona, TJ Spartak Přerov, CZE - 20,250
3. místo: Lesáková Alena, TJ Spartak Přerov, CZE - 19,316
10. místo: Grácová Nikol, TJ Spartak Přerov, CZE - 17,583
11. místo: Zelená Emma, TJ Spartak Přerov, CZE - 16,933

Celý článek...