Get Adobe Flash player

27.5.2012 - Oblastní přebor Ostrava

0.B kategorie ZPMG: ročník narození 2006 a mladší
1. místo: Karasová Denisa, TJ Spartak Přerov - 14,400
2. místo: Žerotínská Adéla, TJ Slavoj Bruntál - 13,900
3. místo: Nečasová Barbora, TJ Slavoj Bruntál - 13,450

0.A kategorie ZPMG: ročník narození 2005
1. místo: Šeděnková Sára, TJ Sokol Třebovice - 14,400
2. místo: Grossová Pavlína, TJ Slavoj Bruntál - 14,300
3. místo: Ambrozyová Aneta, TJ Slavoj Bruntál - 14,300
4. místo: Hanzlíková Lenka, TJ Spartak Přerov - 14,050

I.kategorie ZPMG: ročník narození 2003-2004
1. místo: Palková Julie, TJ Sokol Třebovice - 14,150
2. místo: Szárazová Ilona, TJ Spartak Přerov - 14,000
3. místo: Pospíšilová Anna, TJ Spartak Přerov - 13,700

Kombinovaný program moderní gymnastiky - kat.III. VTp
1. místo: Palupčíková Tereza, TJ Slavoj Bruntál - 15,900
2. místo: Ambrožová Michaela, TJ Spartak Přerov - 12,700
3. místo: Krejčí Martina, TJ Šumperk - 10,950

Kombinovaný program moderní gymnastiky - kat.I. VTp
1. místo: Orságová Marie, TJ Slavoj Bruntál - 15,400
2. místo: Koňaříková Anna, TJ Slavoj Bruntál - 15,000
3. místo: Pavelková Martina, TJ Slavoj Bruntál- 14,750
4. místo: Tomanová Martina, TJ Spartak Přerov - 12,850
5. místo: Zbožínková Martina, TJ Spartak Přerov - 12,800
7. místo: Jemelková Martina, TJ Spartak Přerov - 12,150

Kombinovaný program moderní gymnastiky - kat. ženy
1. místo: Bořutová Blanka, TJ Spartak Přerov - 15,400
2. místo: Jarmarová Monika, TJ Slavoj Bruntál - 15,150
3. místo: Krejčí Michaela, TJ Šumperk - 11,950

 



2.6.2019 - MČR KPMG Dubňany u Kyjova

II. kategorie KP
1. místo: Adéla Baranovská, SK MG Břeclav - 23,55
2. místo: Lada Šťovíčková, SC Líšeň - 22,25
3. místo: Sára Jankajová, TJ VS Praha - 22,20
4. místo: Monika Tomečková, TJ Spartak Přerov - 22,10

Celý článek...
 

18.5.2019 a 19.5.2019 - MČR Jablonec nad Nisou

kategorie naděje mladší
1. místo: Dita Pejchová, SK MG Vysočina Jihlava - 28,65
2. místo: Kristýna Gyulzadyan, SK TART MS Brno - 28,00
3. místo: Ilona Žurbenko, TJ SK Prague - 28,00
46. místo: Nela Hasoňová, TJ Spartak Přerov - 8,00

kategorie dorostenky
1. místo: Markéta Urbancová, SK TRASKO Vyškov - 27,00
2. místo: Kateřina Kocová, TJ Slavoj Plzeň - 26,90
3. místo: Nikola Paschová, SKP MG Brno - 26,70
19.  místo: Sára Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 11,10

 

11.5.2019 - MČR kadetky mladší

kategorie kadetky mladší
1. místo: Tereza Procházková, SK MG Vysočina Jihlava - 30,30
2. místo: Natálie Šeďová, SK PROVO Brno - 30,00
3. místo: Adéla Nováková, TJ Sokol Hodkovičky - 28,10
11. místo: Eliška Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 24,55

 

11.5.2019 - Májový pohár
KP - 2. kategorie    
1. místo: Baranovská Adéla, SK MG Břeclav - 22,75
2. místo: Šťovíčková Lada, SPORT CENTRUM Brno - 22,45
3. místo: Tomečková Monika, TJ Spartak Přerov - 22,30
18. místo: Ševčáková Terezie, TJ Spartak Přerov - 19,30
28. místo: Úrubková Tereza, TJ Spartak Přerov - 17,75
30. místo: Chatrná Veronika, TJ Spartak Přerov - 16,60

Celý článek...