Get Adobe Flash player

27.5.2012 - Oblastní přebor Ostrava

0.B kategorie ZPMG: ročník narození 2006 a mladší
1. místo: Karasová Denisa, TJ Spartak Přerov - 14,400
2. místo: Žerotínská Adéla, TJ Slavoj Bruntál - 13,900
3. místo: Nečasová Barbora, TJ Slavoj Bruntál - 13,450

0.A kategorie ZPMG: ročník narození 2005
1. místo: Šeděnková Sára, TJ Sokol Třebovice - 14,400
2. místo: Grossová Pavlína, TJ Slavoj Bruntál - 14,300
3. místo: Ambrozyová Aneta, TJ Slavoj Bruntál - 14,300
4. místo: Hanzlíková Lenka, TJ Spartak Přerov - 14,050

I.kategorie ZPMG: ročník narození 2003-2004
1. místo: Palková Julie, TJ Sokol Třebovice - 14,150
2. místo: Szárazová Ilona, TJ Spartak Přerov - 14,000
3. místo: Pospíšilová Anna, TJ Spartak Přerov - 13,700

Kombinovaný program moderní gymnastiky - kat.III. VTp
1. místo: Palupčíková Tereza, TJ Slavoj Bruntál - 15,900
2. místo: Ambrožová Michaela, TJ Spartak Přerov - 12,700
3. místo: Krejčí Martina, TJ Šumperk - 10,950

Kombinovaný program moderní gymnastiky - kat.I. VTp
1. místo: Orságová Marie, TJ Slavoj Bruntál - 15,400
2. místo: Koňaříková Anna, TJ Slavoj Bruntál - 15,000
3. místo: Pavelková Martina, TJ Slavoj Bruntál- 14,750
4. místo: Tomanová Martina, TJ Spartak Přerov - 12,850
5. místo: Zbožínková Martina, TJ Spartak Přerov - 12,800
7. místo: Jemelková Martina, TJ Spartak Přerov - 12,150

Kombinovaný program moderní gymnastiky - kat. ženy
1. místo: Bořutová Blanka, TJ Spartak Přerov - 15,400
2. místo: Jarmarová Monika, TJ Slavoj Bruntál - 15,150
3. místo: Krejčí Michaela, TJ Šumperk - 11,950

 



14.4.219 - Spring Cup a South Moravia Cup

kategorie Kategorie NML 2010
1. místo: Barbora Křížková, TJ SOKOL Hodkovičky - 18,200
2. místo: Emili Berková, SK MG Mantila Brno - 17,750
3. místo: Sofie Berveno, SKP MG BRNO - 17,600
9. místo: Adéla Mikešová, TJ SPARTAK PŘEROV - 3,350

Celý článek...
 

13.4.2019 - O pohár města Vyškova

kategorie Naděje mladší 2010
1. místo: Izabela Bartíková, ŠK ŠOG Nitra - 17,25
2. místo: Nikoletta Demian, SK PROVO Brno - 14,05
3. místo: Melanie Dluhoš, SSK Vítkovice - 13,20
17. místo: Adéla Mikešková, TJ Spartak Přerov - 7,00

Celý článek...
 

7.4.2019 - Přerovská stužka

I. kategorie
1. místo: Zajícová Veronika, TJ Sokol Třebovice - 23,70
2. místo: Vlniešková Simona, TJ Sokol Třebovice - 22,25
3.-4. místo: Truhanová Tina, TJ Sokol Třebovice - 21,85
3.-4. místo: Kučová Marie, TJ Spartak Přerov - 21,85
6. - 8. místo: Cínová Viktorie, TJ Spartak Přerov - 21,50
10. místo: Koritarová Michaela, TJ Spartak Přerov - 21,00
11. - 12. místo: Bačová Sára, TJ Spartak Přerov - 20,20
16. místo: Janková Emma, TJ Spartak Přerov - 16,35

Celý článek...
 

6.4.2019 - Přerovská stuha

kategorie Naděje mladší B
1. místo: HANKUS Sara, PTG Sokol Krakow - 15,45
2. místo: SELYSKA Alexandra, TJSK Prague - 14,60
3. místo: DEMIAN Nikoletta, SK PROVO Brno - 13,35
5. místo: MIKEŠKOVÁ Adéla, TJ Spartak Přerov - 12,20

Celý článek...