Get Adobe Flash player

2.6.2012 - Veselská stuha

0. kategorie A
1. místo: Gumenyuk Veronika, CZE - TJ Tesla Brno - 16,500
2. místo: Grossová Pavlína, CZE - TJ Slavoj Bruntál - 16,350
3. místo: Ševčíková Viktorie, CZE - SK MG Veselí nad Moravou - 15,850
6. místo: Hanzlíková Lenka, TJ Spartak Přerov - 15,700

1. kategorie
1. místo: Kytková Barbora, CZE - SK MG Břeclav - 16,550
2. místo: Kaňová Linda, CZE - SK MG Břeclav - 16,250
3. místo: Milotová Alice, CZE - TJ Tesla Brno - 16,100
6. místo: Pospíšilová Anna, TJ Spartak Přerov - 15,550
7. místo: Szárazová Ilona, TJ Spartak Přerov - 15,100

I. VTp
1. místo: Orságová Marie, CZE - TJ Slavoj Bruntál - 14,950
2. místo: Koňaříková Anna, CZE - TJ Slavoj Bruntál - 14,050
3. místo: Cyprisová Karolína, CZE - SK MG Břeclav - 13,400
4. místo: Zbožínková Martina, TJ Spartak Přerov - 13,200
7. místo: Jemelková Martina, TJ Spartak Přerov - 12,650
8. místo: Tomanová Martina, TJ Spartak Přerov - 12,200

III. VTp
1. místo: Palupčíková Tereza, CZE - TJ Slavoj Bruntál - 14,700
2. místo: Zemánková Tereza, CZE - SK MG Břeclav - 14,550
3. místo: Bravencová Anna, CZE - SK MG Břeclav - 14,500
5. místo: Ambrožová Michaela, TJ Spartak Přerov - 13,200

ŽENY
1. místo: Bořutová Blanka, TJ Spartak Přerov - 16,200
2. místo: Šragová Jana, CZE - SK MG Břeclav - 15,350
3. místo: Černá Mariana, CZE - SK MG Břeclav - 14,900



11.5.2019 - MČR kadetky mladší

kategorie kadetky mladší
1. místo: Tereza Procházková, SK MG Vysočina Jihlava - 30,30
2. místo: Natálie Šeďová, SK PROVO Brno - 30,00
3. místo: Adéla Nováková, TJ Sokol Hodkovičky - 28,10
11. místo: Eliška Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 24,55

 

11.5.2019 - Májový pohár
KP - 2. kategorie    
1. místo: Baranovská Adéla, SK MG Břeclav - 22,75
2. místo: Šťovíčková Lada, SPORT CENTRUM Brno - 22,45
3. místo: Tomečková Monika, TJ Spartak Přerov - 22,30
18. místo: Ševčáková Terezie, TJ Spartak Přerov - 19,30
28. místo: Úrubková Tereza, TJ Spartak Přerov - 17,75
30. místo: Chatrná Veronika, TJ Spartak Přerov - 16,60

Celý článek...
 

4.5.2019 - Pohár města Ostravy

kategorie Naděje mladší B
1. místo: Wantoła Magdalena, SGA Bielsko-Biała, POL - 23,000
2. místo: Płoskonka Nela, SGA Bielsko-Biała, POL - 18,400
3. místo: Bojda Julia, SGA Bielsko-Biała, POL - 16,983
7. místo: Mikešková Adéla, TJ Spartak Přerov, CZE - 15,150

Celý článek...
 

14.4.2019 - Spring Cup a South Moravia Cup

kategorie Kategorie NML 2010
1. místo: Barbora Křížková, TJ SOKOL Hodkovičky - 18,200
2. místo: Emili Berková, SK MG Mantila Brno - 17,750
3. místo: Sofie Berveno, SKP MG BRNO - 17,600
9. místo: Adéla Mikešová, TJ SPARTAK PŘEROV - 3,350

Celý článek...