Get Adobe Flash player

9. - 10.6.2012 - MČR

I. kategorie - základní program:
1. místo: Natálie Švrčková, SK MG Břeclav - 17,50
2. místo: Lucie Drymlová, TJ VS Praha - 17,45
3. místo: Marie Hrubá, BCVČ Brno - 17,05
22. místo: Ilona Szárazová, TJ Spartak Přerov - 14,90

III.VTp - kombinovaný program:
1. místo: Tereza Palupčíková, TJ Slavoj Bruntál - 15,70
2. místo: Julie Vytřísalová, TJ VS Praha - 15,20
3. místo: Anna Bravencová, SK MG Břeclav - 15,10
15. místo: Michaela Ambrožová, TJ Spartak Přerov - 12,85

ženy:
1. místo: Mariana Černá, JM 1 - 16,25
2.-3. místo: Jana Šragová, JM 2 - 16,10
2.-3. místo: Blanka Bořutová, TJ Spartak Přerov, SM 1 - 16,10

 

Základní program, soutěž družstev:

Severomoravská oblast SM 2:
Ilona Szárazová, TJ Spartak Přerov - 14,90
Nikola Šeděnková - 14,05
Kateřina Miketová - 14,80
celkem: 58,5

Kombinovaný program, soutěž družstev:

Severomoravská oblast SM 1:
III. VTp - Tereza Palupčíková - 15,70
II. VTp - Petra Pavelková - 16,00
I. VTp - Marie Orságová - 14,95
ženy - Blanka Bořutová, TJ Spartak Přerov - 16,10
Celkem: 62,75

Severomoravská oblast SM 2:
III. VTp - Michaela Ambrožová, TJ Spartak Přerov - 12,85
II. VTp - Lucie Šidlová - 15,55
I. VTp - Anna Koňaříková - 12,30
ženy - Monika Jarmarová - 15,20
Celkem 55,90

 



14.4.219 - Spring Cup a South Moravia Cup

kategorie Kategorie NML 2010
1. místo: Barbora Křížková, TJ SOKOL Hodkovičky - 18,200
2. místo: Emili Berková, SK MG Mantila Brno - 17,750
3. místo: Sofie Berveno, SKP MG BRNO - 17,600
9. místo: Adéla Mikešová, TJ SPARTAK PŘEROV - 3,350

Celý článek...
 

13.4.2019 - O pohár města Vyškova

kategorie Naděje mladší 2010
1. místo: Izabela Bartíková, ŠK ŠOG Nitra - 17,25
2. místo: Nikoletta Demian, SK PROVO Brno - 14,05
3. místo: Melanie Dluhoš, SSK Vítkovice - 13,20
17. místo: Adéla Mikešková, TJ Spartak Přerov - 7,00

Celý článek...
 

7.4.2019 - Přerovská stužka

I. kategorie
1. místo: Zajícová Veronika, TJ Sokol Třebovice - 23,70
2. místo: Vlniešková Simona, TJ Sokol Třebovice - 22,25
3.-4. místo: Truhanová Tina, TJ Sokol Třebovice - 21,85
3.-4. místo: Kučová Marie, TJ Spartak Přerov - 21,85
6. - 8. místo: Cínová Viktorie, TJ Spartak Přerov - 21,50
10. místo: Koritarová Michaela, TJ Spartak Přerov - 21,00
11. - 12. místo: Bačová Sára, TJ Spartak Přerov - 20,20
16. místo: Janková Emma, TJ Spartak Přerov - 16,35

Celý článek...
 

6.4.2019 - Přerovská stuha

kategorie Naděje mladší B
1. místo: HANKUS Sara, PTG Sokol Krakow - 15,45
2. místo: SELYSKA Alexandra, TJSK Prague - 14,60
3. místo: DEMIAN Nikoletta, SK PROVO Brno - 13,35
5. místo: MIKEŠKOVÁ Adéla, TJ Spartak Přerov - 12,20

Celý článek...