Get Adobe Flash player

27.10.2012 - Creative Caps Cup 2012

0.kategorie:
1. místo: SVČ Bruntál - 19,05
2. místo: SK Jihlava II. - 17,7
3. místo: SK TRASKO Vyškov - 17,65
4. místo: TJ Spartak Přerov - 16,15

I.kategorie:
1. místo: SK MG BAVER Třebíč - 21,8
2. místo: ŠOG Nitra - 20,9
3. místo: SKP MG  Brno - 19,75
5.-6. místo: TJ Spartak Přerov - 17,7

Juniorky:
1. místo: SK TART MS Brno - 37,7
2. místo: TJ TESLA Brno - 34,05
3. místo: TJ Spartak Přerov - 31,525

Kategorie C:
1. místo: Smékalová Barbora,Nepožitková Anna, Palupčíková Tereza, SVČ Bruntál - 13,4
2. místo: Ambrožová Michaela, Kučerová Johanka, Zbožínková Sára, TJ Spartak Přerov - 12,35
3. místo: Hortová Kateřina, Seichterová Lada, SK MG BAVER Třebíč - 10,9

Kategorie E:
1. místo: Sýkorová Frederika,Čechova Alexandra, ŠOG Nitra - 14,1
2. místo: Bírová Nina, Galová Veronika, ŠOG Nitra - 13,95
3. místo: Pavelková Martina, Orságová Marie, SVČ Bruntál - 13
7. místo: Jemelková Martina, Tomanová Martina, Zbožínková Martina, TJ Spartak Přerov - 11,15

Kategorie LADY:
1. místo: Roubalová Johana,  Buchtelová Martina, SK MG Veselí n/M - 14,5
2. místo: Smilnická Renata, Ivaničková Alexandra, Kilianová Xénia, ŠOG Nitra - 14,05
3. místo: Bořutová Blanka, Havierniková Tereza, Koplíková Pavlína, TJ Spartak Přerov - 13,55

 

 



11.5.2019 - MČR kadetky mladší

kategorie kadetky mladší
1. místo: Tereza Procházková, SK MG Vysočina Jihlava - 30,30
2. místo: Natálie Šeďová, SK PROVO Brno - 30,00
3. místo: Adéla Nováková, TJ Sokol Hodkovičky - 28,10
11. místo: Eliška Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 24,55

 

11.5.2019 - Májový pohár
KP - 2. kategorie    
1. místo: Baranovská Adéla, SK MG Břeclav - 22,75
2. místo: Šťovíčková Lada, SPORT CENTRUM Brno - 22,45
3. místo: Tomečková Monika, TJ Spartak Přerov - 22,30
18. místo: Ševčáková Terezie, TJ Spartak Přerov - 19,30
28. místo: Úrubková Tereza, TJ Spartak Přerov - 17,75
30. místo: Chatrná Veronika, TJ Spartak Přerov - 16,60

Celý článek...
 

4.5.2019 - Pohár města Ostravy

kategorie Naděje mladší B
1. místo: Wantoła Magdalena, SGA Bielsko-Biała, POL - 23,000
2. místo: Płoskonka Nela, SGA Bielsko-Biała, POL - 18,400
3. místo: Bojda Julia, SGA Bielsko-Biała, POL - 16,983
7. místo: Mikešková Adéla, TJ Spartak Přerov, CZE - 15,150

Celý článek...
 

14.4.2019 - Spring Cup a South Moravia Cup

kategorie Kategorie NML 2010
1. místo: Barbora Křížková, TJ SOKOL Hodkovičky - 18,200
2. místo: Emili Berková, SK MG Mantila Brno - 17,750
3. místo: Sofie Berveno, SKP MG BRNO - 17,600
9. místo: Adéla Mikešová, TJ SPARTAK PŘEROV - 3,350

Celý článek...