Get Adobe Flash player

1.12.2012 - Vánoční Líšeňský pohár

kategorie TROJICE a DVOJICE - lib. náčiní, roč. 2001 a mlad.
1. místo: STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU, Smékalová Barbora, Nepožitková Anna, Palupčíková Tereza - 11,45
2. místo: SK Jihlava, Kučerová Lenka, Houzarová Michaela, Bidmanová Adéla - 11,40
3. místo: TJ Spartak Přerov, Zbožínková Sára, Kučerová Johanka, Ambrožová Michaela - 10,85

kategorie MINI - roč. 2005 a ml.
1. místo: SK MG Mantila - 20,65
2. místo: SK Trasko Vyškov - 18,05
3. místo: SK Jihlava - 17,70
5. místo: TJ Spartak Přerov - 15,45

kategorie NADĚJE NEJMLADŠÍ - roč. 2003 a mladší
1. místo: SK MG Mantila I. - 23,25
2. místo: SK MG Břeclav - 21,60
3. místo: TJ Žďár nad Sázavou - 21,10
6. místo: TJ Spartak Přerov - 17,40

 



8.- 9.12.2018 - MČR v MG 2018 Karlovy Vary - skladby dvojic a trojic

kategorie seniorky
1. místo: SK TRASKO Vyškov, Suchomelová Dana, Urbancová Markéta, Pavlíková Michaela - 19,050
2. místo: TJ Spartak Přerov, Šlosarová Michaela, Vařáková Kateřina, Zbožínková Sára - 18,650
3. místo: TJ Sokol Hodkovičky, Kristýna Kleinová, Kateřina Minksová - 18,450

kategorie naděje starší
1. místo: TJ ZŠ Hostivař - 20,500
2. místo: SKP MG Brno - 17,000
3. místo: TJ SK Prague - 15,600
10. místo: TJ Spartak Přerov, Olívie DOČEKALOVÁ, Nela HASOŇOVÁ, Hana HORÁČKOVÁ, Denisa KARASOVÁ, Eliška ZBOŽÍNKOVÁ - 4,550

 

2.12.2018 - Advent Cup

kategorie seniorky:
1. místo: Vařáková + Šlosarová + Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 22,95
2. místo: Kleinová + Minksová, TJ Sokol Hodkovičky Praha - 22,55
3. místo: Vodičková + Tripská, TJ Sokol Hodkovičky Praha - 21,65

 

24.11.2018 - Žďárská popelka

dvojice,trojice
kategorie Seniorky 2002
1. místo: TJ Spartak Přerov - Vařáková, Ślosarová, Zbožínková -  22,550
2. místo: TJ Tesla Brno - Horáková, Pavlíková - 18,900
3. místo: TJ Sokol Hodkovičky II - Tripská, Vodičková - 15,900

Celý článek...
 

17.11.2018 - Sametová stuha

kategorie juniorky - dvojice a trojice
1. místo: TJ Sokol Hodkovičky, Sofie Ocelíková, Tereza Zůnová, Tereza Čermáková - 20,650
2. místo: ŠK Juventa Bratislava, Tamara Obložínská, Timea Oravcová - 17,600
3. místo: SK MG Mantila Brno, Tereza Točíková, Eliška Rákosová Terzieva Charlotte - 14,900
6. místo: TJ Spartak Přerov, Stela Dočekalová, Anna Pospíšilová, Ema Poláková - 7,700

kategorie naděje starší
1. místo: SK MG Mantila Brno - 20,550
2. místo: SKP MG Brno - 20,200
3. místo: TJSK Prague - 17,850
5. místo: TJ Spartak Přerov - 11,200

Celý článek...