Get Adobe Flash player

18.2.2012 - Třebovický čertík 

0.A kategorie ZPMG: ročník narození 2005

1. místo: Kaňová Stanislava, SK MG Břeclav - 15,750

2. místo: Grossová Soňa, TJ Slavoj Bruntál - 15,550

3. místo: Smetanová Valentýna, TJ Slavoj Bruntál - 15,450

6. místo: Hanzlíková Lenka, TJ Spartak Přerov - 15,200

 

0.B kategorie ZPMG: ročník narození 2006

1. místo: Karasová Denisa, TJ Spartak Přerov - 15,300

2. místo: Žerotínská Adéla, TJ Slavoj Bruntál - 15,300

3. místo: Nečasová Barbora, TJ Slavoj Bruntál - 14,600

 

I.kategorie ZPMG: ročník narození 2003-2004

1. místo: Ciprysová Alma, SK MG Břeclav - 15,550

2. místo: Švrčková Natálie, SK MG Břeclav - 15,450

3. místo: Kytková Bára, SK MG Břeclav - 15,350

6. místo: Rašková Denisa, TJ Spartak Přerov - 14,100

7. místo: Pospíšilová Anna, TJ Spartak Přerov - 13,450

 



8.- 9.12.2018 - MČR v MG 2018 Karlovy Vary - skladby dvojic a trojic

kategorie seniorky
1. místo: SK TRASKO Vyškov, Suchomelová Dana, Urbancová Markéta, Pavlíková Michaela - 19,050
2. místo: TJ Spartak Přerov, Šlosarová Michaela, Vařáková Kateřina, Zbožínková Sára - 18,650
3. místo: TJ Sokol Hodkovičky, Kristýna Kleinová, Kateřina Minksová - 18,450

kategorie naděje starší
1. místo: TJ ZŠ Hostivař - 20,500
2. místo: SKP MG Brno - 17,000
3. místo: TJ SK Prague - 15,600
10. místo: TJ Spartak Přerov, Olívie DOČEKALOVÁ, Nela HASOŇOVÁ, Hana HORÁČKOVÁ, Denisa KARASOVÁ, Eliška ZBOŽÍNKOVÁ - 4,550

 

2.12.2018 - Advent Cup

kategorie seniorky:
1. místo: Vařáková + Šlosarová + Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 22,95
2. místo: Kleinová + Minksová, TJ Sokol Hodkovičky Praha - 22,55
3. místo: Vodičková + Tripská, TJ Sokol Hodkovičky Praha - 21,65

 

24.11.2018 - Žďárská popelka

dvojice,trojice
kategorie Seniorky 2002
1. místo: TJ Spartak Přerov - Vařáková, Ślosarová, Zbožínková -  22,550
2. místo: TJ Tesla Brno - Horáková, Pavlíková - 18,900
3. místo: TJ Sokol Hodkovičky II - Tripská, Vodičková - 15,900

Celý článek...
 

17.11.2018 - Sametová stuha

kategorie juniorky - dvojice a trojice
1. místo: TJ Sokol Hodkovičky, Sofie Ocelíková, Tereza Zůnová, Tereza Čermáková - 20,650
2. místo: ŠK Juventa Bratislava, Tamara Obložínská, Timea Oravcová - 17,600
3. místo: SK MG Mantila Brno, Tereza Točíková, Eliška Rákosová Terzieva Charlotte - 14,900
6. místo: TJ Spartak Přerov, Stela Dočekalová, Anna Pospíšilová, Ema Poláková - 7,700

kategorie naděje starší
1. místo: SK MG Mantila Brno - 20,550
2. místo: SKP MG Brno - 20,200
3. místo: TJSK Prague - 17,850
5. místo: TJ Spartak Přerov - 11,200

Celý článek...