Get Adobe Flash player

3.3.2012 - Valentýnské srdíčko

 

baby A

1. místo: ProkešovၠDenisa, SK MG BAVER Třebíč - 13,850

2. místo: LesslovၠŠárka, SK MG BAVER Třebíč - 13,675

3. místo: LylovၠSarah, TJ Sokol Žižkov I - 13,300

5. místo: Vařková Kateřina, TJ Spartak Přerov - 13,000

16. místo: DostálovၠKristýna, TJ Spartak Přerov - 11,625

 

kadetky mladší:

1. místo: WichterlovovၠJohana, SK Motorlet Praha - 33,450

2. místo: ŘehkovၠMarkéta, SK MG AJUR Hradec Králové - 30,275

3. místo: KučerovၠNatálie, GSK Tábor - 29,250

7. místo: Uvírová Magdaléna, TJ Spartak Přerov - 25,975

 

kadetky starší:

1. místo: VackovၠPetra, SK Motorlet Praha - 37,275

2. místo: RoubalovၠJohana, SK MG Veselí nad Moravou - 34,375

3. místo: OpletalovၠEliška, TJ Spartak Přerov - 32,250

8. místo: ŠlosarovၠMichaela, TJ Spartak Přerov - 15,225



4.10.2020 - KOHOUTOVICKÝ MANTILA GYM CUP
kategorie naděje starší 2009
1. místo: Anna Kofroňová, LA PIROUETTE Jeseník - 22,00
2. místo: Šárka Trnková, RG ESPRIT - 20,90
3. místo: Zuzana Krejčová, RG ESPRIT - 17,70
4. místo: Nela Hasoňová, TJ Spartak Přerov - 17,00

kategorie kadetky mladší 2009, 2008
1. místo: Natali Berková, SK MG MANTILA Brno - 23,30
2. místo: Sofie Václavíčková, SK MG MANTILA Brno - 22,15
3. místo: Karin Králová, Proactive Milevsko - 20,45
14. místo: Olívie Dočekalová, TJ Spartak Přerov - 13,25

Celý článek...
 

4.10.2020 - Českomoravský pohár I. kolo

III. kategorie
1. místo: ASPV Brno - 23,850
2. místo: TJ Spartak Přerov - 21,750
3. místo: MG Lužánky Brno - 19,850

I. kategorie
1. místo: TJ Tesla Brno - 20,400
2. místo: MG Lužánky Brno - 19,400
3. místo: KMG Zlín Bella - 19,000
5. místo: TJ Spartak Přerov - 15,500

 

19.9.2020 - Oblastní přebor Severomoravská oblastní komise moderní gymnastiky

kategorie naděje nejmladší B (2012)
1. místo: Švorčíková Magdaléna, TJ Spartak Přerov - 7,750
2. místo: Gruzsková Ellen, La Pirouette Jesenik - 6,800
3. místo: Němcová Elena, La Pirouette Jesenik - 5,000

kategorie naděje starší B (2009)
1. místo: Kofroňová Anna, La Pirouette Jeseník - 34,850
2. místo: Hýžová Emily, SK MG Havířov - 33,600
3. místo: Lhotská Kristýna, SK MG Havířov - 30,900
4. místo: Hasoňová Nela, TJ Spartak Přerov - 30,400

 

5.9.2020 - O pohár města Ostravy - 24. ročník mezinárodního závodu CZECH REPUBLIC

kategorie dorostenky
1. místo: Gierach Natalia, MKS Dąbrówka Poznań  - 23,550
2. místo: Kocová Kateřina, TJ Slavoj Plzeň - 22,750
3. místo: Vařáková Kateřina, TJ Spartak Přerov - 21,550

kategorie kadetky starší
1. místo: Tomicová Rebecca, SKP MG Brno - 23,400
2. místo: Rydzewska Michalina, MKS Dąbrówka Poznanń Poland - 22,300
3. místo: Tenorová Tereza, SG MG MANTILA BRNO - 20,650
4. místo: Zbožínková Eliška, TJ Spartak Přerov - 20,200
8. místo: Dočekalová Stela, TJ Spartak Přerov - 19,650

Celý článek...