Get Adobe Flash player

24.3.2012 - Břeclavský sněhulák 2012

 

Kategorie 0. A rocník 2005
1. místo: Gumenyuk Veronika, TJ TESLA Brno - 17,60
2. místo: Kanová Stanislava, SK MG Breclav - 17,25
3. místo: Komarova Maria, SK MG Breclav - 17,00
3. místo: Komarova Anastasia, SK MG Breclav - 17,00
9. místo: Hanzlíková Lenka, TJ Spartak Prerov - 16,35


Kategorie 0. B rocník 2006
1. místo: Mácalová Ema, SK MG Zlín - 16,05
2. místo: Žerotínská Adéla, TJ SLAVOJ Bruntál - 16,00
3. místo: Sadílková Arleta, SK MG Breclav - 15,80
4. místo: Karasová Denisa, TJ Spartak Přerov - 15,65


Kategorie 0. C rocník 2007
1. místo: Červinková Karin, SK MG Zlín - 15,55
2. místo: Knedlová Karolína, SK MG Zlín - 15,45
3. místo: Kurzová Adéla, ŠSK pri ZŠ Újezd Kyjov - 14,85


Kategorie 1. A rocník 2003 a 2004
1. místo: Švrcková Natálie, SK MG Breclav - 17,20
2. místo: Hrubá Marie, BCVC Brno Lesná - 16,80
3. místo: Kytková Bára, SK MG Břeclav - 16,65
14. místo: Pospíšilová Anna, TJ Spartak Přerov - 14,75


Kategorie 1. B rocník 2004
1. místo: Čajánková Tereza, SK MG Zlín - 7,95
2. místo: Palková Julie, MG TJ SOKOL Trebovice - 7,75
3. místo: Kabelíková Anastázie, TJ Spartak Přerov - 7,65



12.9.2021 - OBLASTNÍ PŘEBOR, Havířov

Naděje mladší B roč. 2011
1. místo: Mazancová Kateřina, SK MG Olomouc - 19,500
2. místo: Kučová Marie, TJ Spartak Přerov - 12,850
3. místo: Franková Nikol, SK MG Olomouc - 10,200

Naděje mladší B roč. 2012
1. místo: Švorčíková Magdalena, TJ Spartak Přerov - 18,750
2. místo: Plachá Kateřina, SK MG Olomouc - 16,950
3. místo: Odstrčilová Nina, La Pirouette Jeseník - 9,200

Naděje starší B roč. 2009 - 2010
1. místo: Dočekalová Olívie, TJ Spartak Přerov - 25,000
2. místo: Jánská Dominika, SSK Vítkovice - 22,800
3. místo: Brtníková Eliška, SK MG Olomouc - 22,400
4. místo: Mikešková Adéla, TJ Spartak Přerov - 20,950

Celý článek...
 

4.9.2021 - O pohár města Ostravy - 25. ročník mezinárodního závodu CZECH REPUBLIC

sniorky B
1. místo: VařákovÁ Kateřina, TJ Spartak Přerov, CZE - 23,900
2. místo: Dočekalová Stela, TJ Spartak Přerov, CZE - 23,600
3. místo: Kolbuszewska Urszula, UKS Ronin Team, POL - 22,550

juniorky B
1. místo: Szyrszeń Agata, PTG SOKÓŁ KRAKÓW, POL - 25,400
2. místo: Kozová Lucie, SSK Vítkovice, CZE - 24,550
3. místo: Šeďová Natálie, SK PROVO Brno, CZE - 23,650
5. místo: Zbožínková Eliška, TJ Spartak Přerov, CZE - 22,150

Celý článek...