Get Adobe Flash player

24.3.2012 - Břeclavský sněhulák 2012

 

Kategorie 0. A rocník 2005
1. místo: Gumenyuk Veronika, TJ TESLA Brno - 17,60
2. místo: Kanová Stanislava, SK MG Breclav - 17,25
3. místo: Komarova Maria, SK MG Breclav - 17,00
3. místo: Komarova Anastasia, SK MG Breclav - 17,00
9. místo: Hanzlíková Lenka, TJ Spartak Prerov - 16,35


Kategorie 0. B rocník 2006
1. místo: Mácalová Ema, SK MG Zlín - 16,05
2. místo: Žerotínská Adéla, TJ SLAVOJ Bruntál - 16,00
3. místo: Sadílková Arleta, SK MG Breclav - 15,80
4. místo: Karasová Denisa, TJ Spartak Přerov - 15,65


Kategorie 0. C rocník 2007
1. místo: Červinková Karin, SK MG Zlín - 15,55
2. místo: Knedlová Karolína, SK MG Zlín - 15,45
3. místo: Kurzová Adéla, ŠSK pri ZŠ Újezd Kyjov - 14,85


Kategorie 1. A rocník 2003 a 2004
1. místo: Švrcková Natálie, SK MG Breclav - 17,20
2. místo: Hrubá Marie, BCVC Brno Lesná - 16,80
3. místo: Kytková Bára, SK MG Břeclav - 16,65
14. místo: Pospíšilová Anna, TJ Spartak Přerov - 14,75


Kategorie 1. B rocník 2004
1. místo: Čajánková Tereza, SK MG Zlín - 7,95
2. místo: Palková Julie, MG TJ SOKOL Trebovice - 7,75
3. místo: Kabelíková Anastázie, TJ Spartak Přerov - 7,65



14.4.219 - Spring Cup a South Moravia Cup

kategorie Kategorie NML 2010
1. místo: Barbora Křížková, TJ SOKOL Hodkovičky - 18,200
2. místo: Emili Berková, SK MG Mantila Brno - 17,750
3. místo: Sofie Berveno, SKP MG BRNO - 17,600
9. místo: Adéla Mikešová, TJ SPARTAK PŘEROV - 3,350

Celý článek...
 

13.4.2019 - O pohár města Vyškova

kategorie Naděje mladší 2010
1. místo: Izabela Bartíková, ŠK ŠOG Nitra - 17,25
2. místo: Nikoletta Demian, SK PROVO Brno - 14,05
3. místo: Melanie Dluhoš, SSK Vítkovice - 13,20
17. místo: Adéla Mikešková, TJ Spartak Přerov - 7,00

Celý článek...
 

7.4.2019 - Přerovská stužka

I. kategorie
1. místo: Zajícová Veronika, TJ Sokol Třebovice - 23,70
2. místo: Vlniešková Simona, TJ Sokol Třebovice - 22,25
3.-4. místo: Truhanová Tina, TJ Sokol Třebovice - 21,85
3.-4. místo: Kučová Marie, TJ Spartak Přerov - 21,85
6. - 8. místo: Cínová Viktorie, TJ Spartak Přerov - 21,50
10. místo: Koritarová Michaela, TJ Spartak Přerov - 21,00
11. - 12. místo: Bačová Sára, TJ Spartak Přerov - 20,20
16. místo: Janková Emma, TJ Spartak Přerov - 16,35

Celý článek...
 

6.4.2019 - Přerovská stuha

kategorie Naděje mladší B
1. místo: HANKUS Sara, PTG Sokol Krakow - 15,45
2. místo: SELYSKA Alexandra, TJSK Prague - 14,60
3. místo: DEMIAN Nikoletta, SK PROVO Brno - 13,35
5. místo: MIKEŠKOVÁ Adéla, TJ Spartak Přerov - 12,20

Celý článek...